Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

lilu18
14. máj 2009

tatolu-sikulky su 🙂 --idem dovarit

aadula
14. máj 2009

tatolu, musia byť podarení keď tak každý ide opačným smerom a Lukáško ešte iným 😀

emily, fu...ty mafianka jedna 😉

tatolu
14. máj 2009

Lilu ďakujem.
Najhoršie, že už začínajú liezť aj na kuchynskú linku a kuchynský stôl 😠

emily333
14. máj 2009

kupujem aj tu babebky len skoda ze ponozky kupim len na trhu ale ked pojdem kazdej vam kupim a poslem po jednom paru kolke ste tu? tri 😀 😀 😀 😀

hasleerka
14. máj 2009

aadula dík, mala vystupovať s iným a odmietla, že ona chce len s Paťom, oni sú už taký zohratý

aadula
14. máj 2009

emily 😀 to ideš ponožky na ukrajinu kupovať?

aadula
14. máj 2009

tatolu..ty musíš mať teda oči na nich tiež v kuse... náš samulo nevylenie...ale zas ruky má všade kde netreba 😠

emily333
14. máj 2009

nie idem na dajake šaľky mineralku kavicku a tak sladkostinky 😅

hasleerka
14. máj 2009

tatolu čítam že máš doma šikulky 🙂 🙂 🙂 máš čo dávať pozor, aby volačo neposťahovali

emily to len kvôli ponožkám tam ideš?.. no šak dajaké pekné dievčenské naber, dve Mišky a Vivien budú hviezdy ... pardon ak som na niaku malú slečnu zabudla

emily333
14. máj 2009

ak budu kupim ja som hlavne na pumu 😉

emily333
14. máj 2009

babnky ja uz letim pa pa

aadula
14. máj 2009

emily, tak šťastnú cestu 🙂

hasleerka
14. máj 2009

emily veru šťastnú cestu

tatolu
14. máj 2009

No obrusy u nás už dávno neexistujú 😖 Minule bola kámoška na návšteve a keď o týždeň prišla, tak mi doniesla obrus 😀 . Škodam že nepozrela, koľko ich mám v skrini 🤐

Emily, dobre pokúp. A to ideš kupovať v noci 😕

tatolu
14. máj 2009

No najstarší už je v ríši snov, a dvojky k tomu nemajú tiež ďaleko 😉
Odcházím niečo poštudovať...
Papa

aadula
14. máj 2009

tatolu, ani my nemáme obrus...teda aj stôl máme mimo odložený .. a len keď príde návšteva, tak ho dáme na miesto 😀

hasleerka
14. máj 2009

aadula čo je tam nejde mi to otvoriť, koník je dáky pomalý

inak ja už pomaly začínam vykladať obrusy, Miška už to má dúfam za sebou to sťahovanie

hasleerka
14. máj 2009

ja končím, idem ordinovať ... pekný večer

aadula
14. máj 2009

haslerka, je tam hodnotenie nemocníc podľa miest 😉

lilu18
14. máj 2009

vsetky uz ordinujete??

lilu18
14. máj 2009

tatolu--teda citam co vsetko stihas--klobuk dolu 🙂 si supermama 😵

emily--aj my lubkame pumu 😀

adula-neboj aj ty sa dockas ze samko vylezie vsade 😀 nasa si uz stolcek nesie kde nedociahne 🤐

aadula
14. máj 2009

lilu ja som dnes neordinovala ..pozerala som Marcina..chodili sme spolu a teraz idem kuk euroviziu 😉 ...no ja som spokojná, že nevylezie nikam 😅

lilu18
14. máj 2009

co?ste chodili spolu do skoly,ci ako?? 😕 ti verim ze si spokojna ze nevylezie 😀

lilu18
14. máj 2009

adulik-nechod,,ma tu samu nechas sa napchavat ceckami 😎 🤐

lilu18
14. máj 2009

spievame 🙂

lilu18
14. máj 2009

dobru nocku 😔

cica13
15. máj 2009

Ahojte babulky....koncert bol uuuuuuuuuuuuuuuuuzasnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, Miso vas pozdravuje vsetky a vravel, ze sa niekedy na konikovi zastavi...... 😀 😀 😀 😀 😀

Toto som nahrala len a len pre vas.....kedze ste tam so mnou neboli, ale myslela som na vas.....nie je to ziadna kvalita, ale je to moja najoblubenejsia pesnicka, kustik je tam aj kamoska a 2 sekundy ja...ale je to uplne v tme... ☹

https://www.youtube.com/watch?v=eWXHzsfP7Vc

Prijemne pocuvanie! Ja idem s cmucikom plavat, potom sa ozvem. Papa

marcela79
15. máj 2009

Dobré ránko, Cicuš, pekná pesnička, a super, že si si to tak užívala... 😉 Vy ste pozerali TV, a ja som sa učila... 😖 Malému idú ďalšie zúbky, a keď nespí, nemôžem robiť nič... 😠

aadula
15. máj 2009

cica, ty si kamoškaaaa, si zlatá, že si nám to nahrala 😵 ti bolo super 🙂 mi to pripomenulo, keď som vlani nemohla ísť na koncert Desmodu, tak mi kolegyňa volala z koncertu a počúvala som cez mobil
😀 samo mi tu ťuká kurnik