Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

netmona
8. máj 2009

aj môj prípad,,furt len doma a ked MM isť s malým von tak aj mna ťahajú ale som rada že som sama,, no na bud. týžden sa vyberiem do centra a spravím si volno a hlavne nie doma a hlavne oddych od malého 😅

netmona
8. máj 2009

no bobak už hore,,tak ideme sa napučiť a het von,,,pohľadať dake kamošky 🙂 ,,,pa zatial

lilu18
8. máj 2009

sup na prvu stranu 😀

aadula
8. máj 2009

lilu 🙂

lilu18
8. máj 2009

ahoj 🙂

bodka13
8. máj 2009

😕 ahojte

lilu18
8. máj 2009

tak sme sa uz pekne pozdravili a mozme na spoved 😀

bodka13
8. máj 2009

ako ste prežili dnešný slniečkový dník?...ja som bola doobeda (do 14:30h) v robote ☹ a máme noclažníka Adamka(neterin syn)...chalani sa teraz pred chvíľou uložili 🙂 konečne je ticho 😀

lilu18
8. máj 2009

moja-svatek patek,pracujes?? 😕

aadula
8. máj 2009

bodečka hoj 🙂 u nás nič výnimočné..doobeda som sa nevedela prebrať a poobede sme boli trošku vonku, potom nás mama prišla ostrihať...malý je taký zlatý...vystrihané kuriatko 😀 teraz mu tie modré očiská ešte viac vyniknú..som ho nepofotila, ale zajtra napravím..potom hodím foto 🙂

bodka13
8. máj 2009

musíme do konca mesiaca odovzdať zákazku 😒 aby boli prachy na výplatu 😉 a keď to nestihneme nebudú prémie 😠

kde je ostatné osadenstvo 😕 ...všetky išli víkendovať?

bodka13
8. máj 2009

no Samko musí byť fešáčisko 😉 ...teším sa na foto,...a ako je Paťke?zazrela som že je prechladnutá ☹

aadula
8. máj 2009

bodka, on je taký malý fešáčik, Paťka hovorí, že keby nebola jeho sestra, tak sa do neho zaľúbi 😀 a jej je tak všelijak...morí ju tá nádcha, ale nemá teplotu ..nasadila som jej coldrex junior, kvapky do nosa a teraz som jej paralen dala..a cez deň aj med jedla..tak dúfam, že do pondelka ju to prejde..prípadne ju nechám nejaké dva dni ešte doma 🙂

lilu18
8. máj 2009

bodka tak aspon teraz si nohy vyloz a cim ta ponuknem-prinesiem do postielky 🙂 mame rybku-das si z vinkom??

renka9
8. máj 2009

dobry vecer 😉

renka9
8. máj 2009

bodka aj ja som dnes bola v praci 😝 , nastastie to ubiehalo 🙂

lilu18
8. máj 2009

ste ale pracovite 🙂 ahoj renka

bodka13
8. máj 2009

už si mi nabrala 😕 ...iba trošku okoštujem 😀 lebo som sa napchala zbytkami(okrajmi z pizze)čo krpci ponechávali...a vínko máme aké?

ahoj reni 🙂 ...sme sa po dlhom čase stretli 🙂 ...aj mne to išlo rýchlo,boli sme bez šéfa,takže pohoda 😉

aadula
8. máj 2009

sa normálne blbo cítim..vy tu takto pracujete a ja som si doma lehnila 😅 aspoň vám prihodia zamestnávatelia niečo + keď bol sviatok? inak aj MM má dnes nočnú ..ale tak on je smenár, tak to musí či sviatok či nie

bodka to ti až okraje nechali ..? podarení
😀

lilu18
8. máj 2009

mas na tanieriku aj rybku aj opecene krumplicky aj alma papricky 😀 a vinko len pezinske mavam 😀

renka9
8. máj 2009

aj MM je v praci, taha sestnastku - poobednu a nocnu 😝

netmona
8. máj 2009

ahojte adula ,,ty sa máš že lehnenie ,,,a to je čo,,?? 😀

lilu18
8. máj 2009

adula ma narok,je marod aj s malou 🙂

netmona
8. máj 2009

lilu,,,a debuše poznáš,,?? 😀

renka,,tak že sama 😕

lilu18
8. máj 2009

nalievaaaaam

bodka13
8. máj 2009

aaduli 😀 😀 😀 ...náhradné voľno a stravný lístok 😠

to peznské je biele alebo červené?...keď červené,tak aj trošku coco-coly mi prosím do neho šplechni 😀 ...a papričky si neprosím ☹

oni ich nejedia lebo že sú moc upečené 😀 ...ale aspoň sa najem 😀 😀 😀

netmona
8. máj 2009

lilu,,,ta nazdravie 😵

renka9
8. máj 2009

aduli, ako ti je?

lilu18
8. máj 2009

cervene-bezim po colu 🙂 -na zdravicko

debuse nepoznam?to je cooo? 😕

renka9
8. máj 2009