Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

emily333
10. máj 2009

ahooj 😉 tak ako ste oslavili den matiek? 😉

aadula
10. máj 2009

ja pozerám tancujúcich..Peťa bola perfektná 🙂

andrejka..a ako bolo? iste super..čo sa vôbec pýtam že?

lilu emily ahojte

andreah70
10. máj 2009

detičky mi zagratulovali, dostala som kvetinku 🙂 potom sme so švagrinou navarili a poobede naši manželkovia poupratovali a my sme sa slnili 😀 decká sa chceli aj kúpať, ale voda bola ešte studená ☹ a ani moc čistá sa mi nezdala

aadula
10. máj 2009

andrejka keď bude takto teplo..raz dva bude teplá 😉

mňa zas ruplo cez deň z ničo nič v tom chrbte..ja invalid 😝 tak mi držte zajtra palce..idem k doktorovi...trošku sa bojím

andreah70
10. máj 2009

jeeeee adulka ty máš nové foto 😉 si úpne iná budem si musieť zvyknúť 😉

emily333
10. máj 2009

joj som sa zabudla na pokeci ☹ ja sa budem zajtra slnit pri sadeni sadeniic 😀

lilu18
10. máj 2009

adulka ☹ ale dobre ze ides k dr.-budeme na teba mysliet 🙂

andreah--fiha a ja chcem taky dnik 🙂

andreah70
10. máj 2009

adulka to mi je ľúto ☹ dúfam že sa ti to zlepší 🙂

lilu18
10. máj 2009

musim off,mala reve 😖 dobru noc 😔

emily333
10. máj 2009

oj aulik ved sme ti pisalii ze davaj na seba pozor ☹

cica13
10. máj 2009

ahojte,
Tak konecne sa hlasim, ale bohuzial z mobilu, zostali sme na chalupe do zajtra, makali sme do vecera a taaaak sa mi nechcelo balit, Filip idu zajtra na dopravne ihrisko, tak to nevadi, ze nepojde.

Andy, tak si to konikovanie cez mobil odo mna pochytila?

andreah70
10. máj 2009

ahoj cicuš 😉 pochytila ale teda vôbec mi to nešlo a nemala som na to nervy 😒 preto som napísala len jeden príspevok 😀
cicus super ste si predĺžili víkend 😀

cica13
10. máj 2009

andy, ani ja na to nemam nervy, ale taaak by som si s vami pokvakala...
No, predlzili sme si vikend, ale pracovny, MM ide rano odtialto rano do roboty, ale vravel, ze nebude dlho, iba doobeda.
Dnes bolo straaasne teplo, cmucik bol vonku na deke iba v bodynku s kratkym rukavom.
Adulik, tak to si pis, ze makame kvoli bazenu...🙂

cica13
10. máj 2009

Andy, tak ten vas Trencin je sympaticke mestecko, velmi dobre som sa tam citila, hrozne sa mi pacila ta vodnikova fontanka...nemala chybu.

andreah70
10. máj 2009

Cica v lete sa už aspoň budeš čvachtať, 😉 😎 my bazén stavať nemusíme chatu máme na Zelenej vode pri Novom meste n/V takže sa čvachtáme v jazere, teda hlavne deti, mne je aj v auguste studená voda.
Ale narazili tam vrty termálnej vody a mali by začať stavať aquapark, tak dúfam že sa okúpem aspoň tam 😀

aadula
10. máj 2009

cicuš ahoj 🙂 tak vidím, že si riadne unavená ..no budeš sa musieť doma zregenerovať 😉

andreah70
10. máj 2009

Davidko nebehal popod striekajúcu vodičku? lebo moji keď boli malí to mali veľmi radi, vždy som musela mať náhradné oblečenie 😀
Som si na vás v piatok spomenula že ste v TN. My sme boli s sobotu na Beckove. Išli sme na bicykloch z chaty, je to tam celkom pekné 😉 keď si nájdem čas hodím foto

renka9
10. máj 2009

ahojte, my sme boli dnes na vystupeni ku dnu matiek, Kristinka tancovala a Angelika prvy krat vystupovala so skolkarmi 🙂 . no a potom mi poobede nieco pekne povedala, na com som sa s chuti zasmiala. hodila som to do perly nasich deticiek, precitajte 🙂

cica13
10. máj 2009

no keby David uz dobre behal, tak by sa urcite v tej fontane vykupsal, ale ked bol na rukach, tak sa k nej pytal.

Aduli, no neviem, neviem, kedy sa ja zregenerujem, asi v dochodku...🙂

Andy, bazen nestaviame, mame z PVC taky velky aj so schodikmi, ale upravujeme dvor, aby ho bolo kde rozlozit.

bodka13
10. máj 2009

ahojte 🙂 ...korčulovanie bolo super...ani raz som neskončila na zemi 🙂
a vy ste sa ako mali?...čítam že cica ešte víkenduje

bodka13
10. máj 2009

renka 😀 😀 😀 ...úprimnosť detí je nevyspytateľná 😀 mohla trošku zaklamať 😀 😀 😀

andreah70
10. máj 2009

cica myslela som že už chodí, však čo si sem hodila ten link na video tak tam už pekne stál aj robil nejaké krôčky 🙂 však nabudúce si tam pobehá 😉

bodka13
10. máj 2009

idem ja do spršky a ešte nakuknem 🙂

bodka13
10. máj 2009

😕 ...pridávam sa medzi spiace hviezdičky...dobrú nôcku 🙂

marcela79
11. máj 2009

Dobré ránko, už som tu dlhšie nebola,ani nestíham čítať čo ste popísali... ako sa máte? 🙂

iwusska
autor
11. máj 2009

dobré ránko 😉
marcelka ahooooj, kde si sa túlala? 😀

marcela79
11. máj 2009

Milá Ivuš, pomaly začíname so stavbou,a robím si vodičák... 😅 Akosi nestíham... A čo je nové u vás?

iwusska
autor
11. máj 2009

macka, my sme urobili prvý výkop na našom domčeku 9.5., takže zhruba tak ako vy, viem čo ťa čaká tak želám pevné nervy 😉 , ja som mala vtedy 2-týždňovú Mišenku, bolo to dosť náročné obdobie ale zvládli sme a sme šťastný že máme domček, len to prvé upratovanie ti nezávidím 😖 ja som si to všetko robila sama....

cica13
11. máj 2009

ahojte...
Ivusik ahoooj, este som na Zahori, MM isiel do roboty a zabudol si mobil na stole, teraz ani neviem, kedy pride.

marcela79
11. máj 2009

Tak to ste šikovní... Riešíme problém s murármi, lebo čo sme mali, ten jeden je PN, a ostatní bez neho nejdú 😠 Vieš čo, na to upratovanie sa teším, keď už bude všetko preč...a mám šikovné dievčatá... Ivuš, a stavali ste svojpomocne?