Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

aadula
27. apr 2009

emily, ty si prosím ťa otvor taxi službu 😉

cicuš ja som čítala viac od nej..ale viem, že každá ma nezaujala...tuším Slzy a smiech sa mi najviac páčila

emily333
27. apr 2009

tak vo stvrtok rano ideme odviez kamosa do bojnic a ja uz som aj vylet dobavila volala som braskovi ze prideme na rematu 😉

cica13
27. apr 2009

Aduli a Mama pre Veroniku si citala? Citala som si teraz obsah a vyzera, ze by ma to bavilo...je to zo zivota sestricky... 🙂

cica13
27. apr 2009

Emily...ved to mas na skok...do Bojnic.... 😀 😀 😀 😀 😀

emily333
27. apr 2009

no mame vylet a mm sa ani nenazdal som rychla na take veci 😀 😀

iwusska
autor
27. apr 2009

no kde ste všetky? akosi to tu viazne 😖
cicuš presne tú som ti chcela odporučiť 😉
a tu kuk nahodila som pár foto
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

cica13
27. apr 2009

Ivus...uz som mrkla... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

O pol hodku som tu, idem vykupsat cmucika a tatulo ide na pivco.... 🙂

emily333
27. apr 2009

iwus krasna rodinka 😉

iwusska
autor
27. apr 2009

emily 😉 ďakujem
aj ty si nahodila super fotky, to musela byť žúrka 😀 😀 😀

emily333
27. apr 2009

dakujem 😉

andreah70
27. apr 2009

ahojte, idem na MK a hneď na prvej strane sa na mňa usmieva foto, že Mišenka.........hneď som si pomyslela že tu bude Iwuskina a bola 😀 ........Mišenka je krásná a aj celá rodinka 😉 ....želám jej všetko najlepšie 🙂

idem vás počítať čo ste poklábosnicovali 😀

aadula
27. apr 2009

iwuška, fakt ste sympatická, pekná rodinka a ty si riadna kočanda... veď vyzeráš ako 4 sestra 😉 a fakt mi tú Vejmelkovú pripomínaš...a keď kuknem na Mišku kde je ocinovi na kolienkach..tak mi pripadá celý tato

aadula
27. apr 2009

cica..beží ti čas... 😀

aadula
27. apr 2009

mne dnes Paťka uspala Samka..mu spievala a on zaspal..len potom aj ona pri ňom a teraz sa nevie vytrepošiť z postele 😀

cica13
27. apr 2009

Andy aj ja mna sa Misenka usmievala z hlavnej stranky MK.... 🙂 🙂 🙂 🙂

Aduli....normalne tusim stiham... 😀 😀 😀

cica13
27. apr 2009

pisem ako tatar....malo byt: aj na mna....ale vy ste to hviezdicky urcite pochopili... 😀 😀 😀

aadula
27. apr 2009

cica ty to máš riadne vyrátané už 🙂

iwusska
autor
27. apr 2009

andrejka adulka Ďakujem 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
adulka máš pravdu Mišenka ja celý ocinko 😀 a ďakujem za lichôtku, dobre mi padla 🤐

aadula
27. apr 2009

cica niekedy sme možno viac chápavé ako by sme mali byť 😀 😀 a už ma napadlo čo to chcem..že plátenky haha..hlav deravá 😀

lilu18
27. apr 2009

ahojky-uz klabosnicuju vstky hviezdicky 🙂 ?

cica13
27. apr 2009

Aduli.....mna to tiez potom napadlo, ze platenky.... 😀 😀 😀 😀 😀

cica13
27. apr 2009

Lilu....uz som sa o teba strachovala....preboha kde si bola cely den?????

aadula
27. apr 2009

lilu ahoj..aj ja som na teba silno poobede myslela 😉

lilu18
27. apr 2009

iwusik-kraaasne fotecky,krasna rodinka ako surodenci vyzerate aj s tatom 🙂 kocenka si tam-cmuk a ta torticka..mnam,skoda popapat 😝

cicus--jajaaaj keby si ty vedela kde som sa tulala 😀 no bola som si dat zafarbit prasiaka,popritom daco v banke kuk a poobede z malou vonku 😀 a ty??

lilu18
27. apr 2009

vy ste zlate ze ste na mna mysleli-adulik cmuk..len niekedy sa neda ani pozdravit 😎

aadula
27. apr 2009

inak ja som si dnes tiež povybavovala kde čo ... a v DM-ke keď som bola ..toľko som rozmýšľala čo ešte chcem...a nejak tá róoza ma premohla...a až večer ma napadlo, že do lekárne som ešte chcela ísť..Paťke sa na jazyku urobila infekcia..tak som si to ešte o 19.tej do pohotovostnej lekárne nasmerovala 😝

lilu18
27. apr 2009

infekcia? z coho?ved uz hadam nedava vsetko do pusinky
do DM idem po 1 vec a miniem aj 1000-ku 😀

emily333
27. apr 2009

awoj lilu ,adulik to je asi od odvravania 😀

cica13
27. apr 2009

Lilu...ja som dnes ani vonku nebola.....lebo fucal vetrisko a david mi nevie potom poriadne dychat, len trochu na neho zafuci a uz chuda lapa po dychu.....

Vivka je uz fit?

aadula
27. apr 2009

ona od samého malička zvykla mať afty..a možno má iminitu trošku oslabenú teraz z jari 🙂

emily...nie je to také zlé s ňou..sem tam niečo povie...ale ja som sekera..moc si nedovolí..to skôr sa s ňou za jej lenivosť a niektoré činy hádam