Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

cica13
8. jún 2009

Andy ahoooj.... 😵
Zabudla som ti napisat, ze si dala perfektnu fotecku, juuuuj ako by som sa aj ja sa tak povozila... 🙂 🙂

andreah70
8. jún 2009

ahoj cicuš, ono to bolo fajn také povozenie, ale z chalupy sa ide cez lúky kde sa pasú kravy a ovady ktoré spríjemňujú život im, si to rozmysleli a prenasledovali radšej nás tak sme prišli dobre doštípaní 😀

cica13
8. jún 2009

juuuuj.....no to asi teda nebola prijemna cesta....a autom sa neda ist k chalupe?

andreah70
8. jún 2009

cica dá, ale terénnym 😀 .......kedysi keď sme mali ešte starú felíciu tak sme tam vyšli, ale to auto je potom také zasr....té, že radšej chodí otec vždy pre nás, je to 4-5 km občas my dospelí chodíme aj peši, ale veci treba odviesť vždy 🙂 proste je to na samote 😀

cica13
8. jún 2009

takze treba narobit aj riadne zasoby jedla a chlastu..... 😀 😀 😀 😀 😀

andreah70
8. jún 2009

si to odhadla hlavne chlastu 😀 😀 😀

bodka13
8. jún 2009

ahojte herečky 🙂 ...andy to musel byť super zážitok na tej vlečke
...noc bola pokojnejšia ako tá predchádzajúca a doktorku sme obehli dosť rýchlo...najskôr povedala že to alergia asi nebude,ale potom po zhodnotení všetkých príznakov a asi po 5 zopakovaniach že aj ja som alergička, súhlasila že to sú prejavy alergie-preskúmala soplíky,lebo neverila že sú iba vodové,keď oči má ráno zalepené a nemôže ich otvoriť a ten kašeľ je vraj naozaj choroba(asi hlasivky)lebo mal aj zvýšenu teplotu tak nám predpísala antibiotiká Megamox duo každých dvanásť hodín(zistila že celý rok 2008 nemal atb.),od kašľa Stoptusin al. Ditustat,keď začne vykašliavať Solmucol,na oči ophtalmo Framykoin,do nosa Nasivin a na alergiu Aerius iba večer,nos máme natierať kalciovou mastičkou...v lekárni som nechala skoro 15€
...a vypísala mi papiere pre obidvoch na alergológiu-imunolóogiu lebo aj Martinko má kýchacie a nádchové prejavy,hlavne keď pokosia trávu 😒
teraz idem niečo porobiť,aspoň naložiť do práčky a choré dieťa sa tlačí k počítaču tak ho musím aspoň na hodinku pustiť 🙂

Paťke veľa zdravíčka a choroba nech nestraší 🙂 🙂 🙂

cica13
8. jún 2009

No Bodecka....uz viac liekov ste nemohli vyfasnut.... ☹ to co je za ATB? take som este nepocula..... 😨

lilu18
8. jún 2009

ahojky--ospravedlnujem sa,ale nestiham citat ☹ tieto 2 tyz.vas tu pridem asi len pozdravit ☹ ale potom su praaazdniny a uz som tu nonstop 😀

andreah70
8. jún 2009

Bodečka dúfam, že to Davidkovi rýchlo prejde 😉 🙂 .......a tá alergia sa obom upraví 🙂

lilu18
8. jún 2009

bodka to mi jeluto--teraz je uz zazrak ze dake dieta nema alergiu ☹

renka9
8. jún 2009

ahojte koceny 😉
andy, u zubarky som bola aj ja, nerv mi vytahovala minule, teraz davala vlozku 😝
ale kupila som si muskaty, zlte slapky, riflovu suknicku, malej riflovu suknicku na traky....co este? 😀 , jaaaj, farbu na vlasy, v piatok mame tu stretavku, nech som peknaaaa 😀 . A este som si bola v quelle shope pre navlecky...pominala som, ale slaky stali 5€, a tolko aj suknicky, tie boli zo sekacu 😉
no a idem do roboty, tak papaaaaa 🙂 🙂 🙂

renka9
8. jún 2009

a pozdravujem vsetkych marodov, nech sa pekne uzdravia, aj ked alergia je svina 😝

cica13
8. jún 2009

Reni..tak ty si teda nakupila....no mala by som aj ja ist po obchodoch... 😀 😀 😀

netmona
8. jún 2009

no bodka,,tak nech to prejde ta choroba
reni,,aj ja pôjdem nakupovať lebo, dnes som vyšmarila 1/2 vecí zžo skrine a ešte budem,,no kto budem rozdávať lebo, čo s tým,,a také už prepraté do koša a na handru 😅

emily333
8. jún 2009

ahojte nejak vas zanedbavam ☹ .dnes ma mm narodeniny tak sa trosku oslavuje 😉 este pridem

andreah70
8. jún 2009

emily mužíčkovi všetko najlepšie, cmuk 🤐

tatolu
8. jún 2009

Andreah, Reni 😉 ja som tiež bola ráno u zubára. Vyvrtal starú plombu a dal novú. No nechala som tam 17 Eur. Myslela som, že budem platiť iba 10, (min. rok to bolo iba za 300 Sk)

Lilu, ja mám zatiať také zázraky tri kusy - bez alergie 😉 😀

Emily, drahému (tvojmu) všetko najlepšie 😉

bodka13
8. jún 2009

cicuš...neviem,kukala som aj ja na ne- 😕 sú s obsahom amoxicilinu a držiteľlm registrácie je Portugalsko
...volala som aj alergologičke a objednala nás na 3.august...dovtedy mám sledovať prejavy a reakcie,a obidvaja majú užívať ten Aerius,ale ráno a nie večer ako povedala detská dr.

Andy...tak dúfam že zúbok už bude poslúchať 😉
Emily...všetko naj 🙂 mužíkovi a nezabudni ho vycmukať aj za nás 😀 😀 😀
Tatolu....nech sa tá alergia k tvojim drobčekom ani nikdy nepriblíži 😉 🙂 🙂 🙂
Liluška...si ospravedlnená,pozbieraj samé 1* a môžeš prázdninovať 😅 😅 😅
Net...čo ťa chytil záchvat upratovania 😕 či mangel riekol že až keď bude skriňa prázdna pôjdeš na nákupy 😀 😀
Aaduli...ako je Paťke?
Iwuš,Haslerka,Zuzky,Marcelka,Slonik ... 😕 vy sa kadiaľ túlate?

emily333
8. jún 2009

ze dakuje a vravel ze uz ste aj jazyckovu mohli poslat 😀

bodka13
8. jún 2009

emily veď to vybav za nás 😀 😀 😀

aadula
8. jún 2009

bodečka Paťke je myslím dobre...možno sa včera len prejedla, síce z toho ražničí jedla len zemiaky, ale čo som tam dala domácu klobásku bola dosť štipľavá, tak či jej uškodila neviem..cez deň ju už len oči pobolievali..tak cez prázdniny zbehnem s ňou k očnej 😝 a ako čítam vy ste tiež za igelitku liekov vyfasovali... len nech zaberú a pomôžu čím skôr 😉

andrejka, ona chce ísť plávať, ale vieš ako my ženy...sem tam sa nám nedá a u nej je to ešte doooosť všelijaké 😝

andreah70
8. jún 2009

jeeee aduli to ma nenapadlo, u nás je totižto zatiaľ iba jedna žena a to ja 😀 ak bude dcéra po mne tak ešte nejaký ten rôčik bude.....však nemá za čím smútiť 😀

hasleerka
8. jún 2009

emily tm posielame veľa božtekov k narodkám, nech nám príde večer uliať a jazýčkovú nech si pýta od teba 😀

bodka ale ste teda nabrali liekov, šak to by som musela mať napísané, kedy mám ktoré dať 😒 snád to nebude až také zlé

renka, chceš byť hviezda, ked si tak doplnila šatník ... ja čakám na výplatu a tiež asi pôjdem 😉

lilu stihla si sa doobeda voľačo poučiť?

emily333
8. jún 2009

pusinky vybavene a na chlastanie nie je skoro? 😉 mam vinko z kolov vodku tak kto si da? aj chlebicky ostali

tatolu
8. jún 2009

Tak, práve sme dorazili z pieskoviska.
Dvojky sa ma pekne držali za ruku, ako veľké. Bolo super. Aj na pieskovisku sa hrali pekne.
Mám z nich radosť.
Teraz už iba prihriať grísik a môžu pekne búvať 😉

Piť dnes nemúžem, bolí ma hlava a tak som musela vziať Ibuprofen 😖

emily333
8. jún 2009

tatolu skor by zabrala tabletka 😀

tatolu
8. jún 2009

a Ibuprofen nie je tabletka? 😕 😉

emily333
8. jún 2009

je len lepsie zabera na bolest ked ju zpijes alkoholom 😉

aadula
8. jún 2009

tatolu, to ti závidím..my sme išli z pieskoviska plačom a vo výťahu taký rev spustil, že som si nerozumela vlastného slova...čo som sa ho pýtala, že prečo plačká...keby niekto čakal pri výťahu..tak by si asi myslela, že som ho vybila 😒