Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

cica13
4. máj 2009

Aduli...ze 2 tyzdnovy.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 netmona znesie vsetko 😀 😀 😀 😀

Emily..idem poslat

Ahoj Marcelka.....trosku sa cmucik jedoval, ale to bolo len chvilocku....on je inak vysmiate slniecko 😵

netmona
4. máj 2009

aadula,,,dik mam dosť aj pre zajačika 🙂
tak nech troni nech ma mama radosť, ide leto tak holá ritula a je to

netmona
4. máj 2009

cica ,,,že pristane,,, 😅

cica13
4. máj 2009

skoncite uz s tymi sateckami....... 😠 😠 😠 😠 😠

emily333
4. máj 2009

mne ukazalo iba kvietkove 😉

marcela79
4. máj 2009

Tak to je fajn Cicuš, že je také slniečko. 🙂 Náš Adamko je čím ďalej tým viac prešpekulovanejší. 😉

aadula
4. máj 2009

emily tak mamča aj chýba že?

emily333
4. máj 2009

ajchyba a vola kazdy den dakedy je to na nervy

cica13
4. máj 2009

Marceli...ved ma na to vek...uz to zacina....u Davidka je to sice pomalsie, ale uz aj on zacina spekulovat 😵

Emily..mrk mail 😉

cica13
4. máj 2009

Emily...a mamina je tam uz dlho?

lilu18
4. máj 2009

adula a co tolko salat odkladate-krajsia chces byt?? 😕

cica--nie 😀 to naschval ti robime nech ta inspirujeme 😀

hasler-nevadi-ved ti to samej ide

netmona
4. máj 2009

minule ,,pekne hrali na harmonike,,dvaja,,ja že dakej frajerke hráju,,,ale ked nastavila rúčku tak my bolo jasné že, mám dačo hodiť ale nemala som len 20€,,tak nič som nedala,,,,,no jaka naivka som že? 😀

lilu18
4. máj 2009

hasler-s tymi motylikmi 🙂

netmona- 😀

aadula
4. máj 2009

dievčence cez čo chodíte na net? ja som cez operu a tá mi blbne musím cez explorer a to sa mi moc nepáči..poraďte niečo čo mám stiahnuť

emily333
4. máj 2009

cicus uz som kuk mate co robit nezavidim aj ja by som chcela bazen len mi to nejak nechcu schvalit 😠

netmona
4. máj 2009

emily,,,ta musi kontrolovať svoje dieťa 😀

hasleerka
4. máj 2009

emily ty máš mamu za morom a ja za stenou 😀

baby idem pre herečku do školy

aadula
4. máj 2009

has

aadula
4. máj 2009

haslerka som sa dobre zasmiala..že za stenou 😀

netmona
4. máj 2009

haslerka ,,aj mna to čaká,,že , škôlka a tak,,

lilu18
4. máj 2009

vstavame 🙂 ideem

cica13
4. máj 2009

Adulka, ja chodim cez Mozillu Firefox... 😉

Emily...mali sme aj minuly rok bazen, lae to tam nebolo este take poburane a bola aj travicka.... 😵 ..no snad sa dockam, ale vies, najhorsie je, ze tam iba na vikendy chodime a vikend hrozne rychlo utecie, ine je ked tam byvas a pomaly si porabas.... 😉

iwusska
autor
4. máj 2009

haslerka aj mne sa viac vidia tie prvé 😉
adulka aj ja som včera zaviedla zdravú stravu, mali sme mäsko so zeleninovým šalátom, mm na to kukal 😀a povedal že nezvyk 😀 😀 😀

netmona
4. máj 2009

emily,,,ako by povedala moj lenivá kamoška,,,bazééééén?!?!,,,náročne pre udržbu

netmona
4. máj 2009

dievčat,,,idem,,,,tak ide sa dačo robiť.. 😲

marcela79
4. máj 2009

Ivuška, aj môj manžel je občas so zeleniny trošku zelený, 😀 😀 😀 ale ľadový šalát má rád. 😀

aadula
4. máj 2009

iwuska, mm by sa zdravej strave tešil tiež len chvíľku 😀 a paťa tá by najradšej len pizzu, osúchy, hranolky, prípadne bagetu..typická zdravá kuchyňa 😀

cica13
4. máj 2009

Bazen je narocny...hlavne to filtrovanie a merat hodnoty ph a chloru.....ale zasa bolo super, ze sa mal kde Filip vysantit, ked sme tam boli.... 😀 😀 😀 😀 samozrejme, ze aj ja som sa cvachtala.... 😀 😀 😀

Idem cmucika nakrmit..."uvarila" som mu Hipp...cestoviny s brokolicou...lebo pri vas sa ani navarit neda.... 😀 😀 😀

emily333
4. máj 2009

ved aj mne to hovoria mame bazen uz asi stvrty ale ja uz nemam nervy to lepit /a furt kupujem vecsi a vecsii/

aadula
4. máj 2009

dievčence idem aj ja od vás..dačo porobiť doma a hádam táto akože búrka prejde a pôjdeme trošku von