Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

renka9
12. apr 2009

janko s kamoskou? 😀

renka9
12. apr 2009

my sme akesi znudene, ja som zaspala na dvore na deke 🙂
asi vyrazime mojej babke na bicykli
vecer sa tu zideme? 😉 zatial papa

zuzadlo
12. apr 2009

haloooooooooooooo hviezdy,som tuuuuuuuuuuuuu 🙂

emily333
12. apr 2009

aj ja som uz tuu http://sk.fotoalbum.eu/ludmila33/a182680/2 asi nadejna nevesta 😉

zuzadlo
12. apr 2009

ahoj emily,ja som uz tiez tu, aj osprsena,ale zato dobre vytocena ☹

emily333
12. apr 2009

zuzi ta preco?

zuzadlo
12. apr 2009

mladenec aj s frajerkou?,emily? 🙂

emily333
12. apr 2009

no asi to uz iskri medzi nimi

zuzadlo
12. apr 2009

emily.ahoj, preto,lebo som dnes od rana s lenkou vonku a vcera mi zacala tiect pracka,kto si myslis,ze ju opravil? a este mi blb povie,ked stoji nado mnou a kontroluje, ze mi to nepojde,ked som sa ho spytala ci sa mu necjhce povysavat ,tak mi odpovedal, ze nie,takze ja s vyplazenym jazykom ☹ ,ale hlavne, ze su sviatky

zuzadlo
12. apr 2009

hned som spat,idem si zapalit 😉

emily333
12. apr 2009

si sukilka ked si si opravila pracku chlapom len pivko a maju veget 😠

zuzadlo
12. apr 2009

emily: nechcem sa naozaj stazovat,ale mam toho dost, pisem cez slzy ,tak prepac cgyby,ja si opravim vseto,ja si vymenim vypinacm,opravim bateriu na pod, som sama sebe udrzbar,ale mna to uyz strasne stve,mne radia chlapi kde moze byt problem,a ja mam muza doma

emily333
12. apr 2009

hmm no co na to povedat noale zas nie su vsetci sikovny mozno vie to to co ine nie .alebo keby si urobila cirkus doma?co by bolo ?

zuzadlo
12. apr 2009

emily,uz sa stalo,ale nepomaha, aj dnes som sa ho spytala ci sa mu nechce povysavat a nechcelo,tak zase ja,o tej sikovnosti len tolko,ked sa ho brat spaytal, preco nechava menit vypinace mna, tak mu MM odpovedal: to ma je... mna? ale prejdime na lepsiu temu 😉

emily333
12. apr 2009

trosku som sa odmlcala vyprazala som resne nejak nam pretravilo z tej nudy 😀

zuzadlo
12. apr 2009

ty sa nudis ? ja ti dam, pracu ,ak chces 🙂

emily333
12. apr 2009

dnes nepracujem sviatkujem 😀

renka9
12. apr 2009

zuzadlo, uplne ta chapem, my sme mali take iste problemy s mojom tatkom...ked bolo treba vymenit ten vypinac, pospominal vsetkych svatych, a odniesli sme si to my , deti, lebo sme to urcite pokazili...jednoducho si to nedokazal uvedomit, ze veci sa kazia a opotrebuvaju..
teraz na vsetko vola MM...
esteze MM je uplne iny , postavil nam domcek svojpomocne, je sikovny, ale zuzi, 😀 tiez ho idem niekedy zabit 😀

renka9
12. apr 2009

idem umyt malej zuby, uspat a som tu ako na koni 😀
aj ked neviem , kto sa tu dnes ukaze, zacina letˇs dance 🙂 , a to je lakave.

aadula
12. apr 2009

ahojte klabosničky 😉 vás len pozdravím a idem k telke, dnes sme sa motali hore dole, tak som vás zanedbávala, som taka prežerinkaná, že až ..ble 😝 tak idem odfukovať na gauč 😀

renka9
12. apr 2009

mala uz spinka, markiza pustena, a tu nikoho 😨

emily333
12. apr 2009

boze ja som citakla lezbicky asi som prekonikovana 😀

zuzu13
12. apr 2009

ahojte, som tu len na skok...tak vam vsetkym prajem krasne sviatky jari, dievcatam vela vody, nech su cely rok krasne a zdrave...a chlapcom trosku vodky...ved nemusia tolko pit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzadlo
12. apr 2009

reni: vies, len nked si mas robit udrzbara sama,tak ta to uz nastve,ja to robim cely zivot,naucil ma to moj otec,ze sa mi to mozno zide a vidis predsa 😉

zuzadlo
12. apr 2009

zuzu: aj tebe ,krasne sviatky 🙂 a malo roboty 😉

iwusska
autor
12. apr 2009

čáfte som tuuuuuu 😉
zuzi kašli na to všetko a aspoň na chvíľu vypni, život je taký krátky a nestojí nám za to kaziť si ho ftákovinami 😖 ja viem že keď sa niečoho veľa nakopí tak to dokáže pekne žrať nervy, ale ty si perpetum a ty to zvládneš 🤐 a ešte sme tu my

emily333
12. apr 2009

veru zuzi vypni a odreaguj sa a serrinkaj na to 😉

iwusska
autor
12. apr 2009

emily tá tvoja nádejná nevesta akoby mojej neterke z oka vypadla 😀 😀 😀

emily333
12. apr 2009

vaznee ? boh vie kade bahali stary rodicia 😀 😀 😀 😀 😀

iwusska
autor
12. apr 2009

fakt keby si videla tú moju 😀 😀 😀 😀 a ako sa volá? Moja je Katka 😀