Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

renka9
13. apr 2009
renka9
13. apr 2009

andy 😢 😔

emily333
13. apr 2009

babenky aj do michaloviec abo do kosic chodia rychliky 😢

bodka13
13. apr 2009

ja som nebudila ani jedného,pochopili potrebu cikania a pýtania ako im padli 2roky 😉 ...ale dodržiavala som že keď som už plienku zobrala viac som ju nedala,pred spaním a po zobudení hneď cikať,menej pitia pred spaním,a keď sa v spánku začali viac mrviť a mrnkať posadila som ich spiacich na nočník 🙂 ...každé dieťa je iné,aj susediná malá má 3 roky a cez deň je v pohode bez plienky,len počas spánku ju potrebuje-niekedy je suchá,inokedy sa preciká aj cez plienku 😉

lilu18
13. apr 2009

zuzadlo-pekne mu ustel na zemi pri tvojich nozkach 😀

reni-prideme po teba?? 😕 😵

renka9
13. apr 2009

lilu, my po starej seneckej, ale mne robi problem ta Blava ako mesto, sak som pisala ze do Ikey chodime, ale do mesta ee

andreah70
13. apr 2009

ďakujem 😢

zorganizujte niečo aj ja sa pridám, veronika koľkokrát obzerá vaše detičky a hovorí, že ona by ich na stretávke opatrila, no neviem či by ju to potom neprešlo

hasleerka
13. apr 2009

renka ten príspevok som videla kedysi v telke, všetka česť takej žene ... a ja sa niekedy stresujem, že toto lebo tamto ... ale čo dokáže ona, klobúk dole

lilu , veru a čo ty tak dlho, ešte nebúvaš ... ale iwus tu nie je

renka9
13. apr 2009

no mozte ma cakat na zacatku blavy 😀

bodka13
13. apr 2009

ahoj zuzi...ulož ho do nej a ty k deckám 😉

lilu18
13. apr 2009

ved ti vravim reni ze prideme po teba-neme problema 😀

ten nocnik mi ani nespominajte mam z toho rohy ☹ 😠

zuzadlo
13. apr 2009

reni: ja som blavacka,ale uprimne poviem, ze aj ja som niekedy hotova 😒

hasleerka
13. apr 2009

no prosím, konečne sa našla tá opatrovateľka našich detí, už si to tuším andrea kedysi spomínala, že pôjdeme do toho námestova na pivo

lilu18
13. apr 2009

haslerka ani iwus ani cica a este kto chybuje ☹

zuzadlo
13. apr 2009

bodka: erik nie je domka,tak len lenku tu mam,pojdem ku nej 😉

hasleerka
13. apr 2009

jej lilu , Vivienka už má dva rôčky, blahoželáme, kde je torta 😝 😝 😝

bodka13
13. apr 2009

lilu prečo?...nočník a rohy 😕

lilu18
13. apr 2009

haslerka 😀 dakujeme..tortu som uz rano nukala-kuk do albumceka

renka9
13. apr 2009

ked sme mali staru skodovku, mali sme ist pre segru na letisko, celu cestu v poho, a tesne pred BA, ani hni 😀
podarilo sa nam ju otocit naspat, smerom na TT, a v poho slapala dalej, len chudak segra, ostala na letisku 😀

zuzadlo
13. apr 2009

ja uz nieeeeeeeeee lilu 😀

andreah70
13. apr 2009

haslerka ja som tiež dávala mojich keď boli malí v noci na nočník a obaja už v 1,5 roku nemali plienky ani na noc a Veronika dokonca ešte skôr 🙂

bodka13
13. apr 2009

som zabudla že eriček je u babky 😉 ,,,tak máš voľnú postieľku 🙂

zuzadlo
13. apr 2009

aj ja som popriala oslavencom,este raz posielam bozteky 😀 😀

renka9
13. apr 2009

no presne takto zmizla iwus aj vcera 😀
asi isla uspat misel a zaspala aj ona 😀

lilu18
13. apr 2009

renka..dobre uz aj skodovka dostala rozum 😀

bodka-- ☹ nocnik nefunguje ani wc na malu a dnes chuda vedela ze urobi zle ked do plienky tak to cely den drzala az vecer vo vani nevydrzala ☹ ☹ ☹

hasleerka
13. apr 2009

jej lilu aký ste zlatý ... ešte nájdi dáku omrvinku aj pre mna ... a malá sa ešte nechce pýtať ... ved je príde čas

zuzadlo
13. apr 2009

bodecka,veru mam 🙂

andreah: moje deti nemali plienku na noc od 16 mesiacov a cez den uz v 10,v noci mi nechodili cikat vobec,ale teraz sa lenka obcas zobudi, ze chce cikat 🙂

hasleerka
13. apr 2009

moje baby sa rady opičia, takže straršia sa naučila cikať podla kamarátky vonku, potom chodila doma na nočník a Miška sa naučila podla Zuzky a už rovno do záchoda, šerblík používame len na noc ... ale som sa nestresovala, že iné deti už chodili skôr, ony obidve v 23mesiacoch

lilu18
13. apr 2009

ma tu este viac stresujete ,ze v 10m uz bez pleny ☹

haslerka uz ti krajam aj marcipan? 🙂

andreah70
13. apr 2009

zuzadlo každé z detičiek je iné 🙂 hlavne sa netreba preto stresovať, babenky veď už neperiete, ako ja pri dcére, pocikanú vyhodíte 😀 to je výhoda