Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

cica13
13. máj 2009

Tak to slniecko vam, zavidim, snad do poobedia aj u nas bude.... 😵

Reni, chcela som ti aj ja napisat co tatolu, ze predsa niekto zo spoluziakov by mal mat kontakt....

hasleerka
13. máj 2009

iwus sa postavíte vedla seba s lilu a ja zatienim vás obe 😀 ... večer vínko uvarím, budem ulievat

aká som len blbá, však ja som nemala nové heslo na mobile, ešte nebol doteraz vypnutý tak som nevedela

marcela79
13. máj 2009

I u nás krásne svieti, my sme už i po rannej prechádzke. 😉

iwusska
autor
13. máj 2009

haslerka 😀 😀 😀 😀
cicuuuuuš 😵 😵 😵 😵

lilu18
13. máj 2009

u nas je tiez zamracene ☹ ale isto ani kvapka nespadne 😠

vecer si budete vinko ulievat?? ☹ ☹ ☹ tak nic budem na vas mysliet 😀

iwus,--neviem ci su tie dve podobne -kamoska ma maleho slonika 😀 😀 😀 vivi je pri nej drobec,vcera ju nechtiac drgla ked bezali a vivi letelaaaaaa a uz ma navrety maly tipec na hlavicke ☹

lilu18
13. máj 2009

iwus co sa 😀 😀 😀 ?? 😕 ..nechces pre misenku?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5747011

iwusska
autor
13. máj 2009

lilu 😀 je som myslela že sú obidve také tmavovlásky a snedé, ťažko sa mi odhaduje výška keď sedia 😀 😀

lilu18
13. máj 2009

tak to hej-obe su snede-maju obe maminky snede 😀

cica13
13. máj 2009

Lilu...tak to si pis, ze kvapka padne, lebo tu uz pada.... 😠

Iwusik ahooooj 😵 😵 😵 😵 co si porabala doteraz? Mala si robotku?

cica13
13. máj 2009

Lilusik a co ste porabali v pezinku? Ci len tak?

My sme vcera boli vo Velkom Bieli na zmrzke... 😵

lilu18
13. máj 2009

tak nech aspon riadne pokvapka 🙂

preco az tam na zmrzke??u vas nemaju?..sme tade isli,co si nemavala bielou satkou 😀
..boli sme na policii a potom uz len tak po meste-ved som pezincanka 😀 a maju dobru zdravot.obuv len malej ani jedny co sa mne pacili nesadli ☹

iwusska
autor
13. máj 2009

cicušik pracujem 😖
my robíte chute s tou zmrzkou 😝 😝
cicuš koľko ťa stála Vasilková? chcem porovnať s cenou na nete 😉

cica13
13. máj 2009

Lilu...my sme boli az navecer, isli sme vlasten do zahradneho centra..to je v tej dedine.....ale bolo iba do 18.00, tak sme tam dali zmrzku a este sa stavili v Senci v Tescu nakupit, cestou domov muz vybehol este do metra kupit naplne do filtracnej konvice a dosli sm,e domov bolo 20.30...ani ordinaciu som celu nestihla.... 😢 😢 😢

cica13
13. máj 2009

ivi ja neviem.....tusim 199....nie som si ista....

aadula
13. máj 2009

u nás svieti stále slniečko 🙂 Samino tróni na nočníku a nejak sa mu nechce ee ....

aadula
13. máj 2009

iwuška a ako ti nechtíky natreli? dávaš si jednu farbu či nejaké vzory?

cica13
13. máj 2009

Aduli...Patka si vybrala teda super plavecky...aj tielko.... 😉

renka9
13. máj 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=971845
toto mi dnes prislo pre Kristinku, ale som veeelmi sklamana, vyzera to ako jeden sivy zaprany zvach, a este k tomu aj so zltym fliacikom, samozrejme, to uvedene nebolo... 😠

cica13
13. máj 2009

Lilusik....prsiiiiiiiiiii ☹ ☹ ☹ ☹

aadula
13. máj 2009

renka, však na fotke to vyzerá super 😕 napíš jej, že si nespokojná a že chceš vrátiť, alebo ju šupni do čiernej listiny 😠

cica13
13. máj 2009

Reni....do kelu...ved na obrazku vyzera pekne....tam jej pekne napis, ze mohla aspon ten fliacik nafotit..... 😠

aadula
13. máj 2009

cicuš, nevedela sa rozhodnúť medzi ružovými a týmito čiernymi, ale dobre že tieto vybrala, ružové by asi moc presvitali... a stáli iba 12€ a to tričko niečo cez 4€ ešte majú dostať v tom jednom obchodíku kde chodíme tovar štvrok, tak ešte nejaké krátke gate jej pôjdeme pozrieť 🙂

aadula
13. máj 2009

haha... 😅 tak malý so mnou vybabral...vstal z nočníka, tak som ho obliekla..a ona sa teraz pokakal 😠

renka9
13. máj 2009

ten fliacik nieje az taky hrozny, to by sa dalo, je to na kapucni, ale vadi mi ta siva farba. Normalne sa budem hanbit jej ju dat nosit. v tejto veru kocka nebude, to je tak akurat po vonku, a takych veci mame fuuuru, a v lepsej kvalite.ja si davam na biele pradlo pozor, aby nebolo sive, tak ma to strasne zaskocilo, ze taku hadru niekto preda, je by som taku vec, dala maximalne zadarmo 😠 😠 😠

renka9
13. máj 2009

a este k tomu pribalila privasok na kluce, ktory mal svietit, a je pokazeny

cica13
13. máj 2009

Reni..aj tak jej napis..... 😠 😠 😠

Aduli...Samino je prespekulovany...aj David mi to robi.... 😠 😠

renka9
13. máj 2009

joooj, a ked si precitam ten napis ze, snehobiela mikina.....mam nervy, hned jej idem pisat... 😠

cica13
13. máj 2009

Daj potom vediet, co ti odpisala.....

renka9
13. máj 2009

neviem , kde jej mam napisat na MMA hodnotenie, neviem to najst...do kelu...