Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

andreah70
23. apr 2009

Reni to je teda vrchol, tomu sa hovorí tvrdý kapitalizmus 😠 , ale dobre mu dal ten kolega 😀
toto ja našťastie riešiť nemusím.......jedna z výhod pracovať v rodinnom podniku 😀 okrem teda ďalších nevýhod 😀
Cica to ste teda mali ale snehu , aj my sme tento rok toľko mali na Orave, fotky ale bohužiaľ nemám ☹ 😠
Zuzadlo pekné detičky 🙂 a aj maminka 😉

iwusska
autor
23. apr 2009

http://www.tortyodmamy.sk/files_to/images/FFD 0...

neviem či sa vám to bude dať otvoriť, ak áno čo poviete, takú by som chcela Ninke na prijímanie

lilu18
23. apr 2009

iiiiha iwus o takej sa musi kazdej snivat 🙂 naadherna je 🙂

reni-teda--to co je?novodobe otroctvo?? 😕

hasleerka
23. apr 2009

iwus krásna tortička

hasleerka
23. apr 2009

reni sa nestarám kto koľko zarába, ale nie je to dosť málo že 8000,- (myslím teda bez toho cestvného) .... ved toľko som ja zarábala pred 7 rokmi ...

to akože teraz ked sa vrátim po MD, to budem tak zarábať ☹

hasleerka
23. apr 2009

zuzi konečne vás spoznávame 🙂

hasleerka
23. apr 2009

jej ja si tu píšem sama, halo kde ste?

marcela79
23. apr 2009

Iwuška, je krásna tá tortička 😵 I mne ide v máji na prijímanie neter, tiež som jej dala urobiť... Hasleerka, je to naozaj smutné tie zárobky v dnešnej dobe ☹ Ale ešte stále lepšie, ja sa nebudem mať kde vrátiť po MD ☹ Je to hrozné, ale dnes aby ženy ani deti nemali. 😠 Nevidím žiadnú podporu mladých rodín...

emily333
23. apr 2009

ahojte konecne som tu boli sme kupit botasky http://en.fotoalbum.eu/ludmila33/a182680/00000023

emily333
23. apr 2009

iwuska ta torta je krasnuckaa 🙂

marcela79
23. apr 2009

Emily, sú suuuuuuuuuuper 😉

emily333
23. apr 2009

ja janko je nadsenyyy no ked uz si chytil tu poukazku tak nech to stoji za to 😉 vysli ma na 33eur pre 13r.chalana sa mi vidi dost ale ten image 😀 😀

marcela79
23. apr 2009

No veď to je to - ten image 😀 😉 Á deťom v tomto veku na tých eurkách až tak nezáleží, no nie????? 😉

renka9
23. apr 2009

iwus - krasna torticka 🙂

emily- pekne botasky 😉

emily333
23. apr 2009

no 20 si zarobil u babky ked kosil tak aspon ma sanju ze na eur sa rtazko robiii 😉

hasleerka
23. apr 2009

emily botasky sú super

marcela, ani ja sa veru nemám kde vrátiť po MD, len dúfam, že voľačo nájdem, lebo z jedného platu bez materskej, to nebude jednoduché 😒

emily333
23. apr 2009

dakujem aj janko povedal mami ty si este cool 😉 mas vkus

renka9
23. apr 2009

no, v robote nam dali navrh, ze priepustku si mozeme zobrat, peniaze nam nestrhnu, ale tie hodiny si musime odrobit 😠

v maji mam 3 terminy u zubarky s detmi a chcela som na to vyuzit priepustku , no musim si minut dovolenku... 😠 😠 😠

marcela79
23. apr 2009

Emily - správny prístup 😉, i ja deti tak učím, že nič nieje zadarmo 😉
Hasleerka, to dúfam i ja, išla som preto i do školy, že mi to trošku pomôže 😒 A kde pracuje tvoj manžel? A už sa ti niečo risuje? 🙂

renka9
23. apr 2009

marcelka, robis si maturitu?
ja som si ju dorabala tiez pocas prvej MD a je mi na P R D. 😝

hasleerka
23. apr 2009

marcela niečo sa rysuje, ale do oktobra sa môže všeličo zmeniť, kedže je kríza, tak dúfam, že firma neskrachuje ... chlap robí v strojárstve pri mašine, tiež tam stále prepúšťajú, snád nepríde na radu

emily333
23. apr 2009

sparavny ako spravny 😒 ked ma nieco urobit tak prva otazka kolko?a taky cas uz mam tlak na 220 😠

andreah70
23. apr 2009

iwus krásna tortička, Veronika mi stála za chrbtom, keď som otvorila link a bola úplne nadšená, že aj ona by išla na prijímanie potom som jej ukázala tvoje kočky vo fotoalbume a skoro nedýchala nad dcérkami, že ako super v tých šatičkách vyzerajú 🙂
emily tenisky sú pekné, teda Nika odkazuje, že coolové 😀

marcela79
23. apr 2009

Nie Renka, chodím na VŠ. Je možné, že i mne bude... 😉 Tá kríza nepriniesla nič dobré. Manžel pracuje na kamiónoch, a tiež to pocítili. 😠

hasleerka
23. apr 2009

snád tá kríza nebude moc dlho, že nás všetkých nepripraví o nervy

renka9
23. apr 2009

marcelka, aj ja som rozmyslala nad VS, no nemam nato uz nervy :-

renka9
23. apr 2009

idem sa osprsit, dufam, ze mala zatial zaspi, lebo uz lezi, ale zacina klasika: maminkaaaa som smadna, maminkaaa, cikat, maminkaaa kde je tatinko, maminkaaa daj mi pusu...a tak stale dokolecka 🙄 , moje nervy 😠

iwusska
autor
23. apr 2009

Ahojte babenky, ďakujem za tú tortičku, aj mne padla do oka, nemám rada také vyčančané 😀
andrejka že pozdravujem Veroniku, zlatá je 🤐
reni som si myslela že sme v treťom tisícročí a nie v otrokárskej spoločnosti 😠 niektorí sa správajú s prepáčením ako hajzlíci 😠 😠 😠 jemne povedané....
babulky máte starosti ☹ ale ja pevne verím že bude lepšie cmuk 🤐

hasleerka
23. apr 2009

reni ani mna by nikto nedonutim ísť sa učiť ... ahojte, idem kukať ordináciu

renka9
23. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 mala este nespi, sadla si na postel a : maminkaaaa mne sa nieco sniva 😀 😀 😀 😀
potvora krpata, jak si vymysla 😀