Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

bodka13
4. máj 2009

aaduli 🙂

to teda nie renka 🙂 ...lebo by si bola krajšia ako ja 😀 😀 😀 ...som dnes tak spala že som ráno zaspala do roboty 😀

aadula
4. máj 2009

inak som stratila prehľad..toľko ste popísali ..som tak zbežne prefrčala očami čo ste popísali 😀

psa? kto kupuje psa? či zle som pochopila

lilu18
4. máj 2009

idem aj ja-fernetik uz nezvladnem 😎

hasleerka
4. máj 2009

aadula kupuješ priamo v protetike či v obchode ... ja len že treba obehať, lebo som natrafila na topánky, čo som min.rok kupovala Miške, tak v obchode o 100,- drahšie

bodka13
4. máj 2009

cicuš ber si pohárik 🙂 ...aj ladík abo citrónik?

aaduli...nechceš nohavice pre Samka?kuk do albumu 😉

hasleerka
4. máj 2009

lilu kam zdrháš?... a iwus nepríde?.. a čo je so zuzadlom, ktovie či príde?

ja si tiež prosím ale samotný fejnetík 😀

cica13
4. máj 2009

Ja som kupila jednej znamej Sante sandalky pre maleho, boli zlacnene na 11,90 € v lekarni, tak jej to beriem, ked pojdeme tento vikend do TN.

lilu18
4. máj 2009

este zaprajem dobru noc 😀 😔

cica--no skoda ze nie som aj ja znama 😀 dobra cena

cica13
4. máj 2009

Bodecka, ak mas ladik aj citronik...tak teda sup sem......a tonic k tomu, ak nemas...ja mam ... 🙂

aadula
4. máj 2009

bodečka si zlatá, ale nohavice momentálne máme...teraz mu neviem zohnať tenkú mikinku na zips..všade majú už letný tovar..a chcela som ešte jednu takú krajšejšiu..za chvíľku pôjdeme na hody k svokre a ak by bolo chladnejšie..tak som chcela niečo také

haslerka..ja som mu normálne u nás v obuve tieto protetiky kúpila, ale sandalky som mu v zdravotných...len teraz som vikukala jedny adidasky..také šľapkosandalky...a tie nemajú klenbu..ale to by boli skôr k vode 🙂

cica13
4. máj 2009

Lilusik...dobru nocku!!! 😲 😲 😲 😲

aadula
4. máj 2009

dobru nocku dievčatá..ja nem môžem piť lebo lieky beriem, tak ma láme na spanie 🙂

bodka13
4. máj 2009

tak s tonikom,ladíkom,citrónikom pre cicu 😀 ...čistý pre haslerku 😀 ...aaduli ty nepiješ? 😀

cica13
4. máj 2009

Adulka...bru nocku!!! 😲 😲 😲

Bodka...cin-cin... 🙂

hasleerka
4. máj 2009

bodka tiež nazdravie ... aadula, Miška má také penové adidasky, nemajú klenbu ale k vode alebo do piesku sú fajn

emily333
4. máj 2009

babenky nie som tu pet minut avy pisete o dusu

hasleerka
4. máj 2009

http://img.mimibazar.sk/2/2/080916/18/b4010633.jpg ... takéto máme už druhé leto

cica13
4. máj 2009

hasli...peknucke su...

cica13
4. máj 2009

David ma tieto, len bezovo modre a miesto dinosaura ma auticko..... 🙂 http://www.boty-obuv.cz/zbozi/podle-vyrobce/sup...

hasleerka
4. máj 2009

cica pekné ... kto to vyrába?

bodka13
4. máj 2009

emily šup za jeden...nech píšeš ako my 😀 😀 😀 o dušu

emily333
4. máj 2009

uz som si supla 😀 😀

cica13
4. máj 2009

Haslerka..rakusania.... 😉 http://www.superfit.at/de/#5-kollektion/27-haus... neviem, ci sa skopiruju, ale tu by mali byt tie davidove

cica13
4. máj 2009

uz som to pozrela, ked klikas na sipku v pravom ramceku, tak ako druhe by mali byt tie nase....modro-bezove...

hasleerka
4. máj 2009

joj tak tie sú krásne, aj by som si z viacerých vedela vybrať ... a vyzerá že majú aj tú pätu vyššiu ... no v našom strednom zapadákove žiadny rakúšania

iwusska
autor
4. máj 2009

no čo vy klábosnice ani som vám tu nechýbala čo? ☹
ale ja to všetko kontrolujem a zapisujem si 😀 😀 😀
som to všetko konečne uspala, samozrejme duracelka posledná tak vás idem na chvíľu kuk 😵

cica13
4. máj 2009

Zvyknu tuto znacku mavat tusim aj v Humanicu......

cica13
4. máj 2009

Ivusik...ahoj 😲 😲 😲 😲 😲 ..nasla si si smsku?

iwusska
autor
4. máj 2009

bože cicuš, slintám jak bernardín 😀 😀 😀 😀 nemám slov....už sa na tom pracuje a vyzerá to sľubne 😵

cica13
4. máj 2009

no to by bola parada...... 😵 😵 😵 😵 😵