Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

hasleerka
7. jún 2009

aadulka ja mám tiež pred, aj by som do niečoho kopla od zlosti ... chlapi vrtali dieru, odišla im vrtačka ... všade bol bordel, neviem načo som tiež včera upratovala, ked som musela teraz zas ☹

tatolu, škoda že sa učíš, by sme niekam vypadli 😒

zuzadlo
7. jún 2009

no moja, s tym drevonm ma mamina pravdu,ale ja som tiez taka ,aj drevo rubem,ked treba,hold sme lepsie ako ti nasi mm 😉

zuzadlo
7. jún 2009

ahoj hasli 🙂

bodka13
7. jún 2009

ahojte dievky 🙂 ...idem obed ohriať,včera som navarila tak dnes nemusím po kuchyni pobehovať 😉

hasler....nekopaj do ničoho,lebo potom budeš nielen naštvaná ale aj noha ťa bude bolieť 😀

zuzadlo
7. jún 2009

bodecka ahoj,veru mas pravdu a uz vieme, preco haslinke ide alkohol len do tej jednej nozky 😀 😀

zuzadlo
7. jún 2009

hviezdy moje lucim sa,idem s detmi von zase 🙂

aadula
7. jún 2009

tak nakoniec to bolo fakt dobré mňam 🙂

aadula
7. jún 2009

totalu, ty prosím ťa kedy oddychuješ? 😕

emily333
7. jún 2009

ahojte uz sme domka z poziarnickej sutaze a o stvrtej zas ficime na futbal a ta tu chvilu aspon daco uvariim 😉

hasleerka
7. jún 2009

bodka neboj ja len do niečoho mäkkého kopnem až si neublížim 😉

emily ako bolo s požiarnikmi 🙂

my ideme s Miškou hajať ahojte

emily333
7. jún 2009

hasli z mohlo byt zle ked tam bolo plno mladych chalanou 😀 ale aj mm ☹ no neviem nast kabel od fotaka tak neviem kedy stiahnem foto ☹

netmona
7. jún 2009

emily,,tak že, sám fešný parobok,,, 🙂 na hasenie,,,tak to omladneš na tých akciach,,

tatolu
7. jún 2009

Hasli, však ja sa už budem iba do 26. učiť 😉 a potom mám prázdniny.

Dnes som vybavovala novú autosedačku, lebo máme iba vajíčko, autosedačku a podsedák. Vajíčko je požičané, takže by som ho chcela vrátiť a potom už budem celé leto lobzovať 😉

tatolu
7. jún 2009

Adka, no vidíš 😉 Vravela som, že bude ešte málo 😉

A oddych? Čo to je? 😀
Vlastne najlepšie si asi oddýchnem, keď dvojky spia a ja sa prechádzam s Lukym po dedine, alebo iba tak na dvore tie 3 hod. 😵

marcela79
7. jún 2009

Ahojte žienky... 🙂 Je tu niekto? Tatolu, prosím ťa, ako labzuješ - i s deťúrencami? Mne to s malým akosi nejde... 😠

emily333
7. jún 2009

ja som uz tu na chvilku chlapov som odviezla na futbal ale prsi ta som sa vratila 😉

marcela79
7. jún 2009

Emily, tak máš chvíľku pre seba, však? 🙂 Čo ja by som za to dala...

tatolu
7. jún 2009

Maci, chystám sa nasáčkovať ich do auta a hajde.
Aspon na týždeň pôjdem do Kubína, potom sa musím zastaviť aj v Poprade, tiež asi tak na týždeň. Švagriná sa nudí 😉. Čaká tretie a je na maródke. Takže už sa teší - hádam 😀
A kámoška si možno zoberie dovolenku a pôjdeme ešte aj k nej neďaleko Popradu (ale ona o tom ešte nevie 🤐 😵 ).

Na jeden deň nechám deti u mojej maminky a zbehnem aj do Poľska.

No uvidíme, či sa mi všetko podarí.

emily333
7. jún 2009

no hej ale iba chvilku a aj tu vyuzivam na haladanie kabla 😒

tatolu
7. jún 2009

aha, ten kábel k foťáku 😉
Ešte si nenašla?

Príď aj k nám hľadať. Niekde som založila Lukyho rifle 😔

emily333
7. jún 2009

uz som naslaaa 😉

tatolu
7. jún 2009

Jaj ako mi je už fajn 😉
Drahý od 17tej v práci. Luky preč. Pôšťam si pesničky z mládí a dvojky iba sem tam mrknem, či nie sú zas na okne 😉

emily333
7. jún 2009

no vidis aku mas krasnu nedelu 😀

tatolu
7. jún 2009

😉
Normálne kľud.
Teraz ich idem uložiť a pohoda 😔

emily333
7. jún 2009

chcela som si ulozit foto do albumu ale nejk dlho to taha ta som to nechala tak mozno vecer nahodim. 🙂

andreah70
7. jún 2009

ahojte hlásim príchod z chalupy, decká sa sprchujú.......idem ešte skontrolovať či nemajú kliešte.........a pôjdem pozrieť let´s dance 🙂 a popri tom samozrejme prečítať čo ste popísali 😀

tatolu
7. jún 2009

Andreah, ani sa nepýtam ako bolo.
Z Tvojich pár slov som zistila, že super 😉

renka9
7. jún 2009

ahojte, deti okipane, uz keby bola ta mladsia v posteli 😉
kukam lets dance: Adela je super 😉 😉 😉

renka9
7. jún 2009

tatolu, rada ta tu vidim, nebyvas tu casto...asi mas trosku volno... 🙂

andreah70
7. jún 2009

prečítala som si vás 🙂
tatotu odhadla si to na chalupe bolo super.....včera večer nás síce zastihla búrka aj s krúpami, trvalo to asi pol hodku.......ale aj taký dážď uprostred lesa má svoje čaro 😉

pridala som foto ako sme išli dnes domov, otec sa rozhodol odviesť nás k autám všetkých naraz........takže 8 išli v aute a 6 na prívese.........bol to síce adrenalín, ale prežili sme to 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...