Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

cica13
1. máj 2009

juuuj, ja ked si spomeniem na nocne, tak mi je zle, ale ten cas tak rychlo leti, ze sa ani nenazdam a som zasa v robote, len dufam, ze cmucika niekde do skolky vezmu...

Gatuse pozriem az doma, alebo zajtra u sesterky, ked budeme grilovat.

bodka13
1. máj 2009

a zvládala si smeny v pohode pri Filipkovi?...či teraz by ti mami musele pomáhať?
...ja som robila viac ako rok iba nočné v tescu a bola to zaberačka,MM to zvládal celkom v pohode...teraz sa čudujem ako som to zvládala,veď niekedy teraz nevládzem...asi som už stará 😀
...neboj vezmú 😉 on je už teraz šikovný

cica13
1. máj 2009

v pohode som pri Filipovi robila, byvali sme u nasich, sami sme teraz 3 rok a manzel sa super postaral, mamina chodila pre Filipa iba ked som mala denku a MM dlhsie robil.
Svokru (neviem, ci sa to tak da nazvat) som videla naposledy, ked mal Filip 1,5roka...zije v Cechach a vobec mi nechyba, ani muzovi...
Bodecka, idem haji....dobru nocku!

bodka13
1. máj 2009

dobrú 😔 ...aj ja už idem,len som čakala či ešte niečo napíšeš 😉

aadula
2. máj 2009

ahojte
cica dúfam, že davidkovi je už dobre a boli to len zubky a dnes prajem dobru grilovačku

tukam tu jedným prstom lebo samko je už od 5.30 hore a to on takto skoro nezvykol vstávať, tak sa tu už na mne váľa

štrajkuje mi kôň .. neidu mi smailovia a posuvam sa enterom hrozneee ..ani do pasu sa neviem nikomu pozrieť

bodečka dobre oslavte a gratulujeme aj my

iwusska
autor
2. máj 2009

aduli ahoj 😉
aj u vás je tak škaredo? u nás je strašná zima a fúka vetrisko ☹

cica13
2. máj 2009

ahojte, David je aj teraz teply, dala som mu Nurofen cipok, v noci stale pomrnkaval.
Tak ma napadlo, ze vcera bol 9 den od ockovania PRIORIXOM, a baby tu na konovi pisu, ze zvyknu byt teploty medzi 8-10 dnom po ockovani, tak mozno je to z toho, lebo inak nic ine mu neni.

aadula
2. máj 2009

cicuš vidíš..to môže byť ono..kľudne môže mať aj dva dni teploty

iwuš, u nás svieti slnko, ale MM šiel k našim a že je kosa..volal mi nech sa poriadne oblečieme keď chceme ísť von..chcem na trh zbehnúť na zeleninku

cica13
2. máj 2009

Ivuska, Adulka ahojte, u nas je pod mrakom a 12stupnov ale konecne nefuuuuka...🙂

Mne cez mobil nejde vobec pozriet do pasov, ale tusim bodeckin Matko ma dnes narodeninky, tak mu prajeme vsetko len to najlepsie, najkrajsie a najmilsie a hlavne veeela zdravicka...
Idem muza zobudit, nech mozme ist nakupit.

iwusska
autor
2. máj 2009

cicuš som ti chcela písať ako sa má cmučik, ak to ostane len pri teplote tak to zvládneš, dúfajme že je to to očkovanie 😖
adul u nás je aj zamračené 😠 otrasné počasie a ja som s babami sama mm sa išiel potápať do Krakowa 😖
dojdite ku nám spravíme žúrku 😀

aadula
2. máj 2009

no ja som vošla teraz cez explorer nie cez operu..tá mi blbne aj na azete...tak tu sa dá aj smailovať 😀 😵 😵 😝

nejak aj ja prskocem...hádam to prejde a nebudem mať nádchu 😝

ciculi nakúp aj mne niečo 😀 máme zas prázdnu chladničku...v pondelok čakáme prísun financií tak zatiaľ musím vydrža s tým čo mám 😀 a môžeme doplniť zásoby potom 😲 😎

emily333
2. máj 2009

awojte kočeny tu nam tiez fuka vetrisko ☹ no dufam ze to prejde 😉 moji chlapi zas rubu drevo no divim sa ze ja janko lebo jemu manualna praca skodi doma 😀 😀

cica13
2. máj 2009

Ivi, do Krakowa sa potapat? Aj ja dufam, ze to je len z ockovania.

Adulik, nakupim ti, napis si zoznam, aj mama si teraz pise, co jej mame pokupit, ona zostava s deckami tu na dome.
Chcem nakupit zeleninku, feta syr a olivky na grecky salat, ten vzdy robim ku grilovanemu masku...pridite...

iwusska
autor
2. máj 2009

cicuš mňam šalátik 😝 😝 😝 vieš že to ja môžem len keby mi ich mal kto robiť 😖 😀
áno do Krakowa......

iwusska
autor
2. máj 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=966849

moja prvá aukcia v živote 😀

bodka13
2. máj 2009

ahojte 🙂 ...ja len naskok...som sa naštvala 😠 ...ráno sme boli v obchode a kupovali sme syr Niva na pomazánku a teraz som ju išla robiť a on bol plesnivejší ako plesnivý 😠 ...tak išiel MM do obchodu a volal že mu vrátili peniaze

cicuš...ďakujeme za gratuláciu 🙂 ...ako sa má cmúčik,ešte teplotkuje?
iwuš...tak tfuj-tfuj aby si dobre predala 😉

keď budete napapkané,tak sa prosím ponúknite https://www.modrykonik.sk/_gallery/80844/80844_...

a toto je oslávencova torta https://www.modrykonik.sk/_gallery/80844/80844_...

lilu18
2. máj 2009

ahojte--bodecka,matkovi vsetucko najlepsie 😲 cmuk-nech sa mu v zivote vsetko dari tak ako sam chce 🙂

lilu18
2. máj 2009

jejha az teraz vas citam--krasna torticka mnam 😝 a tie kolaciky tiez vyzeraju dobre-to su tie kremese?

iwus--dobre uz je foto tam-huraaaaaa a tak drzim palce nech ich co najlepsie vydrazis 😀

cica-ako cmucik?lepsie? my sme uz nakupili aj samorin som zvladla aj zlate piesky 😀

lilu18
2. máj 2009

idem dovarit a nico hodit do zaludka 😀

hasleerka
2. máj 2009

ahojte, ako ste toho zase popísali ... je tu niekto, žeby som si s vami vypila aspoň kávičku, lebo už zachvíľu ideme von ... síce fúka, ale dá sa chodiť

netmona
2. máj 2009

haslerka,,,ahoj,,aj ja kávičku,,koláčik som upiekla a polejem trochu čokolády a je to 😎

netmona
2. máj 2009

no vidím že, MM už polku zjedol 😀 ,,,bobak sa vyspí a dačo vymyslíme asi vonku trochu ale, je hockej tak asi nie

netmona
2. máj 2009

a dnes hrajú čehy 😀 ,,tak si to nenechám ujít 😀 😀

zuzu13
2. máj 2009

ahojte, aj my sa pripajame ku gratulacii...oslavencovi vsetko naj...
torticka vyzera super 😉

iwusska
autor
2. máj 2009

bodečka torička je krásne, tak nech aj tak chutí ako vyzerá 😉 a ďakujem za aukciu dúfam že predám aspoň za vyvolávaciu cenu 😀
lilu nakoniec som foto ani upravovať nemusela 😀

netmona
2. máj 2009

bodka,,,pekná tortíčka,,,a všetko naj naj oslavencovi nech poslúch ako doteraz 😅

aadula
2. máj 2009

iwuška veľa šťastia pri dražení 🙂

bodečka hm hm, by som si hneď krémeš dala a tá tortička..škoda ju nakrojiť..nádherná 😵

tak ja už mám Paťku doma, som ju musela celú vystískať 🙂 nevyhrala, ale že v kategórii bola najmladšia.. že tam už veľké, vyspelé ženy boli oproti nej ..aj hlasovo 😝 , ale učiteľka vravela, že dostala trému ... Paťka tvrdila, že jej bola zima 😀 , že pred tým ako išla cvičiť učiteľka vravela, že to perfektne zaspievala..má ďalšiu skúsenosť v speváckej súťaži za sebou 🙂

iwusska
autor
2. máj 2009

adulka ďakujem 🤐
to nevadí že sa Paťka neumiestnila, má o skúsenosť viac, ešte takých súťaží bude habadej 😉

aadula
2. máj 2009

tak ten hokej to je strach a hrôza :((

iwuska, to áno, jej sa tento krát najviac páčilo v Bystrici v nejakom veľkom obchodnom centre haha..typická baba... a učiteľka sa smiala, že boli na nejakom koncerte operných spevákov a že Paťa to odspievala lepšie ako tá speváčka na tom koncerte...tak to mohol byť zážitok 🙂))

maca793
2. máj 2009

ahojte pozdravím a idem večer prídem ak nezaspím 😀