Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

emily333
13. máj 2009

renka vsetko najlepsie k kristinke k narodeninam cmuuuk 🤐 🤐

cica13
13. máj 2009

Dobre ranko, my este drochmeme...teda iba cmucik a ja este v posteli.

Reni, Kristinke vsetko najlepsie,vela zdravicka a hlavne uspechov v skole...cmuk,cmuk.

emily333
13. máj 2009

babenky mm nieco robi vonku a furt mi vypina elektriku a vypaduje net 😠 idem si asi posadit fazulku do zahrady lebo ju sadim od pondelka a nejak neviem trafit na zahradu 😀

cica13
13. máj 2009

emily, to mas taky tah, ze nevies trafit na zahradu?.....🙂))

hasleerka
13. máj 2009

dobré ránko všetkým ... renka - dcérke želáme všeeeeeetko najlepšie

čo robkáte?.. ja idem postavit ryžu aj Miška varí so svojou kuchynkou 🙂

hasleerka
13. máj 2009

emily aj ty máš domček, prečo som ho ešte nevidela, hod foto 😉

ja som dnes k zubnému nešla, som chorá ☹

emily333
13. máj 2009

http://sk.fotoalbum.eu/ludmila33/a182219/00000001 haslerka kuk ked si nevidela fazulka posadena zemiaciky pomaly chadzaju och boze zas bude kopania a kopania ☹

hasleerka
13. máj 2009

emily krásne fotky ... krásny pozemok, vyzerá že tam máte klud ... to ste pri hlavnej ceste či vedlajšej? ... joj a to musíš zemiačky kopat ☹

emily333
13. máj 2009

my sme asi 7km od mesta takze tu namame nastastie hlavny tah 😉 dudam ze mi ich mm prejte traktorikom /tera/ a ja uz len tak lezerne 😅

renka9
13. máj 2009

dievcata, dakujeeeme, ked pride ked pride Kristinka zo skoly, tak jej odovzdam 🙂

andy, ty mas o rok starsieho, hmmm, nedame ich dokopy 😀

lilu18
13. máj 2009

dobre ranko zienky 🙂 idem varit a medzi tym pocitam co noveho 😵

lilu18
13. máj 2009

renka-vsetko naj k okruhuckym 10 narodkam--hlavne vela vela zdravicka-cmuk cmuk 😲 🙂 🙂 🙂 😲

aadula
13. máj 2009

ahojte,

renka Kristínke gratulujeme, Samko posiela cmukanec 😵

haslerka skoré uzdravenie

cica, ti závidím, že ti tak dobre spáva malý, my sme stále skoro hore

lilu18
13. máj 2009

emily--krasny domcek-chalupka 😵

lilu18
13. máj 2009

hasler-rychlo sa uzdrav

cica--jajaj my sme uz od 5 h hore 😖

adulik--chrbatik sa zlepsuje??oddychol si v noci? kedy ides na masaz? hned by som sa pridala 😀

andreah70
13. máj 2009

reni môžme, len či by sa oni chceli dať 😀 😀 😀

cica13
13. máj 2009

No cmucik spava tak do 7.15-7.45..ale dnes je celkovo pod mrakom...nejaka tma...tak si potiahol....a ja som rada.... 🙂

Kupila som si vcera od Vasilkovej Mama pre Veroniku....takze ked docitam o dawnikoch...tak hrrr do Vasilkovej 🙂 🙂

Ako je u vas? tu vyzera, ze bude kazdu chvilu prsat ☹

andreah70
13. máj 2009

cicuš u nás svieti slniečko 🙂
za chvíľu budem musieť odbehnúť z roboty domov idú nám montovať optickú linku na internet a na tú smolu je mm na služobke tak musím ísť asistovať ja, dúfam že prídu aspoň nejakí fešní montéri 😀

renka9
13. máj 2009

baby, organizujem tu stretavku, minule som sa vas pytala na pozvanky, tie su uz rozposlane 🙂
ale sa mi vratila pozvanky od spoluziaka, adresat neznamy, volala som aj na informacie, ale tam ho nenasli. Ako ho mozem najst? Neviete mi poradit???
diky 😉

hasleerka
13. máj 2009

cica vasilková je super, ja som to už čítala ... u nás je krásne, slniečko svieti, ideme zachvílu von ... sa musím vybavit vreckovami, lebo furt soplím ... si musím asi večer vínečko uvarit

tak my vstávame tak okolo 7,0 až 7,30

hasleerka
13. máj 2009

renka skús cez rodičov, či nepoznáš?

baby dík že sa mám rýchlo uzdravit, šak sa budem večer tým vínkom

tatolu
13. máj 2009

No tu zas svieti slniečko. Síce pofukuje chladnejší vetrík, ale isto sa ešte oteplí, kým pôjdu deti von... Chcem tomu veriť 😀
Dnes sa ale asi zavriem do izby a nevyjdem odtiaľ, kým sa nenaučím aspon pár otázok. MM je doma, tak nech si to s deťmi užije 😀 . Po večeroch sa ako tak začítam do kníh, ale o 1-2 hod. som hotová a už sa prichytím ako iba čumím do tých skrípt. Bolo by blbé vyletieť teraz zo školy... Brrr, čo i len pomyslieť

tatolu
13. máj 2009

Reni, aj ja Tvojej princezne prajem všetko naj, naj, najlepšie 😉

emily333
13. máj 2009

aj u nas fuka studeny vietor a mm podbija saidink pod strechu a furt mi zalezie dnu a ja sa robim ze robimm nech si nemysli ze byt doma je parada 😀 uz som aj chladnicku umyla zbehnem na postu a potom hajde varit 😉

tatolu
13. máj 2009

Renka, a čo tak Pošta pre Teba? 😎

renka9
13. máj 2009

tatolu, dakujem. posta pre teba, niee 😎

tatolu
13. máj 2009

Však to pre neho bude tiež pošta 😀

A býva ďaleko? Nemá niekto na neho zo spolužiakov kontakt? Vieš, moje spolužiačky sú rozlezené po svete a vždy sa niektorá nájde, ktorá je s ňou v spojení.
Ale naše stretnutie na škole bolo namiesto po 10 rokov - 11 rokov a potom sa už neuskutočnilo vôbec. A to o pár rokov máme mať po 20. Ufff, ale to uteká. 😕 r

marcela79
13. máj 2009

Ahojte, i my prajeme všetko dobré Kristínke, nech sa jej splnia všetky sníčky... 😉 Cicuš, ja miujem knižky od Vasilkovej 😉

iwusska
autor
13. máj 2009

renka Kristínke všetko naaaaaajlepšie ku krásnym okrúhlinám a velikánsky cmuuuuk 🤐 🤐 🤐
haslerka uvar vínko a prídeme ti sním pomocť 😀 😀
u nás je dnes nádherne, a dokonca ani nefúka 😎 😎
lilu Vivi je rozkošná princeznička cmuuuuk a s tou kámoškou sú podobné typy však? A tá modelka bez hlavy si ty????? Tak to ja sa ku tebe nepostavím, však ťa zatienim 😀 😀 😀 😀

hasleerka
13. máj 2009

cica došiel mi mobil, a nemožem ho pustit, píše mi že zlé PIN ... to bude sila ak ja nezapnem mobil