Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

iwusska
autor
17. apr 2009

bodečka tak sme sa predsa stretli 🤐 🤐keby som nevedela že si chránená tak ti hneď poviem diagnózu 😀 😀 😀
Natalka dostala teplákovú súpravu ( cicuš značkovú 😀 😀 😀), dvojfarebné nálepky na stenu - pofotím a okrúhly stolík z IKEA Mamut zelený, máme k nemu aj dve fialové stoličky a zvyšok darčekov budem vedieť až o týždeň 😀

lilu18
17. apr 2009

teda aj chcem teplakovu supravu 🙂 ..doteraz som drazila a nic ☹ ale som si vyhliadla este toto-kuk-

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=927093

cica13
17. apr 2009

Iwuuus...aj ja chceeeem znackovuuuu supravu 😀 😀 😀 😀

Lilu...ty si taka soletka, ze potrebujes XS ?????

iwusska
autor
17. apr 2009

lilu že XS to máš pre bábiku????? 😨 😨 😨 😀 😀 ale chutné je a zasa zelené 😀

bodka13
17. apr 2009

veď aj drahý sa to prvé opýtal 😀 😀 😀spánok a smrad to boli moje prvé príznaky 😀 ...to by bola dobrá haluz 😕 neviem o tom že by som ju stratila 😀 ...to som asi len na obed "zožrala" s chuti vysmažený karfiol

iwusska
autor
17. apr 2009

cicuuuš veď aj tebe kúpim keď už budeme v rodine 😀 😀 😀

lilu18
17. apr 2009

teda som vas pobavila-tusim-aj vy mna..no ja som taky krpec ...ze pre babiku 😀

bodka--no radsej chod skontrolovat ci sa nieco nedosralo-nepokazilo 😎

lilu18
17. apr 2009

iwus a nechces este chlapceka?zeby sme aj my boli v rod.a dostanem znackove triculo-pre zaciatok 😀

iwusska
autor
17. apr 2009

lilu ja keď dodietujem tiež budem XS aby si vedela 😠 😠 😠 😀

andreah70
17. apr 2009

lilu krpec 😀 XS nosí moja Veronika, ale tá ma 13 😀

cica13
17. apr 2009

Ivus..uz sa tesim....ale ja len znackove.... 😀 😀 😀 😀

Bodka...no neviem, neviem......ci si niekde mirenu nevytratila... 😀 ...mozno do tretice bude dievcatko.. 😀 😀

andreah70
17. apr 2009

no ja XS nebudem nikdy, ani po diete 😀 asi by mi bolo všetko krátke, ja aj nohavice dosť ťažko na 176 cm kupujem, väčšina mi je po členky 😀

cica13
17. apr 2009

Lilu...ty si dobry krpec... 😀 😀 😀

cica13
17. apr 2009

Andy, ty si zasa taka vyska?

bodka13
17. apr 2009

cicuš...čo si urobila s tými topánkami?...sú super,aj ja nosím také rýchlobežky 😀 opätky len príležitostne...asi by som si tie bežové,budú sa najlepšie kombinovať-či nie?

andreah70
17. apr 2009

my to máme v rodine aj mm má 2 metre 😀

lilu18
17. apr 2009

teda andy k tebe sa ani nepostavim 😀 ibaze by si kusok z tej vysky pridala mne 😀

cica ☹ zial,nevyrastla som.Dobra som bola tak ma za usi netahali 😀 a dobreho malo byva ,nie??

lilu18
17. apr 2009

bodka sme cicu na zelene nahovarali 🙂 ale nech povie kt.vybrala 😀

iwusska
autor
17. apr 2009

lilu ty mi dopraješ, že chlapčeka 😲 😲 😲 chceš ma zničiť? 😀
adi to ste riadni dlháni 😀
cicuš ja len značkové kupujem 😀 😀 😀
a kde máme emily????

cica13
17. apr 2009

Bodka, este nic stale ich tu mam otvorene a kocham sa nimi a premyslam nad farbou, necham si to cez vikend dobre prelezat v gebulke a v pondelok objednam....ved aj ja rozmyslam nad tymi bezovymi, ale tie zelene mala inde este raz nafotene a je tam lepsia ta zelena, hentam, co som dala link je moc vyrazna....

lilu18
17. apr 2009

cica-ved to je na tom najlepsie nech kricia 😀

iwus-jasne doprajem a kazdej co si len zazela 😵

idem off-krasne snicky 😔

cica13
17. apr 2009

Babulky, v pondelok vam napisem, ze ktore...ale potom budem dobre trpnut.....kym mi dojdu a hlavne ked budem balik otvarat... 😀

cica13
17. apr 2009

Lilu...padla....10 hodina odbila.... 😀 😀 😀 😀
Dobru nocku !!!

andreah70
17. apr 2009

cica aj mne sa páčia tie bežové, tušim si tiež na také tichošlapky ako ja 😀 😀 ja na opätku moc nemusím, väčšinou nosím tenisky

cica13
17. apr 2009

andy...presne tak ako pises 😉

bodka13
17. apr 2009

cicuš a bojíš sa že ti nesadne veľkosť alebo ťa sklame farba a kvalita?...ja keď som kupuvala na MMA a MMB som dávala premerať vnútornú dĺžku a drahemu aj šírku bo má nohu širokú ako tehla 😀 😀 😀 ...všetky topky boli dobré 🙂

iwusska
autor
17. apr 2009

lilu dobru nocku 🤐 🤐
cicuš som zvedavá ktoré vyberieš 😀

andreah70
17. apr 2009

ja sa lúčim idem búvať, lebo tento týždeň som toho moc nenaspala, pa 😔

cica13
17. apr 2009

Bodka....bojim sa o velkost....ze nesadne, mala by to byt koza.....a farba.....to uz by som znosila hocijaku, keby boli pohodlne.... 😀 😀 😀

Ivi....som priklonena k tej pieskovej ale vaham trochu nad tou zelenou.... 😉

bodka13
17. apr 2009

andy dobrú 😔 a oddýchni si 🙂
...aj lilu dobrú nôcku 🙂