Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

bodka13
23. apr 2009

jaaaj som sa teraz prebrala vo fotelke 😔 ...tak idem spať ďalej 😀 ...dobrú nôcku 🙂

netmona
23. apr 2009

už ste šli všetke spať,?? 😕

netmona
23. apr 2009

včera som zakopla o dvere maliček v p. a dnes mi bobak tak šlapol na ňho že, som rátala hviezdičky 😀

netmona
23. apr 2009

dnes zas u zubára,,no na 1 zub som dala 210€..len tak dalej 😠 ....a to ešte pokračujeme,,no že ešte mam MM milovaného,,,no čo, zuby treba,,, 😀 😀

netmona
23. apr 2009

😔

emily333
24. apr 2009

ahoj prajem krásne slnecne rano 😉

aadula
24. apr 2009

dobré ránko, u nás je tiež slniečko..ja som v upratovacom šoku 😀 a potom fičíme do mesta

iwusska
autor
24. apr 2009

dobré ránko 😉
adulik u nás doma je ako po výbuchu 😠 , takže mňa čaká upratovanie keď prídem z práce, lebo zajtra k nám príde návšteva a ostanú do nedele a v nedeľu zasa oslava 😖 😀 sa mi toho akosi nazbieralo 😀
emily tenisky sú šmrncovné, Janko ich už obul do školy? 😉

emily333
24. apr 2009

ahoj iwus jasne ze obul 😉 aj ja idem pred obedom do mesta a aj mm robim zasobovacku a poobede ma stretko s kamoskou ☹ uz jej neviem ako povedat nech mi da pokoj z tym poistovanim uz som jej vravela ze na to niesom a nemoienit chodit a volat kade tade 😠

aadula
24. apr 2009

iwuš, tak budeš mať veselo cez víkend, bude aj tortička? no asi sa ti moc neoplatí upratovať keď toľko ľudí bude

iwusska
autor
24. apr 2009

aduli bude tortička lienková a veľká pre obidve 😀 potom hodím foto 😉 a musím upratať, veď by som sa prepadla pod zem keby som uvítala návštevu do neporiadku 😀
emily veľmi dobre to poznám, niektorí poisťováci sú horší ako jehovisti 😀 tiež som mala takú kamarátku, od vtedy sa moc nekamarátime 😖 😀

emily333
24. apr 2009

tak ja uz mm saty povesane zbezne upratanee 😉 a co daal 😉

cica13
24. apr 2009

Cafte...kde ste?

cica13
24. apr 2009

Ivusik...co si hodila link na torty...tak odtial som si aj ja nasla kocku a ta piekla Davidovi v januari..... 😉

iwusska
autor
24. apr 2009

cicuš a divíš sa? veď máme podobný vkus 😀 ale ja nedám odtiaľ ale takú nejakú tu, uvidím čo z toho vznikne 😨

emily333
24. apr 2009

boze to co som napisala ze z mm 😀 sama som vesala 😀 😀

lilu18
24. apr 2009

ranko,len narychlo ,dovarim a idem..radsej nehovorim kdfe sa budete rehlit,ze ja tam chodim ako na klavir 😀

iwus-tie torticky z lienkami budu iste naaadherne-snad ich ukazes 🙂

cica13
24. apr 2009

Ivi..tam mas baby z roznych krajov....tato je z namestova: http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/3032/images&p... sa jej popytat.....

Ja som za tu torticku dala 20€...co mal David k jednemu roku...

lilu18
24. apr 2009

cicus-cau--aspon tak aj chutili,ze mnam?za tie prachy by aj mohli 😀 😝

cica13
24. apr 2009

Lilu...bala som sa , ze aka bude....ale stala za to...vyborne cesto....aj plnka supis....dala som sokoladovu s bananmi...len trosicku viac kremu by som prijala.... 🙂

Ked sme davali roky dozadu piect Filipovi v cukrarnach...tak stali za ....... ☹ vobec neboli dobre...

lilu18
24. apr 2009

tento rok sme my tak dopadli-na h...svokrovci davali piect a bola otrasna i ked nevyzerala zle 😒

no letim uz..posta caka 😀

cica13
24. apr 2009
iwusska
autor
24. apr 2009

cicuš neprovokuj s tým cmučikom lebo sadnem do auta a doletím 😀 😀 😀 ja už ani nejdem písať aký je veď ty vieš 😀

cica13
24. apr 2009

ja neprovokujem......ale on je fakt taky cmucik.....stale ho len cmukam.... 😲 😲 😲 😲

iwusska
autor
24. apr 2009

veď preto som mu dala také meno 😀 ale to je moj cmučik a ja som ti ho požičala 😀

cica13
24. apr 2009

😀 😀 😀 no idem mu dat nieco pod zub (teda pod tie dva) a ficim na postu poslat tie kopacky...a vybrat si konecne balik....mozno tam aj Lilu stretnem.... 😀 😀 😀 😀 😀

iwusska
autor
24. apr 2009

ale to nesmieš prezrádzať kde lilu stále chodí 😀 😀 😀 😀
a čo ti prišlo???

cica13
24. apr 2009

tie snadale pre Filipa a ta cierna puma taska.... 🙂 🙂

iwusska
autor
24. apr 2009

super tak potom hoď foto 😉
a čo dobré papká cmučik a ty?

aadula
24. apr 2009

my sme už doma 🙂 niečo pokúpené.. aj tieto sandalky pre Samka https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

baby vy tu provokujete s tými tortami .normálne tu slintááám