Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

renka9
18. apr 2009

a ako to chodi na tych aukciach? 😒 , ja som tam este nebola, sledujem len mmb, ale aukcie nie, akosi sa toho bojim...

lilu18
18. apr 2009

krasne snicky cmuciky 🤐 🤐 🤐

iwusska
autor
18. apr 2009

lilušik krásne ale straaaašne veľké 😖
dobre sa vybuvaj 🤐 🤐 🤐
cicuš a ako vyzerajú športové náušnice? 😨 😀

cica13
18. apr 2009

no odteraz budem aj ja ucastnickou MMA...

Babulky idem od vas, lebo ma to vrcholne cez ten mobil nebavi, je to hrozne pomaleeeee...

Prajem vam vsetkym dobru nocku, sladke snicky, nech vas strazia andelicky...🙂

iwusska
autor
18. apr 2009

idem aj ja haji, dobrú nocku 🤐

bodka13
18. apr 2009

reni neboj 🙂 ...vyskúšaj,tu niekedy získaš vec lacnejšie ako na mmb...keď sa ti niečo páči tak budeš prihadzovať dovtedy kým si myslíš(podľa seba) že sa to oplatí

dobru cicuš 😔 ...dobrú iwka 😔 ...dobrú lilu 😔

renka9
18. apr 2009

ides spat bodka? mne sa este nechce, ale mala by som 😝

bodka13
18. apr 2009

ešte blúdim po koňovi...ale všetci asi víkendujú,je tu nejako ticho ☹ ...a tiež by som mala ísť spať 😔 zajtra musím variť a poobede chceme behnúť pozrieť tie korčule a navečer je u mangelovej segry TPprezentácia a sľúbili sme jej že prídeme

renka9
18. apr 2009

ja mam objednane z TW brusic na noze.aj ja zajtra varit, aj zehlit musim, kedze v pondelok rano vstavaam 😒 , jak ten vikend preleti

bodka13
18. apr 2009

ani nehovor ☹ ...neviem čo skôr robiť a zrazu je nedeľa večer
...mali by sme si u nej aj niečo objednať(oni keď boli u nás tak si objednali)ale nejako sa mi to finančne teraz nehodí a zaujala ma tá silikonová kráľovská forma(ale už mi ju objednala mamina) a s MM sme sa tiež bavili o tom brusiči(naši ho majú a sú spokojní)

renka9
18. apr 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=921679
tak som skusila toto, ale kde mozem sledovat aukciu, dala som si ze sledovat, ale eneviem ako...

bodka13
18. apr 2009

v stlpci na pravej strane máš "sledované aukcie" a to je ešte rozdelené aj na končiace a keď tam klikneš tak sa ti ukážu všetky ktoré sleduješ,a vtej konkrétnej aukcii si zase možeš dať aktualizáciu...dúfam že som to napísala zrozumitelne

bodka13
18. apr 2009

čo sa mi páči nahádžem do sledovaných aukcii a až v deň keď končia tesne pred koncom prihadzujem,nech sa cena nedvíha 😉

renka9
18. apr 2009

ahaaaa 😉 uz chaaapem, diky za vysvetlenie 😉 😉 😉

bodka13
18. apr 2009

idem spinkať 😔 ...nech ráno vládzem behať po kuchyni 😀 😀 😀
dobrú noc

renka9
18. apr 2009

dobru bodka 😔

renka9
19. apr 2009

dobre ranko 🙂 , bola som vcera posledna, dnes som prva 🙂
idem robit spanielskych vtakov, este vypijem kavu a idem nato 😉

renka9
19. apr 2009

vcera ste ma s tymi aukciami nakazili, bola som tam do pol jednej 😀

aadula
19. apr 2009

dobré ránko 🙂 máme krásne počasie 😵

iwi superské naušnice, mala som tiež podobné.., ale nejak mi vypadla z ucha ..netuším ako a stúpila som na ňu a zlomila háčik ☹ , tak mi bolo za nimi ľúto a potom som už podobné nezohnala

renka, a niečo si vydražila?

aadula
19. apr 2009

my máme dnes stretko decembrovie 2007 v NR v parku sa tešíííííííííím a ešte aj počasie nám vyšlo

cica13
19. apr 2009

cafte herecky, u nas je tiez krasne slnecno, MM teraz vstal, pojdeme makat, lebo ten cas neskutocne rychlo leti.

Prajem vam krasny dnik!

Aduli, prijemne stretko!

Reni, musim tusim vecer aj ja tie aukcie pokukat...

renka9
19. apr 2009

adulik, zatial som nic nevydrazila, iba sa tak hrajem 😀

ahoj cica, mas pravdu
pomoooc mala vracia 😠

maca793
19. apr 2009

ahojte, včera som vás nestihla, spala som už o ôsmej, neviem čo mi bolo. a dnes ráno vypadol server ☹

renka9
19. apr 2009

Angelika sa jasila s Kristinku a zacala vracat 😝 , chuda, zacala plakat, aj ja som sa zlakla...
vtaci sa dusia, pradlo vyvasane, dalsia varka sa perie, riady umyte, este ustlat a idem do kostolika 😉 zatial paPA 🙂

bodka13
19. apr 2009

ahojte 🙂 ...ja len kuk z kuchyne a balkóna 😀 práčka perie ako divá,nestíham vešať 😀 😀 😀
aaduli pekné stretko 🙂 ...že by som si ťa išla okuknúť? 😅
cicuš "dnes je nedela,dnes se nedelá" 😀 😀 😀
že by spavá nemoc macka 😕 😀

iwusska
autor
19. apr 2009

ahojte všetky, ako máme dnes krásne 😎
adulik tak pekne pokláboste na tom stretku a večer zreferuješ 😀

emily333
19. apr 2009

ahojte prajem dobru chut k obediku 😉 .

hasleerka
19. apr 2009

ahojte krásky, ak ste ešte tu ... ja len podzravím a idem dať Mišenku spať ... som aj ja dáka utahaná, ma včera to polsko zmohlo ... ale hlavne že som aj volačo nakúpila, zase mám lahšiu penaženku 😀

iwusska
autor
19. apr 2009

haslerka ste boli v Polsku? a v ktorom meste? veď nám povedz na čo si pomíňala 😀

renka9
19. apr 2009

hasler, co ste nakupili?
uz sme po obede, umyt riady, vypit kavicku a hor sa zehlit, a ze nedelu sa ma svatit 😠