Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

bodka13
6. máj 2009

pekné tieločko 🙂
...aj tepláková je dobrá 🙂 ....zn.Beneton sa tuším predávala v niekdajšom Himis/teraz Kenvelo 😉
...Frog...mali sme dosť detských vecí s takou značkou a boli aj kvalitné,ani som netušila že ja to nejaká super značka 🙂

hasleerka
6. máj 2009

no ved práve, babka dala 7€ tak ich treba hned minút ... len musím zajtra pomerať

inak som na mmb našla už aj značku kiki-koko ... som už spomínala že je to obch.dom KIK a super veci

cica13
6. máj 2009

Bodka, fakt poznas Frog....no som rada, ze to neni sit.....a tu teplakovu asi objednam....lebo ja nestiham pri tom mojom grcovi menit teplaky....

Bodecka videla si cmucikove video?

hasleerka
6. máj 2009

inak vraj dobrá značka je aj umbro - dobré botasky ... ten frog si aj mna potešila

ale ja sa pôjdem vynadívať do toho kiku, šak sa mm so mnou aj rozvediem, ked babám zas doplním šatník 😀

hasleerka
6. máj 2009

moje zlaté ja to balím, oči sa dáko podozrivo ukladajú na spánok ... tak ahoj zajtra 😉

bodka13
6. máj 2009

kde bolo cmučikové video?
a tie tepláky z toho si nič nerob 😉 ...náš Dado je veľký a čo deň to tepláky 😠 ako svinka-špinka chodí zo škôlky 😀
...som tu niečo čítala o nejakej tvojej poradni 😕 ...kde ju mám hľadať
...na dovču ideš s Iwkou?podarilo sa vám to?

jaaaj UMBRO to je teraz značka nášho Martina - mikiny,tričká, botasky....a ešte Lonsdale 😉 ale nepohrdne ani zn. adidas,puma,nike,... 😀 😀 😀

...v tom KIKu sa mi niektoré veci zdajú až moc drahé ☹ aspoň u nás v NR

cica13
6. máj 2009

papa Hasli...aj ja pojdem, ja som mala z rakuskeho Kiku dost veci pre decka.....

bodka13
6. máj 2009

našla som videjko s Cmúčikom 🙂 🙂 🙂 ...šikovný je to chalanisko 😉

bodka13
6. máj 2009

idem chrnieť 😔 lebo ráno zase zaspím 😀 😀 😀

dobrú noc 🙂

emily333
7. máj 2009

ahojte vcera sme mali navstevu a uz so sa k vam nedostala ☹ inak prajem krasne slnecne ranko aj ked u nas rosku fuka

andreah70
7. máj 2009

ahojte, 🙂 včera som sa sem vôbec nedostala 😠 ale poctivo som vás dočítala 😀

ahoj emily 😉

cica pozrela som si video cmúčik je kráááááásnučký 🙂 🙂

emily333
7. máj 2009

ahoj andy ja uz mam kavicku vypitu pracka sa kruti 😉 ostatne este asi haji ani sa necudujem ked tu do noci vysedavajuu 😉

andreah70
7. máj 2009

aj ja už mám kávičku vypitú a pračku som tiež zapla keď som odchádzala z domu tak sa hadam tiež krúti 😀

marcela79
7. máj 2009

Ahojte, u nás svietí slniečko 🙂 I u nás už práčka krúti... A ideme pracovať... Inšpirujte ma, čo dnes variť... 🙂 😉

andreah70
7. máj 2009

emily ip 😉

emily333
7. máj 2009

marci to ani srnka netusi co budem varit ja uz nemam nervy furt vyvarat uz nechmam v zahrade zeleninku a prejdem na studene vecere 😅

hasleerka
7. máj 2009

dobré ránko emily, macka, andy, ja som hore už od 7, Zuzka išla do školy ... len kým sa dostanem k PC ...

cicka, kdeže si čakám na kávičku 😀 😀 😀

ja som dala variť tarhonu a dusím kur.prsia na zeleninke

iwusska
autor
7. máj 2009

pekné slnečné ránko všetkým 😎 😉
kým som vás dočítala tak ubehla polhodina 😀 😀 😀 včera mi doma nešiel net 😠 tak som nemohla byť s vami, ale myslela som na vás 😉

andreah70
7. máj 2009

iwuska príjemne strávená polhodina v práci nie ? 😀 😀

marcela79
7. máj 2009

Hasleerka, to je super obedík... 🙂 Ivuš, ty si už v práci?

lilu18
7. máj 2009

dobre ranko kocenky--len pozdravim a idem zhanat mladu cibulku al redkovku... 😎 uz svieti slniecko ,vyzera ze bude pekne.
Docitam vas cez obed-snad 😀

iwusska
autor
7. máj 2009

andrejka lepšiu si ani neviem predstaviť 😀
macka som v práci od 7:30 😉

hasleerka
7. máj 2009

ja už mám navarené, len kukám ako som prežil, a potom frčím do drogerky

andreah70
7. máj 2009

idem pobehať poisťovne a daňový úrad poobede ešte nakuknem zatim pa 😉

emily333
7. máj 2009

aj ja idem na obecny si pisat to odvolanie tak pa pa

cica13
7. máj 2009

Dobre ranecko.....prave som doranajkovala, a tiez sa uz pracka kruti..... 😀

cica13
7. máj 2009

Hasli...eset si das kavicku snad...... 🙂 co ides do drogerky? Zasa ocne tiene kupovat?... 😀
Ja musim ist tiez do DM...kupit plienky na plavanie...

aadula
7. máj 2009

ahojte

ja dnes len nakuknem teda aspoň teraz doobeda, včera som do kopy nič nespravila, tak dnes musím doháňať..

cica..si mala napísať..adula..neviem...a ty tu píšeš takéto 😀

hasleerka
7. máj 2009

cica ešte som ich nekúpila, idem dnes, ved chcem byť krásna ... kávičku môžeš zaliať

cica13
7. máj 2009

Aduli....booooze, snad sa nehanbis..... 😀 😀 😀 😀 😀

Ja nezalievam kavicku....stroj robi pressicko.... 😀 😀