Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

iwusska
autor
16. apr 2009

tak to hrozienko vyzerá chutne 😝 😀
a za ocina ďakujem, ale mu to nepoviem lebo bude namyslený 😀 😀 😀

aadula
16. apr 2009

iwuska to áno netreba tých našich chlapov rozmaznávať 😉 .. a ja takto kočík používam ako nákupný vozík..tam všetko popchám, povešiam 😀 som kúpila trošku hrozienka, jeden šalátik a cíbiky..to teraz ešte tak príde po dlhej zime na chuť 🙂

lilu18
16. apr 2009

uz vidiim 😀 som videla len to druhe foto 😎

mladu cibulku by som si dala 😝

aadula
16. apr 2009

nazriem neskôr sa sem tlačí manžel papa

iwusska
autor
16. apr 2009

vidíš lilušik tak keď v lete dojdete aspoň sa decká nebudú nudiť, u nás je stále takto veselo 😀 😀 😀
že na panskom 😀 😀 😀
už ťa bruško nebolká?

lilu18
16. apr 2009

boli-aau-uvarila som cajicek ☹

lilu18
16. apr 2009

to je dobre ze je veselo..deti potrebuju zabavu,inak vymyslaju sprostosti 😀

cica13
16. apr 2009

No uz som tu....to je des a hruza nakrmit moje dieta....tak ja mu dam vyborne navarene a on s tym strajkuje.....keby mu dam Hippecku,tak ju spraska jedna radost.... 😠

cica13
16. apr 2009

Iwuuuus ahooooj...dnes som ta este nepozdravila...cmuk 😲 😲

lilu18
16. apr 2009

iwusik sa niekde vytratila 🙂 ale mozes cmuk mne 😀

lilu18
16. apr 2009

inak aj vivi radsej hippku ako moje navarene..co tam davaju ked im to tak chuti? 😕
pomaly sa zobudi

lilu18
16. apr 2009

vstavame a mama ma po pc 😀

cica13
16. apr 2009

Lilu...cmuuuuk..... 😲
Ja tiez neviem, co o toho davaju.....aby im to tak smakovalo...

iwusska
autor
16. apr 2009

už som tu, musela som sa ešte povyjadrovať lebo zajtra idú kolegovci na podpis tak som to chcela stihnúť 😀
cicuš aj ja posielam cmuk 🤐

aadula
16. apr 2009

nášmu Samúšikovi Hippka až tak nechutí..boli časy keď áno, ale teraz radšej chce to čo my...sme mu museli aj z klobásky na sviatky dať 😀

aadula
16. apr 2009

iwuska to boli ťažké dva dni bez toho netíku že?

aadula
16. apr 2009

si tu spievam pokoj v duši..nech sa ukľudním 😀

aadula
16. apr 2009

sa mi nechce do toho mesta...keby som vedela, že voľaktorá z vás je tam a pôjdeme na kávičku ,tak by sa mi veselšie chystalo 😀

cica13
16. apr 2009

Cmucik je teraz vo svojom zivli, triedila som pradlo na pranie a on je vtedy najspokojnejsi.....tak triedi....jedna radost.....ani hracky nepotrebuje.... 😀 😀 😀

cica13
16. apr 2009

Aduli....dojdi sem, skocime do Auparku na kavicku....ved cestu uz mate natrenovanu 😉

aadula
16. apr 2009

cica si ho mala cvaknúť musí byť zlatýýý 😀 😵 😵

aadula
16. apr 2009

cica, noo to máme len nie na našom autíčku 😀 ono najviac vidá 120 km/haj to hoorko ťažko 😀 😀 sa ž ide rozsypať 😀 😀 som sa rehlila...muž prišiel po nočnej a že kolega sa ho pýtal, že prečo nedal nášho seatíka zošrotovať ..a moj sa ho pýta, že prečo nedal on favorita...a ten jeho kolega pohotovo..že žiadne z týchto nových čo sú teraz ...sa mu nepáčilo 😀 😀 tak aj my sme tak na tom..žiadne sa nám nepáči 😀 😀

aadula
16. apr 2009

tak idem teda ahojte 🙂 sa tu dnes len lúčim v kuse 😀

cica13
16. apr 2009

Aduli, raz som ho uz tusim fotila ako triedil, ale neviem ci do mobilu alebo fotaku....
Papa a dobre nakup....

netmona
16. apr 2009

aadula....ahoj,,,,a ahoj,, 🙂

netmona
16. apr 2009

cica ahoj, ako? už vstavame? môj bobak ešte spí,,,dnes ukladám, varím, periem,,,jak pipa,, 😝 ...včera sme prišli tak všetko hore nohamy

lilu18
16. apr 2009

ste sa pobrali von? ,mne prisiel muz a videl aka som zelena tak zobral malu von

hasleerka
16. apr 2009

ahojte , ja vás len zdravím a idem von ... sme mali dnes úraz, Miška švihla z motorky, brada a líco zožgreté, malý kaskadér ... sa tu jedujem na ZUzke, lebo škaredo píše, začína sa dáko lajdať, ešte je len prváčka a už ju len chalani zaujímajú ... asi musím začať byť prísna a dať jej zaracha ... ale ako to urobiť, ked je vonku pekne, nechať ju zavretú doma?

cica, Dadko už je zdravý?

lilu18
16. apr 2009

skor jej zakaz tv..no neviem ja som take este neriesila.Aj my ideme von kamoska ma meniny tak bolest brucha nechavam domka a ideme na rybku.Kto sa prida??? 🙂

hasleerka
16. apr 2009

dík ja si neprosím, nechce sa mi vyberať kostičky .... už aj tú tv mala zakázanú, prešiel týžden a zase je to o tom istom ☹