Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

cica13
2. máj 2009

ahojte, hlasim sa z grilovacky, cmucik spi v sesterkinej posteli, teplota sa stale drzi do tych 38,1 rectalne, a vyhadzali sa mu nejake vyrazky po tele, nie je ich vela, ale je ich vidiet.
Adulka, nevies, baby v decembrovkach nespominali aj vyrazky?
Bodecka, krasna torticka, aka bola plnka?

aadula
2. máj 2009

cica...presne...samko mal aj vyrážky..veď pamatáš..keď som myslela, že 6ta choroba... a to bolo iste to očkovanie...také na koži väčiše..aj menšie..neboli vypuklé

aadula
2. máj 2009

akurát som nazrela

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5351638 dnes som v meste vbehla do obchodu športového a niečo takéto som tam pre malého videla...som skoro neodolala ..ešte aj cenovo boli o pár korun viac...juj myslím na ne celý deň 🙂))

aadula
2. máj 2009

cica mal dva dni teploty a dva dni bol vyhádzaný..potom to pekne zmyslo

cica13
2. máj 2009

adulka, a mal to aj na tvaricke a koncatinach? Lebo David ma aj tam, iba par a na brusku ma najviac. Ale napriek tomu je vesely...

Ivi, no vidis aka si sikulka, sa ti podarilo vlozit fotecky na MMA ...tak nech cim skor predas...

cica13
2. máj 2009

aduli, sandalky su krasne, keby David uz vedel dobre chodit, tak by som mu take k moru kupila.

Juuuj, uz nech sa David vyspi, nech mozem ist za ostatnymi von, bude sa krajat torta, teta piekla sacherovu, az 2 robila...🙂

aadula
2. máj 2009

cicuš, mal to najviac na brušku a chrbte , na končatinách veľmi nemal..tuším len tak po pipíka nejak 🙂) a na tvári nemal to viem určite..musí to byť z toho očkovania...ktovie aký maglajz tam miešajú...len nechápem prečo o tom sestričky nevedia..teda sa tvária, že nevedia a všetko je v poriadku ..to som teda prekvapená..však keď majú takmer všetky deti po tomto očkovaní takúto reakciu..tak potom to je jednoznačne z toho

aj ja chcem tortičkuuuuuuuuuuuuuuuuuu

aadula
2. máj 2009

tá predavačka mi aj hovorila, že ich kupujú deťom do Chorvátska...ale však keď bude veľmi teplo vonku a pôjdeme sa kúpkať..tak aj Samulovi by boli dobré...som si chrobáka do hlavy nasadila teraz..ech

cica13
2. máj 2009

adulik, David ma aj jednu velku na nose, ked mal 6 chorobu, tak vtedy nemal na koncatinach a tvari.
Dufam, ze nema baranie kiahne...
Sandalky kup, aj Filip mal take adidy ked bol maly a boli super k vode.

lilu18
2. máj 2009

caute kocky..snad ste mi nechali z torticky 😀

cica-cmuk cmucikovi-posielam vela vela pozit.energie -nech sa cim skor z tej teploty dostane--hes teplota hes 😎

adidky su naaadherne aj scem take..ale pre seba 😀

iwusska
autor
2. máj 2009

adulka ja som teraz Mišenke objednala také sandálky, máme ich už aj doma, sú super, a na mmb sú aj lacnejšie...
ja ich mám za 460 sk
cicuš lilu 🤐

aadula
2. máj 2009

cica, neboj to bude iste z očkovania.. či mu aj navierajú tie vyrážky?

lilu ja som pozerala na mmb pre paťku a nejak som nevidela pekné, budem musieť ísť po obchodoch u nás pokukať, možno naďabíme na nejakú zľavu alebo v dobrej cene

iwuska, čo sú tam okolo 300,-sk tie už sú vžy objednané keď pozriem...musím si to ešte premyslieť..veľmi sa mi páčia..ale musím myslieť aj na Paťku ...a aj nám by sa zišli nejaké letné veci ...však to poznáš...máš tri deťurence 🙂)))

aadula
2. máj 2009

kuk do môjho albumu som spravila neviem ani čo..som si dala poradiť.., že slide haha..len to ide nejak pomaly

emily333
2. máj 2009

adulik krasne sikulka si ,ja hodim foto az zajtra ked pridemem domou 😉

aadula
2. máj 2009

emily keď mi dajú návod ja porobím 🙂) ale keď budem mať viac času prerobím to, aby sa to páčilo aj mne 🙂

emily333
2. máj 2009

bozka aj ja sa pripajem k blahozelaniu vsetko naj matkovi 😉

emily333
2. máj 2009

ou preklep botka 😀

aadula
2. máj 2009

emily, čo si dnes porábala? negrilovali ste?

emily333
2. máj 2009

dnes nie boli sme v zoo a este na navsteve u starkej / my ju tak volame inak je to svagrinkina mamina/ 😉

aadula
2. máj 2009

boli ste v Bojniciach? na strašidlách?

emily333
2. máj 2009

na strasidla sme neboli bol velmi dlhyy rad kto by cakal ☹ mozno nabuduce 😉

aadula
2. máj 2009

tak akurát som čítla, že aj päť hodín čakali..preto sa pýtam...neskutočné...tiež by som tam nešla... chúdence deti čo to chceli vidieť

iwusska
autor
2. máj 2009

adulka ty si ale šikulka, krásne je to aj ja sceeeeem 😀
emily nestretla si tam renku? 😉

emily333
2. máj 2009

mozno ze aj ano len sme a nespoznali 😀 😀 😀

iwusska
autor
2. máj 2009

tak keď sa naozaj stretnete tak si poviete: teba som už kdesi videla 😀 😀 😀

aadula
2. máj 2009

však aj ja som tam sedela v tej veľkej klietke 🙂)))

emily333
2. máj 2009

mna tam mm dal zapisat dnes nebolo volnee 😀 😀

iwusska
autor
2. máj 2009

baby 😀 😀 😀 😀 😀 sa tu z vás chechcem 😀 😀 😀

aadula
2. máj 2009

iwuška to vieš...na MD si treba nejak privyrábať 🙂)) a emily nezamestnaná... darmo ... z niečoho žiť musíme, že EmČa 🙂))

lilu18
2. máj 2009

uz haji beli nase male 😀
adulik--naaadhera-to z mojim tech.antitalentom by som iste neurobila--krasne si tie fotecky dala 🙂

emily-strasidla ste nevideli 😀 asi preto ze som tam nebola 😀