Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

netmona
17. apr 2009

ahojte devi,,,,,
lilu18,,,ja inač často do Senca lebo mangel ma tam sestru,,smer billa k jazeram,, 😵

lilu18
17. apr 2009

vidis a ja zase casto do SC nechodim,skor do BA 😀

cica13
17. apr 2009

Lilu....ty si poklad....tak objednam zelene.... 😀 😀 😀 😀

Babulky, musim uz ist...ideme sa cvachtat....papa 😲

lilu18
17. apr 2009

pekne kupkanie-cmuk 😨 😲

lilu18
17. apr 2009

aj ja idem pa vecer 🙂

aadula
17. apr 2009

aj ja sa chcem ísť čvachtaaať 😀

som dorobila palacinky a medzi tým som si malého dala so stoličkou pri linku kuchynskú a napapal sa... zdrháme aj my von..aj keď tu prší

marcela79
17. apr 2009

Ahojte, vidím, že tu nikto nieje, ale skúšam, mám na stránke poruchu 😠

netmona
17. apr 2009

aj ja sa chcem čvachtať,,,,,,,, 🙂
už sa tešim na dovvolenku,,že, sa omočim v moru 😀 😀 😀

marcela ,,,nič si z toho nerob,,aj mne dnes nič nejde,,ja mam 100ročný PC, ešte že, ma mangel laptop ,,ale narodky hned,,tak ževraj,,,dostanem ako darček,,,, 🙂 🙂 🙂 🙂 ,,,,,ta čo narobím , tak ma miluje 😵 😵

emily333
17. apr 2009

babenky aj mne vypaduje net no aspon som pobehala s kosackou a prekvapila mm. 😉

marcela79
17. apr 2009

Ahojte, ešte stále mi to nejde, nedostanem sa do diskusie - regiony, a tu héééééj 😉 😠 Milá netmona - ja ho mám len 4roky, a asi sa cíti starý ako kôň 😠 . Emily333 - to je super, že máš pokosené 😵

emily333
17. apr 2009

ale aj tak este nemame dokosene ale sak aj zajtra ´je den 😀 o kvilu pridu navstevy tak este tu vyuzivam volnu chvilku 😉

aadula
17. apr 2009

emily pošlem ti pomôcť Samka s kosačkou 😀 máme takú z dráčika 😀 😀 😀
my sme stihli medzi dvoma dažďami von vybehnúť...dokonca tu bola búrka teraz a krupy padali 😕

emily333
17. apr 2009

vau u nas zatial neprsii aj pradlo my vyschlo tak dufam ze ani nebude prsat nech sa burky vybury u vas 😀

aadula
17. apr 2009

emily už sa vyburilo...ale je dosť chladno...hádam sa trošku na víkend vyjasní..aj keď záhradky potrebovali trošku pokropiť,...len tie krupy nemuseli byť

iwusska
autor
17. apr 2009

je tu ešte niektooooo???? 😨

marcela79
17. apr 2009

Ja som prišla iwusska, ale ty si asi už preč, však? 😅 Maminy, vy všetky bývate v domčekoch? To som tu sama z bytovky? ☹

aadula
17. apr 2009

marcelka to určite nie..je nás tu viac panálakoviek 😉

iwusska
autor
17. apr 2009

som tuuuuuu 😉 🤐
marcela ja bývam v domčeku len 1,5 roka 🙂

aadula
17. apr 2009

iwusik a ako si so skalkou? už je hotová? 🙂

iwusska
autor
17. apr 2009

adulik ty si akási blesková, veď to musím pomaličky aby som svalovicu nedostala 😀 dnes som nekopkala, boli sme na pizzu a zmrzlinku ale zajtra ak stihnem tak by som to mala dokončiť teda to kopanie ale celkovo to ešte trochu potvá 😉

lilu18
17. apr 2009

kukuk-co noveho? uz neprsi,aspon u nas 🙂

cica13
17. apr 2009

Cafte...to co je s konom? Nejako blbne, ja som dosla o osmej domov a ani za svet mi nesiel konisko jeden... 😠 😠 😠

aadula
17. apr 2009

noo aj ja som iwuske o život odpisovala a nešlo mi to poslať 😠

lilu18
17. apr 2009

mne zatial ide 😕 klop klop na drevo..a kde ste tak dlho boli?

aadula
17. apr 2009

lilu ale chvíľku neišie okolo 20tej

aadula
17. apr 2009

iwuska..som aj zabudla, že ste išli zmrzlinkovať 🙂 moja mama tiež mala kedysi skalku na vinici..len naši majú tak od ruky vinicu, že časom to už nebola skalka, ale burina 😀

cica13
17. apr 2009

Lilu...po plavani som isla k mame, lebo Filip bol u nej, mama ho brala zo skoly a dosli sme domov o osmej.....David zasa klasika....po obede nespal....tak teraz uz odfukuje... 😀 😀 😀

Ozaj, co je s Andreah? Nejako som ju tu nezaregistrovala....

andreah70
17. apr 2009

ahojte, dlho som tu nebola .........ale chýbali ste mi 😉

lilu18
17. apr 2009

aj my sme boli zmrzlinkovat sme si dali riadnu prechadzku-po hradzi asi 2km,potom sme zisli do deniny na zmrzku,mala bola v gumakoch a vtom nepremokavom skafandri 😀 tak sa dalo aj po mlakach 😀

lilu18
17. apr 2009

cica 😀 spomen ..a uz tu je 😀