Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

cica13
10. apr 2009

netmona...aj ja som rak, ze pozdravujem MM
Hasli, ten park a plaz mam kusok od baraku, prejdem iba lavku ponad vypadovku a som v sade J.Krala, asi 8 min. peso, a tu plaz robia na leto umelo, neviem ci bude aj tento rok.

netmona
10. apr 2009

zuz ,,ta ti poviem že, nikedy nerf a už to išlo,,,čo už, , dakedy prestanem 😵

emily,,tak to nedám ani svoje foto,,,lebo same sexice v tejto didkusii 😀 😀 😀

hasleerka
10. apr 2009

urobiť si výlet a navštíviť bývalú kolegynu čo sme dnes mali ísť na tú kávu ... ona tam robí a býva cez týžden, tak by sme v piatok zavčas rána vyrazili vlakom a večer by sme išli s ňou domov autom

netmona
10. apr 2009

cica ,,ta ty račica ,,,a to je rozdiel?????? 😉

hasleerka
10. apr 2009

emily a to sa ti ako podarilo teraz dať svadobné ... či si nebodaj novomanželka

zuzi a to sa dá bývať v BA a neíst do mesta?

hasleerka
10. apr 2009

cica to máte dáke pekné ihrisko ... pošli viac fotiek, dám nášmu primátorovi, nech tu láskavo aj nám čosi urobia

emily333
10. apr 2009

no uz tret rok 😉 tie foto som uz dala minule ale teraz asi nema te co robkat ta kukate albumy 😀

netmona
10. apr 2009

Haslerka,,,ani nie na konci su hypermarkety,,1 podpalili žebraj trhovnici bo im bral xšeft, 🙂 ,,ale trhy neboli tohto týždna bo Veľká noc,,,,,ved uvidíš sama ,,ale je lacnejšie určite,,, a poliaci špekulanti pred sviatkami, je furt drahšie,,po lacnejšie

zuzadlo
10. apr 2009

hasli ,da,ja byvam v petrzke a stale som tam ,naozaj do mesta sa nedostanem,nemam kedy

hasleerka
10. apr 2009

no ved ideme až budúci stvrtok tak to bude po sviatkoch

emily, len tak som nakukla a je tam napísané že nové, tak preto sa pýtam

netmona
10. apr 2009

Boooooooooooooože aj ja hlupa som sa vydavala,,písal sa rok 2006 n.letopočtu 😵

emily333
10. apr 2009

nevedela som co tam napisat.ze moj dalsi manzel 😀 😀

netmona
10. apr 2009

haslerka ,,,tak fajn, a na trhoch zjednavaj cenu, ja furt,,aspoń ušetrým na kaderníka 😀

hasleerka
10. apr 2009

zuzi to aby som zohnala mapu blavy a zistovala kde je petrzka a ako daleko je to od centra ... ja som zvyklá na toto naše malé mestečko

ja som asi vadná, šak furt kukám na hodiny, kedy sa dovalí tá moja čertica a tá už možno aj chrní ... šak sa vnoci zobudím a pôjdem ju zakryť

hasleerka
10. apr 2009

netmona, ako tak počítam si sa vydávala z lásky k dietatu 😀 😀 😀

zuzadlo
10. apr 2009

emily: tak to sme dve aj ja mam uz jedno manzelstvo za sebou 😉

netmona
10. apr 2009

emily,,,ta že, druhý ? no a čo? moja kamoška 3 deti a každé s iným,,ale čo ju poznám bude to pkračovať dalej,,,,no moj ty Boh, hrozna predstava 😵 😵 😵

hasleerka
10. apr 2009

emily som nevedela že máš nového manžela, mi to asi niekde ušlo ... ale teda sekne ti to v tej ružovej

emily333
10. apr 2009

veru ja uz dufam ze poslednyy 😀

netmona
10. apr 2009

haslerka,,,bingo,,,,no už som si ja myslela že, žiadne nebude, ale stalo sa .........lebo keby ja som plánovala rodičovstvo tak asi boľše ničivo ☹

zuzadlo
10. apr 2009

z petrzky do centra to mam 10 minut,ale s dvomi detmi tam nejdem,lebo to nie je ten spravny klud,ked chcem nieco popozerat a MM stale maka,teraz uz aj ja ☹ ,ale aj to pride 😀 ze sa tam sama vyberiem

netmona
10. apr 2009

emily,,ta kôli róóóóóbe si 😀

hasleerka
10. apr 2009

to ste sa asi skoro vydávali, ked už ste sa do toho vrhli druhý krát ... inak ja som veľmi zvedavá ako dlho s tým mojím vydržím, tiahneme ôsmy rok ... ako sa tí noví manželia správajú k deťom

netmona
10. apr 2009

dievčata idem zobudiť tu moju príšeru a idem ľahnuť asi,,,

emily333
10. apr 2009

jasne z ukrainy 😀

hasleerka
10. apr 2009

netmona ešte nechaj príšeru spať a cvič si prstoklad 😀

emily333
10. apr 2009

haslerka mladost pochabost 😉 verim ze vam to vydrzi az do konca 😉 a polovicka si rozumie z jankom niekedy az velmi

renka9
10. apr 2009

my uz jedenasty, zatial v pohode, sme si zvykli 🙂

zuzadlo
10. apr 2009

no ja som s prvym dieta nemala,chcala bohu 🙂 ,vydavala som sa v 19-tich a s druhum som od roku 1994

netmona
10. apr 2009

jaj,,ta ešte trošku,,inač prstoklad som ako samouk,,,všetko sa naučila...len teraz rýchlosť naberám 😵