Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

cica13
12. máj 2009

Adulik ahooooj....ved aj vy ste mi chybali, ale ja som sa sem fakt v klude nedostala.... ☹

andreah70
12. máj 2009

ahoj cica
tu je niečo o tom švajdovi http://www.topky.sk/cl/15/459961/Svajdove-podoz...

cica13
12. máj 2009

Kde ste vsetky......tak ja po dlhej dobe pridem za vami a vas nikde....no to ste teda kamosky... 😢 😢 😢 😢

andreah70
12. máj 2009

cica vieš ja som tu furt, len nemôžem stále preklikávať 😀 musím aj niečo robiť, tak klikám len občas 😀 hoci mám také nutkanie byť tu s vami stále 😀 asi sa zo mňa stáva závislák na MK 😀

cica13
12. máj 2009

Andy ahoj, som rada, ze si aspon ty najdes cas.... 🙂 🙂 🙂

Ozi ..k tomu Davidovmu chodeniu....on prejde par krokov, niekedy celu miestnost, ale to je rozne, niekedy spravi 1-2 kroky a bac na zadok, este nedokaze dlho chodit.....
Na stranke DS mame podporu...baby sa tesia s nami... 🙂 http://www.downovsyndrom.sk/sds/?q=node/3334
tam sa tesime vsetky s kazdeho jedneho malinkeho pokroku nasich deticiek... 😉

cica13
12. máj 2009

Boze..pisem ako madar: ty najdes cas.....ale ved viete vsetky, ako to malo byt spravne.... 😀 😀 😀

Lilusik, Ivusik....kde ste mi?

andreah70
12. máj 2009

Cica to je dobré že sa takto podporujete 🙂
Davidko je šikovníček 🙂 😉 cmuky, cmuk 🤐 🤐

cica13
12. máj 2009

Andy diky moc.....
Prave som par fotiek pozmensovala, idem nahodit....

cica13
12. máj 2009

Tu je par fotiek: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mame ich vela, hlavne okolie fotene z hradu, ale nechce sa mi to zmensovat, tak som iba deticky nahodila.. 😉

aadula
12. máj 2009

cica, perfektné to musí byť keď vás takto pochvália, ale stále tvrdím, že veľa robí aj maminkyna starostlivosť 🙂

mne sa malý zobudil, rýchlo som halušky spravila, zavarila polievku a ideme papať

cica13
12. máj 2009

Adulik...díky...co potrebujes? 😀 😀 😀 😀 ale nie... 😉

Ja som vytiahla kare z mrazaku...takze varim asi az vecer....nevadi, chlapi aj tak neobeduju doma, okrem Davida... 😉

aadula
12. máj 2009

cicuš mna sa malý zobudil o 5.15 h., skoro ma vystrelo...dali sme ho k nám, tak sa trošku váľal po nás, som mu dala knižku a v kuse ťa spomínal 😀 ...ale je to beťár..lebo keď mu poviem, že čo je na obrázku nech povie..tak ani za svet..., ale keď ho nesledujeme ..pozerá si knižku a pekne povie cica

cica13
12. máj 2009

No vidis to...Samino ma lubi...este ma ani nepozna....ze mu posielam cmuk....a ja viem, ze to urcite nemysli 4nohu cicu, ale tetu Cicu z BA.... 😀 😀 😀

aadula
12. máj 2009

cicušík jasné 😉 však zvykneme kuk spolu fotečky detičiek a tam vidí aj tetu cicu 🙂 Paťka si vykukala nejaké plavky, neviem či mám ísť do mesta, samej sa jej ich bojím dať kúpiť a ani cenu nevedela...a tak sa mi nikam nechce 😝

cica13
12. máj 2009

Ale neboj, ved je uz velka....neboj, nekupi zle..... 🙂
David sa uz zobudil....."spieva" v postielke 😀 😀 😀

iwusska
autor
12. máj 2009

babenky so tuuuuu 😉
cicušik 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵 krásne fotečky, som kukala 😀

cica13
12. máj 2009

Iwusik...no vitaj....kde si sa mi tulala?

aadula
12. máj 2009

iwuska, ahoj 🙂

cica, akú peknú šiltovku ma Davidko ...a Filip...do toho sa po ceste iste zaľúbili nejaké babenky 😉

aadula
12. máj 2009

tak že mám prísť za Paťkou do mesta...ona si sama nekúpi..a taak sa neviem naštartovať 😝

cica13
12. máj 2009

Aduli...tak chod teda za nou a ked kupite, tak hod foto....

Tu siltovku som mu kupila v H&M aj s kratasmi.... 😉

Filipovi MM nageluje aj vlasy a potom sa krpec nosi jak pav.... 😀 😀 😀

iwusska
autor
12. máj 2009

cicušik bola som si dať urobiť gelové nechtíky cez obednú prestávku 😀 veď musím byť kočka na prijímaní 😀 😀

aadula
12. máj 2009

cica ahaa to čo si foto hodila..kraťasky a šiltovka...

cica13
12. máj 2009

Aduli...ano..presne to.... 😉

Ivusik, mne by gelove nechty nevdrzali ani tyzden..... 😉 😉 😉

iwusska
autor
12. máj 2009

cicusik preco???? Ja ich mám druhý rok, aj v záhradke robkám a v pohode 😀

marcela79
12. máj 2009

Ahojte ......... prišla som na chvíľku za vami 😉 Cicušik, krásne fotečky 🙂 Ivuš - tak gelové nechty, to budeš ale kočka... Mne ide na prijímanie neter - budúcu nedeľu, a vôbec neviem, čo jej mám kúpiť... Poradíte?

iwusska
autor
12. máj 2009

macka mne ide Ninka 24.5. takže sa nám to už kráti...
a darček je ťažko poradiť, ty ju poznáš a vieš čo by jej urobilo radosť 😉 ja plánujem náušničky z bieleho zlata

iwusska
autor
12. máj 2009

babulky idem ja ale podvečer ešte nakuknem 😉 😵

cica13
12. máj 2009

Ivi, nemala by som na to nervy chodit si ich kazdu chvilu dorabat....a ani cas ☹

marcela79
12. máj 2009

Ivuš, veď mne neter tiež vtedy... 🙂

hasleerka
12. máj 2009

čaute, hlásim sa na chvíľu ... varím na zajtra, lebo idem ráno k zubárovi ... cica pekné fotky, aj moja Zuzka má takú vo vežičke

no iwus odfot nechtíky ... ja som kedysi mávala tiež umelé, čakám kým Miška odrastie a dám si tiež potom gélové