Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

bodka13
1. jún 2009

ahojte...musím variť ☹ ...vojaci vyhlásili štrajk kuchyni,že zle začali variť a dávajú malé porcie,no cena lístka ide hore 😠
...idem čítať aby som bola v obraze 😀

emily333
1. jún 2009

hasli a kde to mas ulozene?cez skype skus poslat

bodka13
1. jún 2009

aaduli my sme už teraz mali byť všetky u teba 😀 😀 😀 ...veď ste mali minulý týždeň jarmok 😀 ...nonono ty tajnostkárka 😉

iwusska
autor
1. jún 2009

čafte klábosníčky 😉
kinderkám prajem všetko dobré 🤐 🤐 naši sa dnes neučia, varia guláš. to je život 😀

hasleerka
1. jún 2009

no cica škoda ... ešte to skúsim cez ten skype

aadula
1. jún 2009

tak sme nakoniec nešli nikam..však sa tu tak rozpršalo...a malý nemá rád keď mu igelit prehodím cez kočík...tak som šla hľadať pršiplášť po paťke a našla som staro nové hračky čo sme odložili bo to boli také malé kocočky...a taak dobre sa teraz hrajká 😀

bodečka ja som tuším pozývala na jarmok..a nik sa nehlásil 😝 , ale bola to slaboda ak mám pravdu povedať...to len také nič oproti jesennému 😉

hašlerka..pošli to mne ak chceš ja to sem skúsim hodiť 😉

aadula
1. jún 2009

iwuška naši mali ísť zas k Hronu opekať, ale určite nešli, však tu lialo včera celý deň a dnes pokračuje, tak je tam blato, ktovie čo s nimi robia

iwusska
autor
1. jún 2009

u nás je oproti víkendu krásne, aj sa oteplilo, aj oskar sem tam vykukne, tak nech si to deťúrence užijú 🙂

aadula
1. jún 2009

joj ale dobrý gulášik kotlíkový by som si veru aj ja dala 😎

bodka13
1. jún 2009

baby mali by sme sa vrátiť do školy 😀 😀 😀 ...veď oni stále majú voľno

všetko najlepšie našim deťúrencom k MDD,aby ich poslúchali rodičia 😀 😀 😀

aaduli naši boli kuknúť a tuším aj niečo kúpili,ale tiež hovorili že ten na jeseň je oveľa lepší 😉

iwusska
autor
1. jún 2009

adulka takže na jeseň sme u vás ako na koni 😀

emily333
1. jún 2009

bodka mas pravdu maju viac volna ako skoly a etse nadavaju bo sa musia ucit 😉

aadula
1. jún 2009

bodkaaa mala si prísť s nimi a dať mi vedieť..sme sa mohli stretkovať 😉

iwuška na modrom? 😀 jasné...prídete a budem rada 🙂

aadula
1. jún 2009

inak presne včera ma to napadlo..že sa hovorí aké nároky sú teraz na deti v škole ...to áno..ale tí učitelia sú takí podľa mňa kamarátskejší..keď sme chodili my a boli sme už v takom veku ako ja dcéra..už sa nám len vyhrážali aké hodnotenia nám napíšu keď bude končiť a niečo vyvedieme..proste tvrdý komunizmus..myslím, že sa majú lepšie teraz tie deti aj keď toho učenia je viac

iwusska
autor
1. jún 2009

adulka tak potom nám to nezabudni dať vedieť 😉

aadula
1. jún 2009

iwuška určite dám 🙂 síce to už budem pracovať, ale určite sem po večeroch nakuknem

bodka13
1. jún 2009

ani som necevedela že idú,až teraz keď sme boli u nich mi spominali že boli a kupovali nejaké oblečko od kočky z NR a z tej ulice kde bývame my,a to suseda o dva činžiaky ďalej a jej rodičia boli svokriny susedia 🙂 ...svet je malý😉
iwus...som začala rozmýšľať že veď na bielom koni 😀 😀 😀 ...no už som si káble uvolnila a docvaklo mi prečo na modrom 😀 😀 😀

iwusska
autor
1. jún 2009

bodka 😀 😀 😀 😀

andreah70
1. jún 2009

ahojte 🙂
detičkám všetko dobré k MDD 🙂
bodka nič si s toho nerob ja som si to dva krát čítala, že aký modrý kôň a furt nič 😀 😀 až keď som to sem išla písať, že sa opýtam 😀 tak som pochopila 😀 😀

cica13
1. jún 2009

No hviezdy, uz ste tu tusim vsetky......doteraz som sa kaslala s tymi fotkami, poposielam vam ich na mail, lebo je toho veeeeela....ale az ked bude David spat..... 😉

iwusska
autor
1. jún 2009

andy dodatočne tm všetko naj.... k narodeninkám, a ešte ho vycmučkaj aj za mňa, to bude mať radosti toľko cmučikov dostane z celého Slovenska 😀

andreah70
1. jún 2009

iwus díky on už bol z toho včera v šoku 😀 😀 😀

iwusska
autor
1. jún 2009

andy tak dnes može v tom šoku pokračovať 😀 a koľko ročkov mal, ak to nie je tajomstvo?

aadula
1. jún 2009

cicuš pošli nech sa pokocháme 🙂

sa tu smejem....modrý kôň 😀 😀 😀

netmona
1. jún 2009

😵

aadula
1. jún 2009

toto moje mrňa sa len váľa po mne v kuse...vylezie..ľahne..zlezie 😝

iwusska
autor
1. jún 2009

veď ja som chcela napísať že na modrom koňovi 😀 😀 😀

bodka13
1. jún 2009

andy ...si ma normálne potešila 😀 ...som sa bála že som nejaká mimo 😀 😀 😀

som chcela pofotiť čo si včera krpci pokúpili a baterky sa vôbec nedobili ☹ ...musia sa kúpiť nové 😒

mužík sa asi čudoval že čo je aká prítulná 😀 😀 😀

bodka13
1. jún 2009

no a zase 😀 😀 😀 ...prečítala som si iba že "sa len váľa po mne v kuse" a už som chcela zisťovať či sa u vás ešte zatepľuje" 😀 😀 😀 ...aaduli on už trénuje do ďalekej budúcnosti 😉 😀 😀 😀

marcela79
1. jún 2009

Ahojte kočeny, už som tu dlho nebola... Ani vás nestíham čítať... Dúfam, že sa máte všetky dobre... 🙂