Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

lilu18
31. máj 2009

😀

aadula
31. máj 2009

my máme ocina v robote až do zajtra rána 😝 a sme len nedávno raňajkovali 😀 tak obed bude zas až neskoro poobede 😀

bodka13
31. máj 2009

ahojte 🙂 ...a ja ešte nič nerobím 😀 ...asi ani nebudem,musím si kúpiť nejakú slúžku 😀 😀 😀
teda robím...pijem kávu a behám po koňovi 😀 😀 😀

lilu18
31. máj 2009

a ja zase vyhadzujem sufliky a hladam co nemozem ani za svet najst 😎 tato isiel na chvilku s malou von tak miesto malej robim bordelik ja 😀

emily333
31. máj 2009

lilu aj ja by som potrebovala najst jeden sek tak pod aj k nam sufliky prehladavat 😀

bodka13
31. máj 2009

aaduli...tak večeru nestíhate 😀 ...budete už spať 😀 😀 😀 😀
lilu...to je zákon schválnosti 😉 ...nájdeš keď to nebudeš potrebovať 😀 😀 😀

lilu18
31. máj 2009

bodka-asi ano,ale potrebujem to hned 😀 emily aj by som prisla len najprv svoje musim najst 😎

bodka co si na MK vykukala??

adulka--kedy ste vstali?

aadula
31. máj 2009

bodečka tak nejak 😀 ale ja hlúúpa zas od rána ďobem do všetkého ..a potom že neidú dole kilá 😝

lilu pošlem ti Samka? ten ti iste nájde aj to čo nehľadáš 😀 😀 😀 ... malý vstal tak po 6tej, ale nechala som ho v postieľke a ja som si ešte podriemala trošku 😝

aadula
31. máj 2009

lilu a Paťka vstala až o 9.tej... malý pil mliečko hneď ráno a teraz okolo 9.30 papal spolu s Paťkou..a teraz som mu jogurtík ešte dala...dnes celkom dobre papká .. ja v kuse niečo požieram... 😅 tak ja som mala už raňajky...aj desiatu. a zas raňajky a desiatu 😀 😀 😀

lilu18
31. máj 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5881822..co poviete??

adulka,v pohode posli uz upratujem 🙂

bodka13
31. máj 2009

aj ja chcem takéééé 😢 😢 😀 😀 😀
emily ...nehľadaj šek,ostanú ti euráče 😀 😀 😀
aduli...ty si sa zmenila na všežravca=pažravca 😕 😀 😀 😀

...zablúdila som na mama,oco... do jednej témy,kde píše kočka o živote u svokrovcov a mám z toho chaos-nejako tomu jej príbehu prestávam rozumieť 😀

aadula
31. máj 2009

bodka 😝 😝 😝 už sa kontrolujeeem 😀 😀 😀 dám si už len žihľavový čajíík

a niektorým témam aj ja nerozumiem...tak popletene píšu niektoré ...ale bude to asi že zúfalstvo..potrebujú sa vykecať..nemajú s kým, tak sa vypíšu 😒

lilu18
31. máj 2009

adulka--som ta nakazila tym pozieranim??? 😀

bodka do lepsich tem chod 😀 nie je ti s nami dobre?? 😀

neviem to pyzamko sa mi paci,ale ved neastihame vynosit--ci ano?? 😀 😀 😀

bodka13
31. máj 2009

tu je najsamlepšie 🙂 🤐 🙂 ...len som bola zvedavá,že aká zlá krstná 😕

lilu...keby ste chodili do škôlky tak vynosíte aj 4-5 pyžamiek 😀

lilu18
31. máj 2009

bodka 😀 zeby som jej vopred pokupila a ponatahovala nech ma aj na rok 😀

este totosom objavila,ale neviem ci sa mi paci 😀

aadula
31. máj 2009

lilu..to mám niektoré dni také "pažravé" 😠 , hlavne keď som doma a neideme nikam 😝 ..o chvíľku dám malého spať lebo sa tu už váľa a potom pôjdem kuk mamu

a neviem či si aj janaľahnem...ja som ako toto počasie 😔

bodka13
31. máj 2009

ešte hľadaj 😀 😀 😀

lilu18
31. máj 2009

pyzamko objednane 😀

adulka--nie si tehu??? 😕 daka si unavena 🤐

aadula
31. máj 2009

lilu...tak jej budeš častejšie striedaj pyžamká 😉 je fakt pekné ..a nie som tehu...možno mám málo železa..mala by som si ísť dať skontrolovať krvný obraz...mávam s tým problemy 😝

lilu18
31. máj 2009

napicham ti klince do jablcka??a poslem zelezo??...ved co nepapas zeleninku--brokolicu a mak --sup sup 🙂

aadula
31. máj 2009

lilu...ono to je tak, že niekedy tá brokolic a pod. nepomáha..organizmus to vie prijať iba v liekovej forme 😝 😉
a už si našla čo si hľadala?

tatolu
31. máj 2009

Adi, Luky je presne 1.dec. - prečo?
My ostatní sme apríloví - teda MM, Táňa a teda aj Tomík a aj ja 😀

aadula
31. máj 2009

tatolu...jeej tak zajtra má 2 a pol rôčka 🙂 ..lebo náš Samino je tiež decembrový, ale 9. 😉

lilu18
31. máj 2009

ahoj tatolu... 🙂

adulka- ☹ tak ozaj treba k dr.nech ti pozrie krvicku 🙂 a ano nasla--huraaa 😅

bodka13
31. máj 2009

jááj už ma zase vyháňajú 😠 ...musím uvoľniť miesto mladším 😀 😀 😀 ...papa poobede 😉 ak ma pustia 😠 😀 😀 😀 😀

aadula
31. máj 2009

bodka bojuuuuuj nech ťa pustia 😀

lilu18
31. máj 2009

tiez sa lucim--papa ,este dnes dobehnem 🙂

tatolu
31. máj 2009

Adi, tak to som si ani neuvedomila. 😔 Ešte že Ťa mám 😀

Táto noc bola hrozná. Táňa sa zobudila o 4.00 a ešte o 5.00 zjapala. Ona totiž neplače, ale zjape, aby všetkých pobudila. ☹
MM bol na nočnej, a chalani sa priebežne budili.

Keď ráno prišiel, urobil nám raňajky, zakúril, hodil do rúry kurča a išiel spať.

Na mne už iba ostávajlo urobiť zemjaky, uvariť polievku, urobiť na večer krupicu, kontrolovať kurča, priebežne prikladať do pece a taká maličkosť - prizrieť deti. 😝

Už im ale idem dať mliečko, hodiť do postielok a možno bude spať aj Luky po takejprebdenej noci. Ak nie, tak neviem čo vymyslím. Asi pôjdeme na potulky dedinou - hore dole jednou ulicou 😅

aadula
31. máj 2009

tatolu...ja som nevrlá keď sa malý v noci budí..keby sa mi 3 budili..tak neviem čo by bolo u nás ráno 😅