Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

marcela79
19. apr 2009

Ahojte žienky, i u nás je pekné počasie, teraz sme sa vrátili od našich. Hasleerka, áno napíš, čo ste pokúpili, a aké sú tam ceny, i my sa chystáme 🙂

emily333
19. apr 2009

tak ja uz mam chlapov na futbale mozem konikovat 😉 my zajtra ideme do madarska a poobede sadime zemiaky uf sa musim na to psychycky pripravit 😉

lilu18
19. apr 2009

a my uz sme prisli zo ZOO aj napapane,vyhajane -hodim dake fotecky 🙂

emily333
19. apr 2009

uz som kuk a mala sa nebala ?? 😉

lilu18
19. apr 2009

..joj babenky na ten novy monitor si neviem zvyknut,vsetko je take podlhovaste aj fotecky --ze sirokouhly 😎 😀

lilu18
19. apr 2009

nebala- 😀 len ich chcela chytat a vysadnut na ne 😀 .ake su tie fotky?da sa na ne pozerat? lebo ja to tu u seba vidim hrozne ☹

emily333
19. apr 2009

babenky kuknite video na teme staznost.to je hrozne ako niekto tak moze zaobchadzat z miminkom 😠

lilu18
19. apr 2009

uz som kuk.. ☹

iwusska
autor
19. apr 2009

lilušik fotečky sú krásne, aj počasia vám vyšlo, Vivi musela mať zážitok 😀 ktoré zvieratko sa jej páčilo najviac?

emily333
19. apr 2009

fotky su pekne ja neviem co sa ti na nich nepaci 😉 asi si musis posunut stolicku dalej od pc a budu v pohode 😀 😀 😀 😀

lilu18
19. apr 2009

iwus-ahojcek--jej sa pacili dinovia 😀 a jasne ze smykacka 😀

emily-- 😀 😀 😀 -nepomohlo,asi dako ten monitor treba nastavit aby nepredlzoval tvare--alebo si zvyknut

iwusska
autor
19. apr 2009

lilu aspoň budeme na tvojom pc vyzerať štíhlejšie a vyššie 😀 😀 😀 😀
tak hojdačka je veľmi pekné zvieratko 😀 😀 😀 😀

iwusska
autor
19. apr 2009

šmýkačka malo byť 😀 😀

lilu18
19. apr 2009

iwuuuus,ved vies ze ja bez diakritiky pisem 😀 ,

stihli sme len pol zoo a mala uz odpadla 😎nabuduce bude druha polka-polovicka 😀

iwus uz mas dokopane? dufam ze aspon dnes mas nedelu

lilu18
19. apr 2009

pa pridem vecer-len neviem kedy lebo musim predsa to pyzamko vydrazit 😀

aadula
19. apr 2009

ahojte, dnes bolo fakt kráásne a Nitranský park je ako stvorený na stretko, bolo tam perfektne, akurát že 8 ks 16 mesačných detí udržať na jednom mieste bol problém 😀 😀 v albume mám fotečky ak si nás chcete mrk ...

bodečka nebola si tam náhodou na tých nových korčuliach? 😉

hasleerka
19. apr 2009

ahojte sme prišli z bicyklovačky ... ale moc sme toho nenavozili, len 2,5km, lebo sme sa zastavili u známych na kávičku ... moc som toho nenakúpila, lebo rozpočet nedovoli ... chlapovi som konečne k tým narodkám ten opasok aký chcel (zjednaná cena z 11€ na 10€), ešte som mu aj peknú košelu (z 5€ na 4€) .... sebe som tričko za 9€ a šlapky len tak pred barák 6€, ale budú sa dať nosiť aj do mesta, Zuzke som pyžamo 7€, to sa mi zdalo dosť, ale zase vyzerá dobrá kvalita ... Miške ponožky 5ks za 3€ a tenké pančušky k sukničke 3,5€ ... a ešte Zuzke frote plachtu za 5€, tá sa mi zdá vynikajúca, banujem, že som aj viac nezobrala, ale kto vedel ... a samozrejme cukríky

možno ešte večer prídem, idem dať baby spať a kukať ako som prežil

hasleerka
19. apr 2009

ešte som zabudla napísať že sme boli v Novom Targu, ako čo sa oplatí ... určite by som tam nechala aj viac penazí ... krásne šaty na prijímanie

iwusska
autor
19. apr 2009

haslerka tak to si bola odomňa cca 50km, si mohla povedať že idete, aj ja sa chystám ale sa nemôžem vybrať 😀

hasleerka
19. apr 2009

no ved my sme išli aj cez námestovo, tuším, hned som si aj na teba spomenula, že kde máte ten penzionik 🙂

tatolu
19. apr 2009

Ja iba informujem, že síce žijem, ale INT nestíham.
Aj teraz už odchádzam... ☹

iwusska
autor
19. apr 2009

haslerka to nemyslíš vážne!!!!!! a čo si sa neozvala alebo aspoň nezakričala????? 😨 😀

hasleerka
19. apr 2009

ahoj tatolu ... dvojky mali niekedy narodky?

lilu18
19. apr 2009

kocky no neslahne ma,som zabudla na MMA a neskoro sa prihlasila ☹ 😀

tatolu ajoj...iwusik -ako? haslerka ty si ale opica 😀 to my by sme isto iwus kuk 😀 😀 😀

renka9
19. apr 2009

tatolu ☹ , chybas tu...
lilu pekne fotecky 🙂
dnes tu bolo akosi ticho 😕

tatolu
19. apr 2009

Haslerka, teraz 9.4., ja mám zajtra a mangel o 4 dni 😀 😵

hasleerka
19. apr 2009

tatolu, tak všetkým všetko najlepšie

lilu, keby som išla vlastným autom, tak ja by som isto k iwus kuk, len ja som sa iba viezla so susedkou

cica13
19. apr 2009

Cafte, hlasim prichod domov..... 🙂

Cmucik spapal kasu, pojdem ho vykupat a nech uz je tu ticho....som unavena jak pes....

lilu18
19. apr 2009

hasler-ospravedlnene 🙂

renka -ahoj- 🤐 🤐 🤐

tatolu-vsetko naj 🙂

tatolu
19. apr 2009

Dievky vdaka za všetkých aj za mňa 😀 😉