Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

andreah70
22. máj 2009

to poznám s tými zápasmi aj my sa prispôsobujeme Veronikinym zápasom 😀

emily333
22. máj 2009

ty to tam mas na skok a take veci nam este netreba ale plienky maju aj na ukr.zajtra ideme z kamoskami tak vam sfotim ten obchod kam chodim 😀

andreah70
22. máj 2009

ja sa lúčim idem do hajan 😔

cica13
22. máj 2009

No....ja byvam na zaciatku Petrzky a hranice mame kusik od domu... 😀 😀 😀

Adi...my mame polku soboty tymi zapasmi zabitu.... 😠 😠 😠

bodka13
22. máj 2009

ahojte večernice 🙂
...iba vás pozdravím a prečítam,som nejaká zmorená ☹ ...to asi z počasia - celý deň sa chystalo pršať a padli až 4 kvapky ☹ vietor všetko odfúkal

iwi...nedeľa nech sa vydarí na 100000...% 🙂 🙂 🙂

cica13
22. máj 2009

Adi...dobru nocku! a pekny vikendik! 😵 😵

emily333
22. máj 2009

amdrea dobruuu 😉

cica13
22. máj 2009

Bodecka...mna z toho pocasia boli hlava jak svina....uz jeden Brufen mam v sebe, nachvilu zabral a zasa boli.... 😠 😠 😠

bodka13
22. máj 2009

...aj mne niekto na nej celý deň sedí 😀 😀 😀 ...a ešte nám aj vyúčtovanie za byt dne nosili...že nedoplatok 61€ 😠 veľa teplej(ale aj studenej) vody sme minuli - v novembri sme prerábali chodbu a kuchyňu,tak možno aj to urobilo svoje

bodka13
22. máj 2009

😕 dne...=dnes 😀 ...už ani nevidím

emily333
22. máj 2009

cicus aj mna pobolieva uz v noci to zacalo a ibalginy papkam jak lentilky v noci 2 a poobeda som zas 1 ale uz to musim vydrzat ☹

cica13
22. máj 2009

Bodka, prave mi muz hovori, ze nam dosiel nedoplatok 4 litre, a to sme mali minuly rok preplatok 8 litrov....

cica13
22. máj 2009

Emily...len sa moc nenpchavaj Ibalginmy...co ak si tehu.... 😀 😀 😀

emily333
22. máj 2009

aj mm mi vravi to iste ale pri mojom stasti ☹ no uvidime uz sa blizka tak vypnem notbuk tak pa pa a dobruu

bodka13
22. máj 2009

no veď aj ja som počítalaže nám vrátia - doteraz sme vždy mali preplatok (vlani 4tis,a roky predtým až do 8tis)...no ale čo sme učetrili na elektrine (90€) tak zaplatíme za byt ☹ ...mohli byť na dovolenku na zmzku 😀
emily...aj mňa to napadlo 😉 ...paralen je asi menej škodlivý?

cica13
22. máj 2009

dobru Emily....aj ja uz idem....

Dobru nocku!

bodka13
22. máj 2009

dobrú 😔

emily333
23. máj 2009

dobre ranko este vylihujete? tak sup sup makat ja idem k babke osypovat zemiaky a taak sa mi nechce ☹ a este jedna zla sprava mrska dorazila ☹ ☹ no ale este nieje vsetkym dnom koniec 😉 prajem krasny vikendiik

cica13
23. máj 2009

Krasne slnecne ranko vam prajem.... 😵
Este na vas rychlo mrknem, kym som doma, MM isiel odviezt Filipa na zapas a medzitym skocil do metra, volal mi, ze kupil prazmy, tak dnes grilujeme rybky....... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

V pondelok vam nahodim fotecky z toho rakuskeho jazera...teraz to uz nestiham.

Emily neboj, urcite pride eset jeden bocian na zahradu... 🙂 🙂 🙂
U nas chodil tristvrte roka, kym sa zadatrilo..... 😵

andreah70
23. máj 2009

dobré ránko 🙂
emily nič to na budúci mesiac sa určite zadarí 🙂
cica mňam grilované rybičky, to ja môžem 🙂
my dnes na chatu nejdeme, lebo večer strážim segre syna, oni idú na svadbu a bolo by to od ruky chodiť pre malého do TN
poobede hadam vybehneme s deckámi niekde na bicykel, ale budeme musieť len po TN bo nemám pre seba prilbu 😀

emily333
23. máj 2009

tak uz som domka a zacala som upratovat lebo vcera mm mal navstevu brata z manzelkou a maly yorksirom a nasla som si v spalni hovienko od psika joj ma ide porazit naco maju psa ked uz piaty mesiac ho nevedia naucit vencit vonku a pritom mam dvere z chodby tak stacilo ich zatvorit aby nebehal po celom dome 😠 😠 😠 😠 teraz by som vyhodila aj ich aj zo psom 😠 😠

aadula
23. máj 2009

ahojte

emily mala si im dať lopatku a handru a pekne nech si to odpracú..asi by mi to tiež vadilo..teda nie asi..ale určite!

cica pekný víkend na záhorí prajem 🙂

andrejka moj švagor šiel dnes na svadbu až pri košice 😝

emily333
23. máj 2009

uz som upratala jankovi izbu som mu vyhadzala saty vo stvrtok a on ich naspät dnu nahazdal 😠 ale mam nervy a nemam sa na koho vyziapat tak som mu pekne ulozila saty ako vzorna mamina 🙂

cica13
23. máj 2009

konecne som uz uspala cmucika, ani za svet nechcel spat...

Emily, do mna by voslo 100 certov, keby som si v byte nasla h.... od psa, asi by ma bolo pocut az na druhy koniec Petrzalky....🙂

Adulik dakujeeem, aj vam pekny vikendik!

netmona
23. máj 2009

ahojte,,,zas tu mame sobotu,,ja dnes ani neupratujem,,mám antipatiuu v sobotu upratovať,,ja radšej cez týžden,,

netmona
23. máj 2009

no MM zas zaspal pri bobakovi ked ho dal spať,,on je dočista chorý,,furt len spi 😠

emily333
23. máj 2009

netmona aspon nic nechce ked tm ked aj on hajka uzivaj si ticho klud 😀 ja som sama domka byt vypratany 😉 a nerva uz presla

netmona
23. máj 2009

ta chvala bogu,,lebo ja ked mam nerf tak musím niečo hodiť 😀

netmona
23. máj 2009

a k MM sa už ani nevyjadrujem posledne je nervozný jak starý chlop,,či jak by som to najjemejšie napísala

emily333
23. máj 2009

😀 😀 no ked hodis tak zas musis upratovat 😀