Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

hasleerka
4. máj 2009

no vám je dobre ked máte autá, si poberiete všetko, ale čo ja chuda odkázaná na autobusom ... donesiem dáke stravné lístky a budete nás živiť 😀 😀 😀

cica13
4. máj 2009

Iwus 😀 😀 😀 😀 😀

Hasli, povedz mu: chces, nechces, musis......a viac o tom nediskutuj s nim 😀 😀 😀

hasleerka
4. máj 2009

iwus dík, som myslela že pôjdem až v lete ku kadern. ale som dostala chuť už teraz a ešte k tomu mám známu kadern. ... veru som polovicu ušetrila

iwusska
autor
4. máj 2009

aj keď nerada musím vás opustiť, veď ja zajtra pracujem a keď sa nevyspím budem jak vygrcnutý rezanec 😀 😀 😀 tak dobrú nocku a zajtra vám urobím budíček 😵

cica13
4. máj 2009

Hasli...stravne listky su mi na figu aj na dve v Chorvatsku.... 😀 😀 😀

bodka13
4. máj 2009

hasli varíme si sami,sem-tam reštika...autom je to super,ale dá sa to zvládnuť aj autobusom 😉 ...my sme boli keď mal Davidko 2,5roka a niesli sme ešte aj nočník 😀 😀 deti super prespali v autobuse

cica13
4. máj 2009

Ivusik...papaaaaaaa....aj ja sa pomaly poberiem.... 😉

bodka13
4. máj 2009

dobrú nôcku iwusska 🙂 ...veď aj ja by som mala zaľahnúť,ráno treba ísť na panské robiť 😀 😀 😀

cica13
4. máj 2009

Tak podme vsetky do hajan..... 😔

bodka13
4. máj 2009

😔 brú noc

hasleerka
4. máj 2009

cica však potom na slovensku vymeníš ... tak neboj donesiem korunky, vlastne euráče 😀

iwus, cica dobrú nôcku ... už asi aj ja odpadávam

bodka spania sa nebojím, ale išla by som asi do hotela ... kmotra bola min.rok last minute all inclusive a veľmi si chválila

cica13
4. máj 2009

Nam ta vlastna strava vyhovuje....nemusim sa viazat na urcite hodiny.... 🙂

No idem ja.....dobru nocku!

bodka13
4. máj 2009

hasler tak už len na mangela ženské zbrane použi a chorvátsko je tvoje 😉 😀

papa zajtra...už vážne idem haji 😔

bodka13
4. máj 2009

tak-tak cicuš...žiadne vstávanie na raňajky,utekanie na obed či večeru...skúsili sme raz ☹, ale sami je to lepšie 😉

už som fuč 😔

andreah70
5. máj 2009

dobré ránko 😉

čítam, že sa tu rozprúdila debata Chorvátsko verzus Bulharsko 😀 nám sa páči aj v Chorvátsku chodíme do dediny Podaca /je to asi 30 km pod Makarskou, boli sme tam asi 8-krát/ ale boli sme už aj 2-krát v BG na Zlatých Pieskoch a tam sa nám páčilo tiež a preto tento rok ideme na Zlaté opäť. My chodíme na dovolenky vždy koncom júna, neznášam preplnené pláže 😀 Máte pravdu v tom že BG bývajú vlny, ale pláže na Zlatých sú čisté čistia ich každé ráno 🙂 V BG sme boli len lietadlom, autom by som nešla 😝
No ak by ste spravili stretko v Chorvátsku nie je problém sadnúť do auta a prísť 😀 však koncom augusta už vždy aj zabudnem že som bolav júni na dovče 😀

Ale som toho popísala, idem makať, dnes mám najpríjemnejšiu časť roboty.......idem nám spraviť výplaty 😀

iwusska
autor
5. máj 2009

andrejka ahoj 😉 aj mne sprav výplatu 😀 😀 😀
ešte čo sa týka toho BG boli sme aj na Zlatých pieskoch a ani tam to nebolo bohviečo 😖 a studená voda, ale vy možno máte miestečko kde sa vám páči tak prečo nie 😉

emily333
5. máj 2009

ahojte tak ja som druha v poradi na vyplatu 😀

aadula
5. máj 2009

dobré ránko joj baby tak ja len smutno čítam..u nás dovolenka nehrozí :( my sme ešte pri mori neboli, ale hádam raz sa to vydarí a pôjdeme ...teda hádam raz bude toľko ééčok navyše 🙂)

dúfam, že na mňa na dovolenke nezabudnete a aspoň nejakú mms pošlete kočandy 🙂)) už sa tešííím na fotky aj keď byť tam osobne by bolo lepšie...a hlavne pre deti by to bolo super..naši susedia boli v tom Omiši a hrozne to pochvaľovali, že je tam pieskové pláž veľmi dobrá pre detičky 🙂) tak už len šetriť 🙂)

moj brácho bol v BG a oni k moru nechodli, len v bazéne sa čvachtali

andreah70
5. máj 2009

babenky akú by ste si predstavovali výšku tej výplaty 😀 😀

a čo sa týka tej studenej vody, mne je studená a v BG aj v Chorvátsku, ja potrebujem aspoň 30 C a takú vodu som zažila len raz v Turecku 😀 a ostatnej mojej rodinke studená nevadí, oni sú otužilci a vlezú do hocičoho 😀
Pre mňa ideálna dovča........ termálne more 😀 😀

aadula
5. máj 2009

andrejka, mne by stačilo momentálne aj nejakých 500€ 🙂 aby som si niečo konečne na seba normálneho pokúpila

emily333
5. máj 2009

aj mne by stacilo 5OOeur 😀 ja so m bola pri mori ale spolu z mm sme este neboli pri mori tak dufam ze nam to toho roku vyjde 😉

iwusska
autor
5. máj 2009

adulik taká ečková injekcia by určite každého potešila, však? 😉

aadula
5. máj 2009

iwuska ach jo veru hej 😀 ani to dopichanie by nevadilo 😀

aadula
5. máj 2009

emily a za mamčou sa nechystáte?

aadula
5. máj 2009

ja som taka oťapšúrená, sa neviem nejak pozbierať... 😝 😝 😝

emily333
5. máj 2009

nechce nas tam 😠 byvat by sme aj mali kde ale ten jazyk ☹ a nemohla by sa nam venovat teraz ma divnu babku

emily333
5. máj 2009

mna ten vcerajsi zapal presiel este v vegetkujem v posteli a notbukom 😉

iwusska
autor
5. máj 2009

emily sa máš, ešte v postielke 😉
adulik to bude tými liekmi a aj počasím 😖 a už ti je lepšie?

andreah70
5. máj 2009

aj by som vám nejakú tú €-čkovú poslala, ale neviem čo by na to povedal šéf t.j. svokor 😀 😀

iwusska
autor
5. máj 2009

andrejka so svokrom radšej zadobre 😀