Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

iwusska
autor
21. máj 2009

maci ďakujem 😉
v pondelok budem referovať

andreah70
21. máj 2009

emily 😀 😀

aadula
21. máj 2009

marcelka, mne sa cnelo zo začiatku, teraz už nejak ani nie..keď si predstavím ako sa budem naháňať..a to ma od septembra veru pracovný život čaká 😝

iwuška aj ja sa teším na fotečky a koláčiky 😀

marcela79
21. máj 2009

Dobre Ivuš, i ja prispejem ... Emily, mne sa v lete pracovalo super,a nevadilo mi ani prudké slniečko... 😀 😀

marcela79
21. máj 2009

Adulka, normálne ti závidím... A kde budeš mať drobca?

aadula
21. máj 2009

marcelka, nezáviď, budeme ráno do jasiel utekať..z práce pre neho..doma domácnosť..rodina 😝 ale tak rok vydržíme a potom pôjde do škôlky a to máme pod oknami 🙂

marcela79
21. máj 2009

Nemaj z toho strach, určite to zvládnete... U nás ani jasle nie sú. 😠 A mne už skončila pracovná zmluva... ☹ A v akej oblasti budeš pracovať?

iwusska
autor
21. máj 2009

adulik odložím aj koláčiky aj tortičku 😉 a neboj zvádneš to, ja som sa tiež toho bála, ale keď si nájdeš systém ktorý ti bude vyhovovať tak to bude v pohode 😉
maci sa teším že už konečne hodíš foto, možeš aj z toho prijímania 😉

aadula
21. máj 2009

veru marcelka ..my chceme foto..my chceme foto 😀 ..v kancliku budem sedieť a čumeť do pc 😝

hasleerka
21. máj 2009

ahojte ... krásne slnečné dopoludie ... ja toho moc tiež dnes nerobím ... akurát jedna práčka sa točí ... inak som dokukávala panelák a ako som prežil

no mne sa teda až tak moc za pracovným životom necnie ... ako adka povedala - nahánačka, stres ... robila som 3mesiace ešte priZuzke a stačilo

ale bohužial od septembra začnem, ak nájdem dáku prácu 😒

adulka musíš ísť do práce?

emily333
21. máj 2009

hmmm niekto sa dobre ucil vsak adulik 😀 taka praca by aj mna bavila. no mala som sa ucit a nie po laviciach mena chalanov pisat 😀

aadula
21. máj 2009

hašlerka, tak trošku áno...trošku musím ... pri dvoch deťoch jeden plat nestačí ☹

tatolu
21. máj 2009

Ja som teraz zistila, že ste chceli so mnou oslavovať - zlaté 😉
A ja som sa iba pochválila a vypla Net - deti išli spať

Marcelka - na lesníckej fakulte 😉

aadula
21. máj 2009

emily, 😉 ja som si teraz VŠ robila...ale budem aj tak stredošk. prácičku zatiaľ robiť ...tak nezáviď, teraz mi je lepšie..sedím tu s vami a ťukám... 😀

marcela79
21. máj 2009

Emily, ja som vždy mala samé... Síce chodím na VŠ až teraz, ale ............... Emily, neviem, či to pomáha. 😖

aadula
21. máj 2009

idem Samula vychystať a ideme trošku von nech sa unaví a cez obed zaspinká lebo ocina máme po nočnej a ja chcem ísť preč, tak nech potom spí ešte s ním 🙂

emily333
21. máj 2009

vidim ze nie len mne sa necnie za robotou uz som sa zlaka ze som inaa 😉

aadula
21. máj 2009

podľa mňa je dôležité robiť prácu, ktorá nás baví ...samozrejme aj výplata je dôležitá 😀 ja som chcela byť vždy učiteľka...nevyšlo to ! 😝

iwusska
autor
21. máj 2009

adulik budeš ťukať aj potom, tak ako ja 😉 😀
tatolu som čakala kedy prídeš aby som ti mohla blahoželať, cmuuuuuk, šikulka si 😉

aadula
21. máj 2009

tak ja som si nevedela predstaviť, že doma ostanem, však po škole som hneď išla robiť, po Paťke som nastúpila po roku a pol a ťahal som vlastne 10r. a zrazu, že doma...som zo začiatku si nevedela miesto nájsť...ale nečudujem sa takým čo sú dlhodobo nezamestn. však sa na to dá fakt zvyknúť..aj keď asi keby malý nebol ...tak mi je hrozne dlho ..ale takto človek stále má čo na Materskej "dovolenke" haha..robiť

emily333
21. máj 2009

sak ja som len rok nezamestana a to nie je az tak dlho 😉 ale uz mi to lezie na nervy 😠

andreah70
21. máj 2009

neboj adulka v robote si rýchlo nájdeš systém a stihneš aj deti aj prácu 😉
ja som bola síce 6 rokov v kuse na materskej, ale som popri tom aj robila účtovníctvo..... skoro ráno, poobede a večer keď deti spali som makala a keď boli hore bola som mamina na materskej 😀

hasleerka
21. máj 2009

tatolu ved sme to za teba oslávili, andy uliala vínko

emily mne sa cnie iba za tou robotou čo som mala, ale takú asi už nezoženiem ... bývalý šef firmu predal ... som robila v sklade s nábytkárskym materiálom so samými chlapmi, chodili tam stolári, bývala sranda, robota ma bavila, obvolávať, vydávať tovar, nahrávať, proste skladové hospodárstvo ☹ ☹ ☹

uvidím či nájdem aspoň niečo podobné

hasleerka
21. máj 2009

emily ved na tom nič nie je že si rok doma, len si oddýchni, do dôchodku sa ešte narobíš 😀

emily333
21. máj 2009

babenky ani sa nechvalte zo znamkami ☹ aj moj ujko ma aj vysku na cerveny diplom a v amerike utiera ritule no oplati sa ucit? 😀

emily333
21. máj 2009

hasli ja sa toho hesla drziim 😀 ale ja som aj koli jankovi doma ked som robila trojsmenku tak sa mi riadne spustil to venovanie mu riadne chybalo no mama je mama 😉

andreah70
21. máj 2009

haslerka to ti verím, že sa ti cnie........ja som pred tehotenstvom robila tiež účtovníctvo vo firme boli sme tam dve ženy a 50 chlapov na jednej dieľni, ale bolo to super 😀 hoci keď som tam nastupovala mala som 18 rokov a vtedy mi nebolo všetko jedno, ale zachvíľu som si zvykla 😀 😀 ......... na dobré sa rýchlo zvyká 😀 😀

emily333
21. máj 2009

a medzi chlapmi je najlepsia robota cooo? 😀 zeny iba intrigujee no cest vinimkam

zuzadlo
21. máj 2009

ahojteeeeeeeeeee hviezdy 🙂 ,tak som opat tu,ale len na chvilku

andreah70
21. máj 2009

emily ja to neviem posúdiť, zo ženami som ešte nerobila 😀 ja aj teraz robím iba s chlapmi, ale s tým rozdielom že jeden z nich je mm, druhý svokor a ostatní sú cudzí /aspoň niečo/ 😀