Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

hasleerka
25. máj 2009

emily si šikulka, ale moc to neprehánaj, čo môžeš urobiť dnes, odlož na pozajtra a máš dva dni veget

dnes som baby nespala, len som Mišku uspávala, ale včera som schrupla dve hodinky a potom som čumela do jednej na telku

čo lilu, oddýchla si si 🙂

mne konečne zmizla kôpka prádla, mm išiel s Miškou von, Zuzka sa díva, tak som v klude požehlila

aadula
25. máj 2009

budíííčeeeek 😀

po neviem kolkom ibalbáči a panadole mi zabralo na gebuľu dačo...tak teraz som čulááá haha...teda nie čulá..ale omámená 😝 😝

emily333
25. máj 2009

hasli mala som veget vcera 😉

hasleerka
25. máj 2009

no beda adulka, to až tolko tabletiek ... a ešte si funkčná?

emily333
25. máj 2009

adulik ta ti si riadne na praskoch 😅

aadula
25. máj 2009

hašli práve aby som bola funkčná som sa musela nadopovať lebo spánok nepomohol..neviem či ja toto nemám všetko z tej mojej nešťastnej chrbtice 😝, ale však pôjdem do práce a budem musieť makať 😀 a mm si robil srandu, že ešte dve tabletky a budem povolnejšia 😀 😀 😀

emily, cez tehu som nebola..ani cez kojenie...a teraz za tri mesiace som to všetko dohnala 😝 😀 😀 😀

aadula
25. máj 2009

sme boli v DM-ke plienky kúpiť a nejakú kozmetiku a to som ešte Paťke na plavecký nekúpila čo potrebuje ... ach ach.... 😝

emily333
25. máj 2009

kuk kde ste kto? ☹

aadula
25. máj 2009

tadyyy 😀 sem tam nazriem...malého som spršila bo sa pokadil 😀 😝 ešte musím prádlo vyvešať a povysavať keď cez deň som vylihovala 😅

emily333
25. máj 2009

tak tak keby si nevylihovala mala by si porobeneee 😀 😀 😀 ale nie ked sa neda tak sa nedaa 😉

hasleerka
25. máj 2009

som práve dofrčala z aerobicu, hned mi je lepšie ... a už zisťujem škody na majetku 😀 😀 😀 ... Miška dolámala misku, ten mm nič neustriehne

emily333
25. máj 2009

hasli si mu asi dala zle pokyny on daval pozor na deti nie na majetok 😀

aadula
25. máj 2009

emily hašli 😀 😀 zlý manuál 😀

hasleerka
25. máj 2009

emily ved sa smejem, horšie by bolo keby boli deti dolámané

aadula, mm by asi ani manuál nepomohl 😀

aadula
25. máj 2009

hašli a ako je Zuzke?

hasleerka
25. máj 2009

adula dík za opýtanie ... už asi lepšie lebo furt vymýšľa ... ale už nehnačkuje ani neteplotuje tak som rada .. ale ešte zajtra ju nechám doma, aj ked mi síce bude nervy žrať 😠

aadula
25. máj 2009

hašli to je dobré znamenie keď už vymýšľa...nášmu asi zas ide zub, lebo ručičku má v kuse v puse a bol dosť umrnčaný..ale fľasu s vodou na kvety mi stihol doobeda vyliať 😠

emily333
25. máj 2009

adulik videl ze mamina je na praskoch tak musel za teba poplievat 😀

andreah70
25. máj 2009

ahojte, tak aj ja mám doma maroda ☹ .......nika bola za školu hrať streetball a prišla odtiaľ s teplotou, neviem či nedostala úpal lebo hrali vonku a 3 zápasy po sebe 😒

iwusska
autor
25. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
babulky tak kuknite, hodila som pár foto 😉

emily333
25. máj 2009

andy moze to byt uplal ved to slnko riadne prazilo.janko sa stazoval ze ho boli hlava

iwusska
autor
25. máj 2009

andy ☹ chuďatko, pozdrav ju a nech sa rýchlo vylieči

emily333
25. máj 2009

iwus krasne vyzdobeneee a ninka ani nehovoriim riadne princeznicka 😅

iwusska
autor
25. máj 2009

emily 🤐 😵 ďakujeeeem, veď som sa snažila

emily333
25. máj 2009

a to si doma tak vyzdobila?tie stolicky?

andreah70
25. máj 2009

no iwus klobúk dole, krásna výzdoba to si robila všetko ty sama? Ninka bola krásna ako princezná 🙂
ale aspoň si si to nacvičila, lebo ako pozerám na vek dcérok o rok ťa to čaká opäť 😀

pozdrav som odovzdala, je jej zle, ale popri tom mi hovorí že sa teší že nemusí do školy 😀

iwusska
autor
25. máj 2009

andy ďakujem, ja som si navrhla výzdobu a návliečky, obrusy a všetko ostatné som mala zo salónu 😉
emily to je v našej reštike 😉

emily333
25. máj 2009

jaaj vyzeralo to supiš 😉

aadula
25. máj 2009

andrejka, ☹ možno len nejaká vyróza

iwuška nááááádhernéééééé, nemám slov, perfekne si to pripravila a Ninka bolo naozaj peknučká a torta..ach hneď by som si zahryzla a aj vlásky mala pekne 😵 😵 😵

hasleerka
25. máj 2009

iwus nádherné, Ninka je krásna princezná ... ešteže máte reštiiku a urobila si takú oslavu

andy, dúfam že sa Nika rýchlo prelieči