Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

tatolu
2. jún 2009

Hľadám, pôvodnú tému, ale nemôžem ju náisť 😖

Reni, žeby? No je pravda, že som bola doma sama s deťmi 😔

tatolu
2. jún 2009

A ako tak kukám, tak to budeme musieť založiť už III.

tatolu
2. jún 2009

Dievočky, ja dnes zas odchádzam....
Deti sú v postielkach a drahý sám odpratáva drevo. Prišli nám dosky na šalung, na strechu, tak mu idem pomôcť.
Pekný večer

hasleerka
2. jún 2009

ahojte ... tatolu novú tému III., žiadne že mamičky nad 40r.

zuzadlo
2. jún 2009

ahojte......hasli,veru,este nad40 nemame a aj ked budeme mat,tak stale budeme mamicky nad 30 😀 ,no nie?

aadula
2. jún 2009

nad 40 nie..to by som tam mohla až o 5,5 roka 😝 a ktovie či za ten čas ešte kôň bude existovať 😀

renka9
2. jún 2009

ja by som mohla az o 9 rokov. neblaznite 😝 😀 . mamicky nad 30 a hotovo!!! jedine potom mamicky nad 25 😀 😀 😀
dnes odchadzam, chcem ist skor spat, deti mi ti vyspevuju a tancuju 😵 , idem to ulozit 😀

iwusska
autor
2. jún 2009

žiadne mamičky nad 40, to by som až o 5 rokov mohla prispievať...no tak to v žiadnom prípade 😠 😀

hasleerka
2. jún 2009

to netmona tam mala dáky nápad, ešteže ste sa pridali ku mne

renka tak už si zdúchla, dobrú nôcku tebe aj tatolu

iwusska
autor
2. jún 2009

hasli neordinuješ????

lilu18
2. jún 2009

co to?ako mamicky nad 40??nova tema?? 😕

lilu18
2. jún 2009

ordinujete?? 😢 🙂

cica13
2. jún 2009

Cafte..prestavka je.... 😝

tema mamicky nad 40 sa zamieta....... 😠

Netmona nech nevymysla.... 😠 😠 😠

lilu18
2. jún 2009

cica-- 😀

lilu18
2. jún 2009

po kazde ked by som ju otvorila by som mala depku na cely den 😀 😀 😀 ze 40-ka ☹

andreah70
2. jún 2009

ahojte, čo to čítam 😕 žiadne mamičky nad 40 😀 lepšie sa číta nad 30.........hoci ja do tej 40 za rok aj kúsok budem patriť tiež 😠 😀
dnes som mala taký nanič deň najskôr ráno u zubárky bolel ma zub jak sviňa 😠 .........dala mi vložku do neho no už je lepšie .............potom mi poobede prišiel mail z cestovky, že miesto do Varny letíme do Burgasu 😠 😠
som naký nasr..... 😠 hotel máme 15 minút od letiska vo Varne a my sa budeme terigať 2 hodiny z Burgasu 😠

cica13
2. jún 2009

Lilu....vidis to.....pre toto sa zamieta ta tema.....to by som si nemohla s vami najblizsich 5 rokov pisat.... 😀 😀 😀

lilu18
2. jún 2009

andrea-- ☹ ked sa to zacne serkat tak sa to vezie a serka cely den.Poznam to aj ja 😠

cica--neboj pisali by sme inde 😀 kto chce cesticku si najde,ale taku temu ee 😀

cica13
2. jún 2009

keby len pisali...aj volali... 😀 😀 😀 😀

Andy....to by aj mna riadne nasralo.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lilu18
2. jún 2009

..a este mailovali a skypovali 😀 😀 😀 a snad niekedy aj na zivo kvakali 😀 😀 😀

cica13
2. jún 2009

Lilu...a keby ste dosli do Petrzky na pieskovu plaz k Dunaju? Urobili tam aj nove ihrisko drevene, Filip vravel, ze je super......

lilu18
2. jún 2009

netusim kde to je ☹

andreah70
2. jún 2009

cica to máte super že pláž pri dome ........ty nemusíš ani k moru 😀 😀

cica13
2. jún 2009

Lilu...ved tam, kde bol Lunapark......tam je urobena pieskova plaz na brehu Dunaja, su tam same bary, a tusim aj najest sa da a decka sa vyblbnu v piesku aj na ihrisku, este aj sedenia su v piesku.... 😵 😵 😵

Andy.....mame to kusok z domu, asi 10-15 minut peso.........je to tam uplna spica.....ked pojdem, tak vam nafotim...chceli sme ist dnes, ale nejako sme to vzdali, tak mozno zajtra.... 🙂

lilu18
2. jún 2009

ahaa 🙂 tak ked bude 30 stupnov sa ozveme ze ideme na plaz 😀

cica13
2. jún 2009

si pipi...ked bude 30 stupnov, tak budem radsej niekde pod stromami v chladku.... 😀 😀 😀

lilu18
2. jún 2009

😀 ved k plazi patri aj voda 😀 a slnecniky 😀

cica13
2. jún 2009

No voda tam je tiez...ved predsa Dunaj......ale do toho humusu by som teda ani nohu nenamocila.... ☹

lilu18
2. jún 2009

😠 tak sa skryjeme do baru 🙂

andreah70
2. jún 2009

cica ja si to tam pamätám ešte ako lunapark, vždy keď som prišla na do Blavy na prázdniny k babke tak to bol náš výlet Propelou do lunaparku.............bože to je rokov ani to nie je pravda 😀