Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

aadula
7. máj 2009

naša Paťka dnes v škole píšu komparo..to je niečo ako monitor len pre je to pre každý ročník...akurát mi volala, že už má SJ za sebou ...teraz sa najedia a potom M... na tú sa až tak nebála.. a že SJ zvládla...ráno si zabudla čokoládu zobrať..tak to bol hneď telefonát 😀

iwusska
autor
7. máj 2009

chúďatá deti, furt ich len monitorujú 😠
hasli aj mne by sa zišiel nejaký lesk na pery, lebo vždy mi každý znárodní Mišenka 😀

aadula
7. máj 2009

cica..ešte mi tu budú podaktoré závidieť 😉

iwuška..no museli sme 5€ zaplatiť za tie testy..povinne! a ešte im to aj hodnotiť budú ..teda slovenčinárka...že keď to dobre dopadlo nemusia písať záverečný test.., ale ja to schvaľujem...aspoň to majú takú malú prípravu na ten monitor...a budú vedieť ako to tam pôjde 🙂

iwusska
autor
7. máj 2009

ale aj tak tie decká majú toho v škole dosť a toto sú stresy navyše, my sme nijaké monitiry nerobili a nezdá sa mi žeby sme o niečo prišli 😖

aadula
7. máj 2009

iwušík to máš pravdu...kopec prázdnin majú ... voľné dni a potom čo sú v škole tak ich naháňajú...ale u nás aj tak najhoršie boli tie prvé dva ročky...to bolo hrozné..vždy sme sa učili do večera ako prišla..ani von sme nechodili..teraz príde a za pol hodinu je naučená...akurát keď píšu nejaké písomky, tak sa do učiva pozrie dlhšie...pubiška moja 🙂

iwusska
autor
7. máj 2009

adulik tak to je dobre že to takto zvláda, šikulka je, ale nie všetky decká sú na tom rovnako.....týmto nechcem spochybňovať školský systém, len keď si ja predstavím koľko som sa musela a musím venovať mojim babám keď ich mám s ročným rozdielom tak s mi čosi robí 😀 a stále počúvame o monitoroch a novelizáciách 😖

hasleerka
7. máj 2009

iwuska odchádzam, kúpim aj tebe ... aký chceš?.. papa ahojte

iwusska
autor
7. máj 2009

hasli super aspoň nemusím ísť ja 😀 a chcem nejaký supišný 😀 😀 😀

aadula
7. máj 2009

iwuš iste máš čo robiť..lebo my sme sa Paťke museli venovať kým sa malý nenarodil, od vtedy sa to o hodne zlepšilo, asi si našla už nejaký ten systém v učení a tie novely..musíme sa asi prispôsobiť..veľa vecí sa nepáči ani samotným učiteľom..ale keď hore niečo vymyslia.., musia sa prispôsobiť aj oni

iwusska
autor
7. máj 2009

veď práve to hore niečo vymyslia, ale následky znášame my, vo všetkom 😠 😀 😀 😀 😀

aadula
7. máj 2009

si vezmi napr. že na druhé dieťa nechceli dávať peniažky pri narodení...a teraz u dostávajú...sme to o chlp prešvihli...no je to spravodlivé? 😀

aadula
7. máj 2009

mi behá po hlave pesnička 😀 "Len bez ženy, môže byť človek blažený a preto ja sa ženiť nikdy nebudem" 😀 😀 😀 😀

aadula
7. máj 2009

som si urobila kávičku, kto sa pridá ? dnes takto neskôr ..nejak som sa k nej ešte nedostala od rána...sa mi už obed varí a vy ste všetky zdrhli 🙂

emily333
7. máj 2009

uz som tu ,pozicala som si tlaciaren domou a tak sa nemusim tam stresovat 😉

emily333
7. máj 2009

adulik ja si dam kavicku 😉

aadula
7. máj 2009

emily, tak pekne ťukaj odvolaníčko ..nech sa to podarí 😉

iwusska
autor
7. máj 2009

ja som tuuuuu 😉
budem ti robiť spoločnosť pri kávičke 😀

emily333
7. máj 2009

nejak sa mi este nechce lebo mam ist do mesta kupit mm skrutky a cakam koleginku z obecneho ze ju vezmem zo sebou lebo ide odniest vykazi a nebudem rozrabat robotu 😀

aadula
7. máj 2009

emily nech sa páči..aj mliečko a cukríček?

iwuška ty si moje zlatíčko 🙂

iwusska
autor
7. máj 2009

adulka aj ty moje 😉 😵
emily a ty sa vyznáš v skrutkách? 😨 😀

cica13
7. máj 2009

Babulky, tak som ju onjednala: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5557486

a este stale rozmyslam nad touto supravou: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4734075

Ivusik, co ty na to? Ty moja odbornicka.... 😀 😀 😀

aadula
7. máj 2009

iwuška si tu nemôžeme takto verejne lichotiť..bo si začnú o nás niečo myslieť 😀

som dala malého spinkať..teda neviem kedy zaspí, ale už sa tu ledva motkal...dnes sa zas po mne v kuse váľa...mne sa to síce páči, ale keď príde ku kuchynskej linke za mnou a chytí ma za nohu a ťahá, tak neviem dokončiť často načatú robotu 😀

emily..tak mne ked dajú niečo také kúpiť..to aby som si zobrala nafotené 😀 vtedy viac pretelefonujem ako to samotné stojí 😀

cica13
7. máj 2009

Babulky, tak som sikulka...dala som vcera cmucikove video na stranku DS: http://www.downovsyndrom.sk/sds/

aadula
7. máj 2009

cicuš tá súprava je pekná ...a inak aj samko mal Frog značku nejaké tepláčiky a celkom dobrý materiál

cica13
7. máj 2009

Aduli...super...dufam, ze bude pekna aj v skutocnosti.... 🙂

iwusska
autor
7. máj 2009

cicušik no kde si toľko 😨 tá súprava je chutnučká, neváhaj za tú cenu 😉
adulka už nebudem, sľubujem 😀

iwusska
autor
7. máj 2009

cicuš mne to video nejde ☹

aadula
7. máj 2009

cica, ale určite bude, aj keď niekedy fotečka skresľuje

iwuška..ale zas dobre padne...sem tam môžeš 😀 😉

marcela79
7. máj 2009

Ahojte, ja len kuknem na vás... 🙂 Cicuč, máš prekrásného synčeka... a šikovného 😵 😉 A poviem ti, skláňam sa pred vami, lebo veľa detičiek s DS končí v ústave. Prajem veľa zdravia a síl. 😉

aadula
7. máj 2009

iuž mi Paťka volala, že matika bola ťažšia..a to ona matiku vie...ktovie ako to bolo celé postavené....a tečie jej z nosa ...a to mala ísť v sobotu vystupovať