Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

emily333
10. apr 2009

uz som aj ja tuu netmona krase foto 😉

aadula
10. apr 2009

tak moja dcéra si zas už holí nohy a tak 🤐 .... Akurát včera som jej povedala, že za našich čias keď som mala toľko čo ona, nebola móda sa holiť a ona sa hrozne začala smiať..že sme museli vyzerať ako gorili..no pekne !!! 😀

hasleerka
10. apr 2009

reni to je dobré že je suchá ... moje baby ani jedna nevydržala byť do rána suchá ... medzi 11-12, ju zdvihnem, posadím na šerblík, ona sa vyciká a spí dalej .... a nemysli, že keby som vstávala do práce, žeby som to robila, to by som bola aj ja pohodlná

aj iwus sa na nám vytratila

renka9
10. apr 2009

v dvanastich sa holiii? fuuuha, to ma za dva roky caka??? 😝

emily333
10. apr 2009

adulik a nie je to skoro? 😉

netmona
10. apr 2009

emilly333,,ktoré myslíš,,,, 🙂

netmona
10. apr 2009

jaj,,,moje babetko 2,5 r sa s tatikom furt holí,,,

cica13
10. apr 2009

reni, este Andrea nam chyba...
Ja si idem tusim namiesat citrusovy fernetik s tonikom, kto si da?

hasleerka
10. apr 2009

no mna dnes zrušil kámoškin 7ročný syn na ihrisku ... kam tie deti dnes spejú ... ved to nič neni v 12tich sa holiť, ked u nás v škole už majú 7ročné melíre

netmona
10. apr 2009

jaj,,,,a ado na to aby som nedavala plinky na noc,,??? už sa pta ale, na spanie ešte furt

aadula
10. apr 2009

renka, veru už vlani sa holila...ona bola taká bucľatejšia, tak aj menzes už má rok a pol, síce dosť skackane, ale pred dvoma rokmi mi cez prázdniny dosť schudla a od vtedy ako rastie, tak chudne

aadula
10. apr 2009

netmon, máš pekných chlapov 😉

emily333
10. apr 2009

netmona tie kde je s tym velkym macom a meliiri ja som raz dala jankovi len taky nadych a som myslela ze mama ma zadusi kablom od telefonu ☹ az do statov sa jej to donieslo

zuzadlo
10. apr 2009

cicus ulej prosim ta a dvojiteho 😀

aadula
10. apr 2009

emily, no mojmu mužovi sa to tiež zdalo skoro...ale baby v triede sa už holili...a ona mi v lete odmietala kvôli tomu nosiť krátke nohavice a sukne...v zime si nožky neholí, ale už teraz áno ..čo narobím..musíme sa prispôsobiť jej generácii..napr jej spolužiačky sa vo veľkom už maľujú..našťastie ona nie...ani ju to nejak neláka..má šťastie, že je taká snedá a má tmavé mihalnice..tak to nepotrebuje...však teraz je najkajšia 🙂

emily333
10. apr 2009

adulik ta ty uz mas riadnu slecnu ten moj janko rastie nielen do vysky ale aj do sirky 😉 no iba brusko ma nohy a ritku ma v pohode 😉

netmona
10. apr 2009

emily,,melír, ? to asi nedobre ši vidzela 😀 ,,,,,,,,a v albume je moja švagrina s ním,,ja niesom nikde 😠

zuzadlo
10. apr 2009

emily: este ,ze uz su mobilne, tie su bez snury 😀 😀 😀

aadula
10. apr 2009

emily, veru 😝 je to pubiška..ona si aj povie keď niečo..no čo mami však som v puberte 😀 😀

emily333
10. apr 2009

netmona ten melir som spojila iba vo vete 😉

hasleerka
10. apr 2009

cicuš, ja som si ešte spravila ten malinový čajík ginový, ja tonic nemôžem, vždy ma z toho bolí hrdlo ... ja môžem mojim ponúknuť ... a ktorá je Andrea?

netmona
10. apr 2009

no emily,,,,tak ty už máš ridných parobkov,,,aspon pomoc velká,,,,,,či ako?

netmona
10. apr 2009

emily,,jaj,,,ja dnes som od rána ja pipi,,,proste den D 😠

emily333
10. apr 2009

hej pomoc riadna ked netreba 😀 a ked treba tak nenapadne zduchne

aadula
10. apr 2009

cica som tonic nepila už ani neviem kedy..sa teším na leto keď si pôjdem niekde pokecať do nejakého baríku s nejakou kamoškou a dám si niečo dobré chladené s tonicom 😀

netmona
10. apr 2009

jaj,,dievčata,,,škoda že len tak virtuál,,,dala by som si dačo a pokecala,,,lebo, to chýba trochu si oddýchnuť od potomka 😉

renka9
10. apr 2009

andrea je andy 🙂
a kam isli aj s lilu, v tych starych tricinach sa mi uz nechce hrabat. 😀
ale lilu by isla aj tak uz spat 😀

zuzadlo
10. apr 2009

netmona: to cyba asi kazdej z nas,ale raz sa dockame 😉

netmona
10. apr 2009

dievčataaaaaaaa,,,pozeram že po 2 detei tu skoro každá ma,,ale ja prvé a poslednéééééééééé 😵

aadula,,daj vedieť,,,,cez leto dojdem 😵

emily333
10. apr 2009

lilu pisala ze asi az v pondelok sa ozve