Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

emily333
20. máj 2009

babenky nam uz ide digi jej to bude radosti ked mm pride domou 😉

hasleerka
20. máj 2009

ahojte, tak som vás trochu počítala ... chystáme stretko 🙂 ... dajte termín, sa pokúsim s Mišku dofrčať, vezmem aj kočík nech pospí

som tu nebola celý deň, Zuzka zas vystupovala pre školákov, zaviesť, odviesť .... je pekne tak sme teraz behali po vonku ... boli sme objednať nový net

no emily, bolo treba pokričať, aby to zapojili

aadula
20. máj 2009

jupiiii ja som si zas stiahla moziluuuu... opera mi blbla a explorer je veľmi chybný, tak som rada, že konečne mám niečo normálne 🙂

emily333
20. máj 2009

adulik z teba rastie nova hekerka 😀 😀

marcela79
20. máj 2009

Emily,to je super... Ale nie že to budete teraz preháňať s digi, a zabudnete na bociana... 😀 😀 😀 Ahoj Adula...

hasleerka
20. máj 2009

adula ty si šikulka

aadula
20. máj 2009

emily, to nie.... ja som krepá ...toto bola náhoda 😀

aadula
20. máj 2009

ale sa teším, že sa mi to podarilo

marcelka ahoj

hašli a aký netík budete mať?

emily333
20. máj 2009

adulik nebud skromna 😉 sa som samouk a raz som dala na skype klip a uz mi to nejde ☹

aadula
20. máj 2009

keby ste teraz boli u nás tak asi ujde, sme doma asi hodinku a malý rozbombardoval celú obyvačku 😝

emily333
20. máj 2009

no ja mam poriadok hlavne v kuchyni lebo maju prist pozriet aku mame niekedy si myslim ze sme nabytkarstvo 😠

marcela79
20. máj 2009

Emily, ty si čistá ja... 😀 Netráp sa, i my máme svoje miesto na zemi... 😀
Hašli, tak ty si sa dnes kultúrne vyžívala... 🙂
Adulka, nepodceňuj sa.... 😉

tatolu
20. máj 2009

Ahojte dievčatá - teenegerky 😉
moc som sa tu v poslednej dobe nemotala, lebo som sa učila. Dnes mi jedna skúška vyšla. Už teda iba dve a potom štátnice 😉
Paráda. Chce sa mi lietať 😵

aadula
20. máj 2009

tatolu gratulujem len tak ďalej nech sa ti darí 😉 a potom si to budeš užívať s detičkami 🙂

sa červenať budem ma nechválte 😀

marcela79
20. máj 2009

Tatolu, gratulujeeeeeeeeem... 🙂 🙂 😉 Kedy ja tam budem... Počuli ste? Aj by som to chcela vrátiť...teenegerky. Chválim ťa Tatolu... sme o čosi mladšie. 😀

tatolu
20. máj 2009

Vďaka - cmuk 😉

hasleerka
20. máj 2009

tatolu, tiež sa pridávam ... ešte nestrielame šampus, za dobrú skúšku ... ale za tie teenegerky by sme mohli streliť 😀

aadula ideme na t-com, lebo sused čo sme boli napojený sa nám odsťahoval

no macka veru a v nedelu sa idem zas, to má zase dalšie vystúpenie ... keby som vedela tak nahrávať ako vy, aj vám pošlem ukázať ☹

marcela79
20. máj 2009

Adulka, Emily, kde ste utiekli? Tatolu, čo študuješ? A kto ti pomáha s detičkami?

emily333
20. máj 2009

uz som tu mala som navsetvu a drahy ete nebol doma tak som sa musela troska venovat.tatolu gratulujeeeem 😉

marcela79
20. máj 2009

Jéééééj, Emily, ty prijímaš samé návštevy... A čo ideš robiť? Ja zas do seba tlačím tie paradajky... 🙂

emily333
20. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... k sampusu maju ist jahody tie nemam ale mam ceresne tak sa nukajte 😉

aadula
20. máj 2009

mne zas títo moji chlapáci doniesli jahody..kto má šampus? 😀

hasleerka
20. máj 2009

adula ja som chcela či nestrelíme šampus ked tatolu spravila skúšku ... ale ja ho bohužial nemám, jedine ak by tatolu ponukla

mnam žienky že čerešne a jahôdky

andreah70
20. máj 2009

ahojte, ja som dnes v Lidli tiež kúpila kilo jahôd, upiekla som koláčik dáte si 😉
a ešte nejaké zostali k tomu šampusu
tatotu gratulujem ku skúške 🙂

aadula
20. máj 2009

som dnes bola v meste, tak som malému vyskúšala jedny sandaločky adidasky..tak mu super boli na nožičky..na mimib. sú o niečo lacnejšie, len zas tu keď kúpim mám záruku a kamoška, že nech do maďarska ideme...ale s našimi financiami 😅 neviem či sa mi oplatí benzin paliť

aadula
20. máj 2009

andrejka, ja som pred chvíľkou dojedla nanuk tak ďakujem...že dieta haha 😀

aadula
20. máj 2009

kde ste všetky zmizli 😕

emily333
20. máj 2009

ja si dam kolacik

andreah70
20. máj 2009

nech sa páči emili.......a čo bude s tým šampusom 😀 ja mám len biele alebo červené vínko 😀 😀 nalejem ?

hasleerka
20. máj 2009

mne sa práve vrátila Zuzka od kámošky, boli na dedine na chalupe ... tak dávam na poriadok, ani panelák nesledujem,

joj koláčiky nanuky ani nespomínajte ... som taká obžratá ... mama robila kašové placky