Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

lilu18
24. máj 2009

netmona-za stupavou 🙂

emily a ty svojho setris?? 🙂

netmona
24. máj 2009

jaj,,ked ma takú robootu,,ale aspon ma výhodu ked je sám sebe pánom, tak môže si urobiť volno ked potrebuje,,,,,

lilu18
24. máj 2009

kde robi?a co

emily333
24. máj 2009

ahoj cicus 😉

lilu18
24. máj 2009

cica--ahoj-si ostala na 1 str.a uz som dozadu necitala 😎 ty opica ,vies ako bolo super kukni fotecky 🙂

emily333
24. máj 2009

no hej kedy tedy 😀 ale ked chodi na fucik tak az taky unaveni neniii 😀

lilu18
24. máj 2009

hra ci len pozera

lilu18
24. máj 2009

tiez tu fasirku robim na plechu 😀 no co by som stala pri panvici 😀 😀 😀

netmona
24. máj 2009

ahoj cica ´,,tak fajn niekedy možno ak nezabudnem 😀 ..tak ta pôjdeme
emily,,musiš ho nahnať hrať,,aby daky endorfín lepol 😀

emily333
24. máj 2009

lilu aj hraaaa a netmona si nejaka tajomnaaa neprezradis co robi muzicek? 😉

netmona
24. máj 2009

lilu,,maš pravdu,,treba si uľahčiť tu robotu každodenú doma a to aj varenie,,no ten môj maluje, stierkuje a všetko kolo toho a má furt robotu a že, vraj kríza

emily333
24. máj 2009

netmona bud rada ze ludia prerabajuu ja sa tiez z toho tesiiim len nech vela prerabajuu 😀

netmona
24. máj 2009

emily šak áno, ale niekedy by mohol ubrať, lebo nestiha dakedy,,keby len ľudia ale kde ake firmy, velvyslanectvá , škôlky atd,.......ja sa už tiež tešim do prace ,,stereotyp bude ale iný 😅

netmona
24. máj 2009

no už su doma,,z prechádzky a zas tiktak v ruke,,a potom sa rozčuluje že, prečo neje obed 😠

hasleerka
24. máj 2009

akých máte dobrých jedákov, ja musím fašírky len na panvici, iné mm nezje 😠

emily333
24. máj 2009

my uz sme napapany 😉

hasleerka
24. máj 2009

aj zuzka už spapala zemiačik a vývar ... miška sa napcháva mäskom, celkom dobre urobené ... len rezne opečené - sol, korenie, rozložila som na plech, potrela horčicou, dala nakrájané kyslé uhorky a syr a dala zapiecť ... mali sa tam dať ešte uvarené zemiaky, ale mám kašu 😝

emily333
24. máj 2009

zuzke uz choroba ustupuje sa tesiim 😉 my sme mali nieco podobne ale na vrch sme maly śyr a nove zemiacky a kompotik 😝

netmona
24. máj 2009

no jedáci už zaspali obaja,,MM je asi fakt chorý bo furt spí

netmona
24. máj 2009

dnes by som najradšej vypadla dakde sama,,,normalne mam potrebu nepočuť bobaka 😀 ,,,a ani Mm 😀

emily333
24. máj 2009

myeste papame nanukovu tortu a mm taky spiii ☹

emily333
24. máj 2009

ta som hnusna kto si daaa 😉 zabudla som vas ponuknut

netmona
24. máj 2009

ja idem dať kafe a uvidím co dál,,nie už nespí ale normálne mi to už ide na nervy,,govno robi ked je doma a ja asi si...............ani to nenapišem bo ma vymažú,,prave vstal,,ale radšej sa nerozčulujem a nájedm si milenca 😀 😀 😀 ,,,,no to by som si dala ,,další na krku 😀

netmona
24. máj 2009

ta dik,,,dám si asi aj ja ,,, 😉

emily333
24. máj 2009

no veru cakas lepsie a pride horsie ty zlazy a naj naj chalapy su uz vychytanii tych mame miiii 😀

netmona
24. máj 2009

no nikedy by som mu taku praskla, po lepke ,,,,už som mu povedala že 40 na krku a správa sa jak dedko len hundrre a nepovie na hlas,,ale každemu sa vráti všetko čo jeho je,,,,,,,,,amen 😀

netmona
24. máj 2009

idem si naladiť gitaru a trošku si pobrnkam lebo, aspon takto sa zrelaxujem 😅

tatolu
24. máj 2009

Ahoj Lilu, naštartujem koníka a čo tam nevidím? Známu tvár na fotkách...
Malá je zlatá 😉

tatolu
24. máj 2009

Netmota, naša gitara je už taaaaak dlho nenaladená a mám pocit, že ani nikdy nebola 😀
Vždy pri tretej strune, tá praskne. A už toľkí skúšali 😔 😕 😵

Lilu, ja sa k PC dostanem na pár minút denne. Keď to spočítam za celý deň, tak je to možno 1/2 hod. a to sa nestíham s vami vôbec rozprávať. Možno po štátniciach bude času viac...

lilu18
24. máj 2009

ahojcek tatolu//jasne ,chapem.A iste bude kludnejsie po statniciach.Drzim palceky 🙂