Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

emily333
11. máj 2009

zajtra hodim foto a zbehnem do nasho tesca co stoja u nas 😉

aadula
11. máj 2009

lilu 😀 😀 😀

juj ja by som červené nemohla na seba dať...ja moc nie som na červenú.. ja tak..čierne ..max. modré 😝

lilu18
11. máj 2009

veru hod plavky ja idem hodit nasho fesaka 😀 moja dalsia laska 😀
inak my sme chodili do PT takeho medzinarod. a tam ked sme sa zalubili---no hotova katastrofa 😀

emily333
11. máj 2009

adulik maju aj cierne ale cenu som uz nekukla ☹

bodka13
11. máj 2009

v tých táboroch bolo super 🙂 ...tiež som najskôr bola ako praktikantka a potom som pár rokov robila vedúcu...sme si oddýchli a ešte nám aj zaplatili 😀 😀 😀

aadula
11. máj 2009

🙂 ja som bola v medzinárodnom, že v Poľsku 😀 moja dcéra by povedala..že to bolo tam teda haluzné 😀

emily, tento rok nebudem kupovať..musia vydržať tie čo mám 😉

hasleerka
11. máj 2009

emily ja som že to u nás stáli 250,-, takže to tam v madarsku a ešte sa aj pomýlili

lilu, my sme medzinárodný tábor, mali iba s rusmi 😀

emily333
11. máj 2009

ja uz som musela uz som nemala ziadne suce medzi ludii ☹

lilu18
11. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
tu je moj milacik 🙂 po vivke a tatovi 😀

emily333
11. máj 2009

asi sa mlady chalan co bol v pokladni na mna zakukla 😀 aj mm som povedala ze ak ma nebude pocuvat tak si domou donesiem mladeho zajacika 😀 😀

andreah70
11. máj 2009

my sme sa mm spoznali v tábore ako vedúci, vtedy letela pesnička mandarinka darinka a keď sme sa o rok brali tak nám tú pesničku hrali pri vstupe do sály........ale to je už hrozne dávno v lete budeme mať 15 výročie

aadula
11. máj 2009

lilu naši majú niečo také pernaté v modrom 🙂 ja mam na všetko čo má perie fóbiu, tak ja také nemusím...by si ma mala vidieť ako jačím keď máme holuba na balkone 😝 😀

emily333
11. máj 2009

lulu aj to rozprava ? 😉

lilu18
11. máj 2009

adula-tiez z Pl-a moja prva velka laska bol poliak 😀 ..vy plavky kupujete??mam jedny este z gymla 😀do ked sa do nich vpracem -nekupujem nove 😀 neplanujem medzi ludi 😀

aadula
11. máj 2009

lilu ale v tých z gympla asi moc nechodíš do chlórovej vody že? iste sa len v seneckých čľupkáš 😉

andreah70
11. máj 2009

my sme kedysi tiež mali ale andulky.....ale jedného dňa v lete, keď boli na balkone sa rozhodli, že od nás odídu, nejako sa im podarilo otvoriť klietku a uleteli........to bolo plaču u nás ☹

hasleerka
11. máj 2009

lilu tak moje plavky zo strednej, hm ☹ to bolo strááááááááášne dávno ... a ten vtáčik je pekný len na fotke 🙂

andreah70
11. máj 2009

však lilu chodí do školy stále 😀 ja že na ten gympel 😀 aj v obchode si ju mýlia s teenegerkou 😀

aadula
11. máj 2009

andrejka..moja mama raz zabudla otvorené okno a milostivý Čviro vyletel von oknom ... ona ho išla hľadať...sledovala ho ktorým smerom letel...našla ho na jednom strome a toľko mu rozprávala nech k nej priletí 😀 potom zbehla po klietku domov a predstav si ten vtáčisko spoznal asi klietku a vletel do nej späť....to bolo radosti 😀

lilu18
11. máj 2009

adula--tak nasho kora by si si oblubila 🙂
emily--jasne a este ake hlasky--s makcenom na s 😀

adulik--no,nechodim,len ku nam na jazera aj to len vecer--slnko nemusim 😎

aadula
11. máj 2009

lilu, určite nie...ja som fakt z pernatých vtákov brrrr až ma striaslo ..takto z fotečky pozriem 😀

lilu18
11. máj 2009

adula- ☹ the end 😎

andreah-ty mas co najmenej hovorit,keby si nemala take stare dietky iste by sa za tebou 18-ky otacali 😀

andreah70
11. máj 2009

lilu no to iste 😀 😀 😀 😀

hasleerka
11. máj 2009

lichotníčky 😀 😀 😀

bodka13
11. máj 2009

operencov ee ☹ ...iba žeby tíško sedeli 😀 ...svokrovci mali strašne uškriekané andulky

lilu...natoč videjko 😉 ...nech počujeme ako nadáva 😀 😀 😀

lilu18
11. máj 2009

hasler--cooo? a tebe sa tiez papouchy nepacia??ved to su tak inteligentne tvory-by som povedala na urovni havkaca 😕

lilu18
11. máj 2009

bodka-ahoj--mam tych dvd kopec len ja som lava,neviem to hodit do pc ☹

renka9
11. máj 2009

ahojte kocky 😉

bodka13
11. máj 2009

aj minule v telke hľadali papagája Fera(žako)...bol členom rodiny,všetkému rozumel a rozprával...boli smutní,ponúkali aj odmenu ☹

lilu...natoč na mobil a hoď to na youtube...aadulka ťa bude navigovať 😀 ona to vie 😉

renka9
11. máj 2009

andy - nove foto 😉 , sak si ma pomylila, kukam, ze kto to je, ostala som v pomykove, ci si nova alebo stara 🙂
o com klebetite?