Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

aadula
15. máj 2009

veď toto sú druhé najkrajšie roky života...teda ja rátam prvé naj....tak tých 17-21 /potom som sa vydala 😀 /a po 30 .. veď to je super nie? ... 😉

hasleerka
15. máj 2009

andy ale tuším teeneger je až od 13 nie?

andreah70
15. máj 2009

no neviem od kedy je teeneger, ale on sa tak dnes otituloval 😀 😀 hoci je už z neho riadny chlap má 160 cm a 53 kg

aadula
15. máj 2009

andrejka, ale zas tebe je už dobre...si môžeš povyraziť a nechať ich doma...ja som viazaná stále na tohoto môjho krpčeka ..a to som bola už zvyknutá, že som šla hore-dole a Paťka bola doma...samozrejme..poobede nie v noci

aadula
15. máj 2009

andrejka, tak to je dosť vysoký...moja paťa má 158, ale kg neviem...tvrdí že 45 😀

hasleerka
15. máj 2009

babule tak ja už vás opusťam, všetko pospratované, tak idem radšej chrnať až si ešte náhodu dajakú robotu nenájdem 🙂

aadula
15. máj 2009

tak dobruu

andreah70
15. máj 2009

oni sú skoro rovnako vysoký s Nikou tá má asi 162cm ale iba 42 kg 😀
hasler dobrú

andreah70
15. máj 2009

adulka už si išla asi aj ty tak dobrú 😔

tatolu
16. máj 2009

aadulik, ale aj vaculík je vraj nejaký alkoholik, vlastne vraj dosť na dne 😖

Lilu, a aké číslo si hľadala? Ja som po vložení linku rozmýšľala, či nebudú malé 😀
Objednáva sa tak, že si na to klikneš a dáš info mamine, ktorá inzerátik zadala ...

emily333
16. máj 2009

dobre ranko u nas je pod mrakom mohlo by prsat aspon trosku 😉

lilu18
16. máj 2009

ranko 😎 tak sa hlasim po nevyspatej noci 😖 mala celu noc premrncala ,kaslala soplikov&la ☹

tatolu--98 🙂 a to aj 92 niekt.oblecie 😵 ale dakujem si zlata 😲

tatolu
16. máj 2009

OK ak niečo ešte nájdem napíšem... 😉

lilu18
16. máj 2009

lukasko ake ciselko nosi?? musi byt chlopisko ked si si myslela ze 104 bude mala 🙂

lilu18
16. máj 2009

a uz sa ucis?, tiez mam knihy porozkladane ale som z noci tak unavena ze jednu str.citam 3x 😀

tatolu
16. máj 2009

No jemu je 98 niekedy akurát 😉
Učím sa veeeeľmi pomaly. Robím všetko iné. Vlastne cez deň sa moc nedá, keď sa začítam, tak sa niektoré príde pritúliť,,, a večer čítam a neviem čo 😒
Noci máme teraz rušné... Mrnčia zo sna, potom Tána začne zjapať, musí k nám do postele a potom sa nanominuje aj Luky a to musím dávať pozor, aky sa navzájom nekopali, takže noci také ako myš na vreci 🙄
Drahý aj keď je doma, tak nikdy nevstane 😠

emily333
16. máj 2009

ktora ste nam poslali slniecko, chlapy maju ist k babke kosit a sa tesili ze bude prstat 😉

tatolu
16. máj 2009

Tu je pod mrakom, takže od nás nešlo 😉 Ale pršať asi tiež nebude.... 😉

aadula
16. máj 2009

ahojte,

lilu tak Vivienke sa vrátila chorôbka? ☹ skoré uzdravenie prajem 😵

u nás je pod mrakom a hrozne dusno 😝

lilu18
16. máj 2009

u nas tiez pod mrakom 😎 a dusnooo

adulik--asi od deciek vonku soplik dostala,ale tomu nezabranim 😖 a dakujem

tatolu--no mas to tazke,este musis par rockov vydrzat 😵

tatolu
16. máj 2009

Lilu, môj bývalý šéf, keď som odchádzala, tak povedal, že prvých 18 rokov je najhorších 😖 , takže sa mám ešte čo načakať...

hasleerka
16. máj 2009

ahojte, no kdeže ste všetky ... tu prší, nemôžme ísť von ☹

tatolu
16. máj 2009

Ja tiež okukujem, kto tu je...
U nás je ale pod mrakom, dvojky sú teraz vonku s maminkou a ja som doma s Lukym, lebo sme mu ráno povedali, aby sa pýtal a on si to zas v poho urobil všetko do slipkov.
Takže teraz robí neplechu dnu... 😠

hasleerka
16. máj 2009

no fešandy kde ste všetky? ☹

lilu18
16. máj 2009

tu soooom 🙂 kym nezacne mrncat

aadula
16. máj 2009

brý večer 🙂 tak Samko konečne spí, v telke ide celkom dobrý film, ale som sem ešte nazrela...len tu nikoho 😀
Dnes sme boli u nás na hrade ..máme tam múzeum, tak tak bol program, len mi je ľúto, že sme nemohli ostať dlhšie, že vraj boli írske tance a boli perfektnííí 😵 tak mi je to trošku ľúto..., ale museli sme po tortu..zajtra ideme krstnej dcére na prijímanie...inak torta je krááásna...zabudla som ju odfotiť, ale už som ju šupla do chladničky...aj to bol problém bo mi to dali do takej krabice čo bola širšia ako chladnička..tak som musela špekulovať...tak ak nezabudnem zajtra ju cvaknem keď ju vyberiem...a teda dúfam, že je dunesieme na miesto činu v celosti lebo ide na Malú Lehotu a to je asi tak hodinka cesty od nás 😀

hasleerka
16. máj 2009

tak ja som sa práve dozvedela, že moja Zuzka frajerí so spolužiakom len preto že je karatista 😀 😀 😀

lilu18
16. máj 2009

adulik--cvakni nech sa pokochame 😅 😝 a ten hrad--si pamatam ze ho rekonstruovali,ale to bolo strasne daaavno 😀

lilu18
16. máj 2009

hasler-dobre a tato nie je bankar?? 😀

aadula
16. máj 2009

hašli ..to je zlatéé 😀

lilu aj samino ho dnes rekonštruoval 😀 som sa bála že nejaký kameň na neho padne..škrabkal tam stenu 😀