Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

bodka13
21. apr 2009

to je fakt čudné 😕 ...prv ako pôjdeš k polišom choď si to omrknúť či je tam nejaký zákaz
...ale je to veľa prachov...za zlé parkovanie sa dáva až taká vysoká pokuta?

kde je zuzadlo 😕 ...už som ju tu dávno nevidela

cica13
21. apr 2009

Babulky, skuste ci vam ide centrum, mne vobec nejde, potrebujem sa k mailom dostat 😢

iwusska
autor
21. apr 2009

babulky volala som s lilu mám vás pozdraviť, malá jej stále horúčkuje okolo 39 st ☹ ale nič okrem toho, presne moje babule mali toto pred 3 týždňami

bodka13
21. apr 2009

cicuš centrum mi nejde už od rána a myslela som že to iba nám zase blbne 😒 ...ja mám našťastie azet tak som mohla mailovat
Martin chodí celkom čistý až nato že jemu záhadne padajú perá...má popísané tričko pri golieri,na rukáve ale nie že jedna čiarka-on ako keby si to vyfarboval 😠 ...alebo má pokreslené ruky(nie prsty alebo dlaň)zhora a povie mi že to preto lebo si nechal otvorené pero 😠

bodka13
21. apr 2009

lilu...skoro sa uzdravte 🙂 ...hádam sem nakukne 😕 😉

asi je zase nejaký vírus...aj kamoškina malá tak bola,a včera sme stretli aj mužovho kolegu a aj ich bambulky mali horúčky

iwusska
autor
21. apr 2009

bodka tiež ma napadlo kde je zuzadlo 😨 😨

bodka13
21. apr 2009

nemáš jej telefonik,že by si jej cinkla 😕 ...ja nemám na žiadnu tak nemôžem cinkať 😀 😀 😀

cica13
21. apr 2009

Juuj chuda Vivka...skore uzdravenie 😲

Bodka,aj ja mam aj azet, ale ved to vies, ale viac pouzivam na maily centrum... ☹

No na zuzadlo som sa aj ja uz chcela minule pytat....divne, ze sa tu ani neukaze...

bodka13
21. apr 2009

ja mám všade a chodím len na azet 😀 😀 😀

varím kávu 🙂 ...kto si dá?

bodka13
21. apr 2009

som na balkóne 😀

iwusska
autor
21. apr 2009

bodka keby na balkáne 😀 😀 😀 aj ja som si zrobila kávičku 😉 tak kávičkujme 😀

lilu18
21. apr 2009

babenky len na rychlo kuk sem--mala na chvilku zaspala,celu noc sme sa trapili s teplotou a okolo 10 rano zase vyskocila.Napapala sa trosku slepacej polievky a zaspinkala.Ked to zajtra neprejde ideme k dr ☹

idem vas pocitat a rychlo nieco tatovi navarit.Vobec sa nedalo od nej pohnut ☹

cica13
21. apr 2009

ja si prosim kavicku......

lilu18
21. apr 2009

a ja si prosim postel 😎 idem tusim miesto varenia haji s malou.MM nech si da mastny chleba,kaslem na neho

bodka13
21. apr 2009

veď chcela som napísať že na balkáne 😀 ...ale by ste sa hnevali že ja už dovolenkujem 😀 😀 😀 ...už nám tam nesvieti slniečko je tam normálne kosovo 😀

lilu ☹ ...rýchlo sa vyliečte...a mangel to určite pochopí,jeden deň vydrží aj na chlebe 😉 ...chytaj posteľ 😀

cicuš...cukre dva?

cica13
21. apr 2009

Lilu...presne tak, chod si lahnut, nevies aka bude dalsia noc ( i ked ti ju prajem kludnu)....ale nech nacerpas sily.... 🙂

cica13
21. apr 2009

Bodka...jeden cukor....viem, ze vyzeram aj na tri, ale jeden mi vrelo staci.... 😀 😀 😀

bodka13
21. apr 2009

mamin kolega si varil kávu a cukru si dával koľko sa zmestilo do šálky 😀 😀 😀 ...to muselo byť brč 😝

behám po mma a nič som neobjavila ☹ ...chcem kúpiť a nemôžem 😀

cica13
21. apr 2009

Bodka a co chces kupit?

bodka13
21. apr 2009

ani neviem,nemám nič čo by sme súrne zháňali...vždy som tam len tak behala hore-dole a niečo mi padlo do oka

cica13
21. apr 2009

ja mam nervy na ten centrum, uz som sa tam dostala, nieco mi aj islo otovrit ale nejde odpovedat, aj od Iwusky tam mam a ked som jej odpisala, tak to neodoslalo....

bodka13
21. apr 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=931728
pekné topky ale mne velké ☹

asi niečo prerábajú na centre

bodka13
21. apr 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=927297
nohavice sa mi páčia...ale cmúčikovi asi veľké?

bodka13
21. apr 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=934364
škoda že nemám takého drobca 🙂

cica13
21. apr 2009

Bodka, boty super, ale velke......aj tie druhe gate velke a tie maskacove su super, tie som pozerala, ale 80 tka je uz tak akurat...

Idem ja od vas, ideme papat a plavat, vecer sa snad ukazem, ale ordinujeme dnes... 🙂

Papaaaaa

bodka13
21. apr 2009

papa 🙂 ...veselé papanie a plávanie

o chvíľu idem aj ja...musím isť do roboty 😒 ....tak zajtra 😉

netmona
21. apr 2009

jaj,,dievčata ja len kuk a idem si ľahnuť abo čo,,lebo som malatna a spaať sa mi ☹ chce

netmona
21. apr 2009

daka chrípka alebo, príznaky nedostatku vitamínu s 😵 ...

marcela79
21. apr 2009

Ahoooojte, i ja mám kávičku!..... a vy už ste asi dopili... 😀 Netmona, asi vírus potvora 😔

aadula
21. apr 2009

marcelka ja som mala doobeda, poobede zvyknem len občas 🙂