Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

emily333
10. apr 2009

babenky uz sa neplaste tolko vegetkujte 😉

renka9
10. apr 2009

u nas je stale krasne 😎
dozehlila som, a mala by som kuknut aj do kucharky, co zajtra piect 😀

iwusska
autor
10. apr 2009

baby u nás bola taká hrozná búrka, že až krúpy padali!!!!! Ale potom sme mali aj dúhu, bláznivý apríl 😀
reni aj ja sa chystám zajtra piecť 😉
všetky baby chalupujú, je to tu akési prázdne 😖 ale v utorok budeme klábosnicovať do nemoty 😀

zuzadlo
10. apr 2009

ajojte hviezdy. ja som bola dnes v praci, potom sme boli u svokrovcov a konecne doma,erik zostal tam a lenka uz spinka 😉,ale ja idem aj zajtra do prace a potom este nieco porobim 😉

jona74
10. apr 2009

ahojte mozem sa pridatja som dnes v noci v praci na recepcii a akurat tu trochu beham po temach lebo ako som bola rok na marterskej doma internet nemam bola som ako bez nohy.Robim od januara pretoze othotnela aj kolegyna takze sa nam to v praci trosku skomplikovalo takze maly si to uziva aj s tatinom pretoze babicky su daleko ☹ A le zvladame to aj ked niekedy po nocnej som unavena 😢 A co vy aj vas umorduju vase ratolesti?

hasleerka
10. apr 2009

ahojte, pekný večer ... čo porábame?.. renka už si čosi vykukala z kuchárky

jona vitaj medzi nami

iwus, u nás je stále pekne, ja som celý deň vonku, doma nič neurobené ... pošli trochu búrky k nám, nech čosi doma porobím

aadula
10. apr 2009

joha vitaj tá 74, to je ročník narodenia? 🙂 sa len preto pýtam, že aj ja som 74 😀

renka9
10. apr 2009

jona vitaj, dufam , ze budes chodit castejsie 😉

hasler, ani som tam nekukla 😲 , kupala som malu, teraz zaspala... 🙂 aj ja som bola skoro cely den na dvore 😅

zuzadlo
10. apr 2009

jona: vitaj medzi nami hviezdami 😀

hasleerka:ahoj,aj ja som dnes len vonku,ale bolo nadherne,aj ked osm si zase zamakala,ale aspon som bola na vzducu 😀

aadula
10. apr 2009

tak ja som si dnes tiež porobila ešte viac ako som plánovala...ale zajtra už zbehnem len do dm-ky po plienky malému a nebudem robiť nič... a netuším inak čo budem variť... 😝

zuzadlo
10. apr 2009

aadulka: to si taka mlada? 🙂 ,ja som 71

aadula
10. apr 2009

iwuska, búrka? tak to už nebudú u vás fialky voňať 😀 Keď som sa včera s malým prechádzala ..vedľa jednej budovi neskutočne krááásne voňali fialky hmmmmm

kto si dá košíčky? máme ich hojne

zuzadlo
10. apr 2009

aadulik:aj my ich mame hodne 🙂 ,ale sladke ja nejedavam 😉 -mam na to lidi 😀

hasleerka
10. apr 2009

zuzi, ja som nič nemakala, iba čo som Mišku hojdala a držala ju na preliezkach ... o druhej dcére ani neviem, celé dooobedie s kámoškou vonku, len sa prišli obidve najesť a teraz zas išli k jej babke, som zvedavá kedy sa vrátia

renka9
10. apr 2009

adul, hod po nas zopar 😀

zuzadlo
10. apr 2009

hasleerka:az po velkej noci 😀 😀 ,ved su prazdnimy

aadula
10. apr 2009

renka chytaj 😀 ešte aj suseda niečo na koštovku doniesla..si zvykneme zopár kúskov vždy vymeniť..taaakúú chuť mám na ne, ale už si nechcem dať teraz

aadula
10. apr 2009

haslerka, a to tam bude spať? či tak neskoro si ju ešte pustila? 😕

hasleerka
10. apr 2009

adula, tak daj ten košíček ... a za štamprlíček nemáš ... skoro ma vystrelo, Zuzka sa vrátila , že ide spať ku kámoške, to je o tri poschodia nižšie .... prišla ma ukecať aj jej mama, že nech ju pustím .. nemyslíte, že je to skoro na takú prváčku ... aby som nebola moc povolná, ale zase ani prísna

hasleerka
10. apr 2009

zuzi do bolo dobré 😀 😀 😀

adula, už som ti napísala aj odpoved ... som z toho dáka nervozna

aadula
10. apr 2009

haslerka, veď ju pusti ked aj jej mamina prišla, keby niečo však ti cinknú 😉

renka9
10. apr 2009

nieje to skoro, pusti ju... 😉

aadula
10. apr 2009

tak ja keby som nebola lenivá a zodvihla zadok, tak by som si šla demenovku za štamprl naliať..a asi idem 😅

hasleerka
10. apr 2009

no ved už som ju aj pustila, ale ked sa poznáme ešte tak krátko ... aké ste zlaté, že sa prihovárate za nu, som aj kludnejšia

zuzadlo
10. apr 2009

kludne ju pusti,ved ste v jednom baraku,keby nieco,je to blizko 😉

iwusska
autor
10. apr 2009

haslerka nebuď povoľná 😀 😀 😀 😀
jona vitaj u nás 😉
aj u nás bolo dnes celý deň nádherne, to len okolo 19-tej tá búrka prihrmela 😠
adulik tie fialky mohli byť super 😉
čo zajtra varíte? Nemám ani poňatia 😖

emily333
10. apr 2009

vy ste sa ale rozbehli

renka9
10. apr 2009

a co by sa stalo? ved chvilu budu klabosit a potom v posteli susotat, az zaspinkaju. Nasa Kristinka spala tiez, ale u suseda, o rok mladsieho 😀 . ked budu mat 15-nast, sa ani nepozdravia 😀

aadula
10. apr 2009

iwuska..tiež moja večná dilema čo variť 😝

aadula
10. apr 2009

som si zarobila, že studený čaj...len namiesto rumu som tam tú demenovku šupla 😵