Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

iwusska
autor
4. máj 2009

ahojteeeee 😉 želám krásne slnečné ránko.....

marcela79
4. máj 2009

🙂 Ahoj Ivuš, čo idete dnes podnikať?

hasleerka
4. máj 2009

ahojte všetkým pracujúcim aj doma pracujúcim 😀 😀 😀

iwusska
autor
4. máj 2009

marcelka ja som v práci tak asi toho moc nenapodnikám 😀 😀 😀 😀
haslerka no že sa aj ukážeš 😉

cica13
4. máj 2009

som tu.....ale telefonujem, potom napisem 😉

andreah70
4. máj 2009

iwuss, leda že by si niečo podnikla s nejakým kolegom 😀 😀
no a mne sa ani s kolegom nedá 😀 😀

iwusska
autor
4. máj 2009

andrejka ty si srandistka 😀 😀 😀 😀 keby si videla aké monštrum sedí oproti tak by ťa každé podnikanie hneď prešlo 😀 😀 😀
cicuš aj mne zavolaj 😀

andreah70
4. máj 2009

iwus 😀 tak my tu máme zamestnancov celkom OK, ale stráži ma mm a svokor 😀

iwusska
autor
4. máj 2009

tak to máš blbé 😖 😀 toľko strážcov 😀

hasleerka
4. máj 2009

no aké ste zlaté podnikateľky 😀 😀 😀 ... ani ja nemám ským podnikať, ledaže s mojím drobcom, práve vyrážame do mesta, ale ide aj mm, takže nič nanapodnikáme

tak mi je lúto že nechodím častejšie medzi vás, ale to čo nestihnem cez den potom dorábam po večeroch ... vy ste také šikovné, aj do práce chodíte, aj sme stíhate

emily333
4. máj 2009

ahojte ja som nedavno prisla z mesta pradlo som povesala este musim z metlou pobehat lebo som zabudla kupit sacky do vysavaca-este ze nemam koberce 😉

iwusska
autor
4. máj 2009

haslerka a čo idete kupovať? či len tak sa idete pofrndiť 😀

hasleerka
4. máj 2009

iwus, len tak pobehať ... ale zišiel by sa dáky tienik na oči, tak možno vbehnem do dákej drogérky ... som bola v sobotu profesionálne nalíčená, tak som dostala na to chuť, vravia že som vyzerala veľmi dobre

iwusska
autor
4. máj 2009

super, tak kočanda budeš, potom hoď foto 😉

aadula
4. máj 2009

ahojte kočky a koťata 😀

renka, pekná rodinka ste 🙂 a tvoj mangel mi je taaky povedomý..nechodil do NR do školičky?

tak moj chrbát o ohodne lepší ako včera..už ma to neťahá na jednom mieste..pekne sa mi to do celého chrbta rozložilo 😀 😀 , ale je to fakt lepšie... 🙂

my sme boli na ranných nákupoch, malý už nemal plienky, tak sme šupky hopky do DM-ky išli a potom do potravín zásoby doplniť, navarené máme zo včera, tak v podstate mám kľud, malý mi teraz zaspal a snáď sa o chvíľku pridám..tie lieky čo beriem ako by ma trošku oblbovali 😝

iwusska
autor
4. máj 2009

adulik ahoj, no čo ty maród, som myslela že už beháš po doktoroch a ty sa po obchodoch túlaš 😀 len si mala pekne ísť, aby si bola kľudná, dúfam že ti tie lieky fakt pomôžu...

aadula
4. máj 2009

iwuš..viem presne ako by to bolo...mal by papier z pohotovosti...a nič by so mnou iné nerobil..prípadne by mi dal injekcie namiesto tabl. keby som si pýtala...moj lekár nie je zlý..., ale ked niečo chcem musím sa tam pýtať sama...myslím, že tie lieky zaberajú..tak sa nikam nehrabem

iwusska
autor
4. máj 2009

tak to takéhoto dr čo najskôr vymeň, to že nie je zlý ti vôbec nepomôže ak to budeš nedajbože potrebovať 😖
a držím palčeky nech ti tie lieky fakt pomôžu

aadula
4. máj 2009

iwuška ďakujem 😵 a kdeže sa nám cica podela? to tak dlho volá?

iwusska
autor
4. máj 2009

adulka aj so mnou volala 😀 😀 😀 dá cmučika haji a príde 😉
a kde je lilu?????

aadula
4. máj 2009

iwuš 😀 tak mi je jasné, že tu tak dlho nebola 😀
a lilu ..ktovie..možno sú vonku keď je tak pekne, alebo jej net neide..lebo tuším Vivi už chodí takto spinkať

emily333
4. máj 2009

babenky lilu je asi na poste 😀 😀 ja uz mam poupratovane aj kamoska zasla na kavu uz len varit ☹

aadula
4. máj 2009

tak ja som zatiaľ len prádlo pozbierala..sa dnes nejak na veľké upratovanie necítim..ale musím aspoň prach poutierať a povysávať bo včera som nebola schopná 😝

emily333
4. máj 2009

tak uz polievocka sa varii mozem konikovat dufam ze nevybehe 😀

aadula
4. máj 2009

emily a akú varíš?

emily333
4. máj 2009

kupila som mrazenu zeleninku a k tomu cestovinku a druhe bude udena krkovicka knedlik a kapusta 😉

cica13
4. máj 2009

Ivusik...cmucik v momente zaspal ako som ho polozila do postielky....🙂

Idem si este vlasy umyt a budem sa vam trosku venovat....ale mala by som aj nieco navarit 😒

iwusska
autor
4. máj 2009

cicušik no vidíš ako sme ho unavili 😀 😀 😀
baby zasa varíte? Vám sa sa to povie keď si môžete domka niečo zobnúť, ale čo ja chuďatko v práci zavretá 😀 😀 😀 😀
emily tak tú krkovičku by som si dala 😝 ja mám doma zasa moráka 😀

lilu18
4. máj 2009

ahojte 🙂 len poslednu vetu vidim 😀 krkovicku-mnam 😝 😀

emily333
4. máj 2009

tak pridite budem sa tesit a niektora upecte kolacik, aj mne treba umyt vlasy ale sa mi nechce ☹