Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

emily333
15. máj 2009

haslerke nalievam 😝 u nas ma byt imt smile tak som zvedava ci presvedcim polovicku sla by som aj z jankom len neviem ci to nieje skoro ho brat na koncerty

hasleerka
15. máj 2009

cink cink, dakujem ... tak ako čítam žienky po 30-tke začnú chodiť na koncerty ... to by som mala aj ja niekam vyraziť, však naposledy som bola hádam pre 20-rokmi a na moju lásku sagvana

andreah70
15. máj 2009

emily, my chodievame cez leto aj s deckámi na fernet stock party, minulý rok bol Desmod a Cmorík, užili sme si to my aj deti, býva to na Zelenej vode kúsok od chaty, takže keď by sa im chcelo spať idú za babkou a dedom na chatu 😀
ale aj tak som sa najviac zabavila minulý rok pred Vianocami, boli sme s kamoškami na vianočnom koncerte Tublatanky, no vyblbli sme sa ako zamlada 😀

emily333
15. máj 2009

ja som bola na koncerte desmod z neterkami v Ke tiez bolo supiš al e uz je tomu tri roky ☹

aadula
15. máj 2009

emily, jasné že ho vezmi...Paťa už bola na koncertoch ..ona mala veľmi rada ako decko No Name...ako tuším 5r. sme ju zobrali...a musel pre ňu prísť moj otec...nezniesla to hučanie..ale už ako väčšia bola... 😉

andrejka..keď som raz pozerala kam by sme mohli ísť na dovču...som obzerala Zelenú vodu..nakoniec sme tam nešli..ale pozdávalo sa mi to ...s koncerty sú najlepšie bez manželov 😀

aadula
15. máj 2009

hašlerka dáávej ber...přeba se zvlíkni z kúži 😀

emily333
15. máj 2009

a ked va,m poviem ze sme tri herecky isli na koncert a nemali sme listky a tak z jedneho dovodu som stiahla neterky do sport klubu a by to nebolo napadne dali sme si kavu /pre jedno wc /som tam nechala asi 100ku 😀 a tak som sa opytala casnicky ze ci nevie nahodou ci su listky na predaj a ona presla jenou chodbou a doniesla nam tri 😀 potom sme zistili ze sme v bare pri sportovej hale ke bol koncert a potom tam prisiel na limo aj klavirista a samo tomecek ta sme boli stastne jak blchy

hasleerka
15. máj 2009

aadula presne tak ... raz som nanho išla ale nedošiel však som normálne revala, to som chodila ešte na strednú ... ale po tom mal ešte raz koncert, a to sme sa vyšantili aj sa nám na lístok podpísal, joj ako som ho dlho opatrovala 😉

aadula
15. máj 2009

hašli ja mám jeho platňu..keď sme boli v čechách s našimi vtedy som si kúpila...ešte ako 8mačka 😀 vtedy išiel Kamarát do Dešte...a to sme všetky boli hotové ....Tofi a Vaculík 😵 😀 😀

andreah70
15. máj 2009

hasler ja som bola kedysi taká hotová Peťa Nagya, mala som podpis na ruke a týždeň som si ju neumývala 😀

andreah70
15. máj 2009

veru Tofi a Vaculík a teraz sú to už skoro päťdesiatnici, ja neviem že tak stárnu 😀 a my sme stále rovnako mladé 😀

hasleerka
15. máj 2009

andy 😀

aadula ja som mala zase kazetu ... a to si bola 8čka?ktorý si ročník?.. mne vtedy išiel tuším vítr v kapse ... alebo už pracuje skleroza a nepamätám si ☹

emily333
15. máj 2009

andrea mas mravdu furt sme kočice 😀

aadula
15. máj 2009

hašli..že by som bola 7mačka? fu..skleroza...ale som 74r. 😉

aadula
15. máj 2009

som si musela vypočuť znova ten koncert čo sem cicia hodila 🙂 ja chcem ísť na konceeeeeeeeeeeeeeeeeeert 😀

hasleerka
15. máj 2009

no aadula máme veľký problém s našou sklerozou 😀 ... ja som r.73 ... no ale ved je to jedno ... dík za ukážky, pustím zajtra lebo baby tu spia

emily333
15. máj 2009

babenky idem of pa pa zajtra 😔 😔

aadula
15. máj 2009

andrejka akurát pozerám Vaculík je narodený 08.06.1962 a Tofi tuším 7.9.1964 ak som dobre pozrela 🙂

aaaaaaaaa našla som

https://www.youtube.com/watch?v=3pbIabEv--g
hasleerka
15. máj 2009

chytá má normálne smútok ☹ ☹ ☹, aj ked sa necítim, moje nervy ved ja stárnem

emily dobrú nocku

aadula
15. máj 2009

emily dobruuu 🙂

andreah70
15. máj 2009

Booooooože 😀 tak som im pridala , mládenci sú to 😀 😀 a nie päťdesiatnici

aadula
15. máj 2009

😀 😀 andrejakaaaa 😀 😀 tak s Vaculíkom by som šla na drink..ale keď mám pravdu povedať, tak sTofim asi nie...ten sa riadne zopsul

hasleerka
15. máj 2009

andy ale ved to sa im už tahá na 50

ako som si pri vás pekne prádielko požehlila a pospratovala

aadula
15. máj 2009

hašli vidíš..my sme kamošky..sme tu s tebou vydržali 😉

blúdim tu teraz po yotube...a natrafila som na Holky z naši školky 😀 😀 sa tu rehním na nich 😀 😀 ...som si pospala cez obed dve hodinky, tak teraz som čulááá

andreah70
15. máj 2009

haslerka to tak nepíš, že im ťahá na 50 .....to by aj nám potom mohli povedať že nám ťahá na 40 😀 😀 teda hlavne mne, mne už prihorieva 😀 😀

aadula
15. máj 2009

hašli ale čo si...nestárneme... veď máme malé deti 😉

andreah70
15. máj 2009

adulka ja už ani tie malé deti nemám, dnes mi aj Domino povedal, že od dnes je teeneger a nie dieťa 😀

hasleerka
15. máj 2009

ved to aadul ja sa vôbec necítim pri malých deťoch, len ten svina občiansky neoklamem

no andy tahá im síce, ale nevyzerajú