Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

aadula
29. apr 2009

tak keď raz dorazíte do LV, tak vás pozvem na brindzáky...máme tu takú kolibu na Margite / to je také kúpalisko/ 🙂

cica13
29. apr 2009

Aduli...aj ja by som prijala a nie len 2l...ale aj 5 litrov.... 😀 😀 😀

iwusska
autor
29. apr 2009

cicuš nie až toľko lebo som ju držala len týždeň, ale výsledky nejaké sú 😀
a už prestaňte ešte aj o haluškách, budete ma mať na svedomí 😠 😀

aadula
29. apr 2009

sa lúčim ...paťa tu už stojí..."hrozne dôležité" kamoška jej volala novinky zo školy..že má ísť na pokec 😝 😝 dnes nebola v škole.... tak zatiaľ papa

cica13
29. apr 2009

Aduli.......tak ty ju takto pustas na pokec....bohvie s akymi chlapciskami tam pise.... 😀 😀 😀 😀

Ivusik...mate tam niekde aj nejaku dobru kolibu na bryndzaky?

iwusska
autor
29. apr 2009

cicušik máme 😀
ale najlepšie bryndzáky budeš mať aj tak u mňa 😀

cica13
29. apr 2009

No tak to sa tesujem..... 🙂 🙂 🙂 🙂

Cmucik je uz vyspaty, uz vyhadzuje dudusky z postielky....a kyva mi... 😀 😀 😀 😀

iwusska
autor
29. apr 2009

ja vás opúšťam, idem vyberať kamienky na skalku, dúfam že zoženiem 😉 papa zatiaľ

cica13
29. apr 2009

Papa Ivusik...idem aj ja cmucika prebalit...lebo hroooooozne smrdiiiiiii a idem ho nakrmit....
Papa zatial 😉

netmona
29. apr 2009

ahojte,,,no ja len kuk,,bo bobak už kričí z postielky 😀 😀 😀

emily333
29. apr 2009

no ja vsetko robim len nebalim uz som si aj altanok umyla aj chlebi peciem 😉 dam si kavu a idem na to 😉

netmona
29. apr 2009

jaj,,emily,,ta ty šikovna,,,aj ja pečiem chleba 😉 ,,,a čo také ideš robiť,,,? mate žúr? 😀

emily333
29. apr 2009

kazdy tyzden sa neda zurovat 😀

netmona
29. apr 2009

ja som na M dovolenke ta žurujem furt 😀

netmona
29. apr 2009

ja zas u zubára,,no neviem do kedy tam budem chodiť ale, ešte že, mám MM lebo môj príjem je enormný 😠

emily333
29. apr 2009

no ja zas nemam prijem ziadny 😠 a zubara by mi tiez trebalo navstivit ale kym ma neboli nejdem 😉

emily333
29. apr 2009

uz som zbalena no vyzera to tak ako keby sme isli na tri tyzne 😀 😀

marcela79
29. apr 2009

Ahojte ženičky, ja som sa tu zas nemohla dostať... 😠 Stáva sa to i vám? Ááááá........ kto tu ide žúrovať? 😉

hasleerka
29. apr 2009

ahojte moje zlaté, ja vás len kuk pozdravím a prchám robiť

marcela, ja sa sem v poslednej dobe vôbec akosi nemôžem dostať ☹

emily333
29. apr 2009

ahojte koceny my sme boli v palacinkarni 😉 asi castejsie nebudem varit 😀 no ale zacinam byt asi prechladnuta ☹

marcela79
29. apr 2009

Jééé Emily, a aké si si dala palacinky? U nás robia výborné kráľovské palacinky, chodievala som na ne s kolegyňami... 😉

emily333
29. apr 2009

mali sme z nivou a tie kralovske su ake? 😉

emily333
29. apr 2009

babenky ja sa lucim idem do hajan rano o 3.30mam budicek 😉 ak sa bude dat tak tu nakuknem pa pa

netmona
29. apr 2009

emily,,tak to teda treba spať,,ked skoro vstávaš,,,no palacinky 😉,,rada ich robím ale nepapam,,

netmona
29. apr 2009

vidím že,,budete neskôr písať,,každý dounavený je 🙂 asi

netmona
29. apr 2009

kuknite si na youtube,,,tú anglicko hľadá superstár,,Susana Boyle,,,no krásne spieva,,,prajem jej 😵

aadula
29. apr 2009

tu to nejak viazne 🙂

tak ja som konečne Paťku dobalila..zajtra odchádza do Bystrice na celoslov. súťaž v spievaní 😝 a medzi tým malý nevedel zaspať...hádzam mi tu drevné kocky hore dole po pobyte..už som po ňom musela kričať..potom zaspal vlastne až na mne...dá si hlavu tak, aby počul moje srdce a tak zaspí 😵

aadula
29. apr 2009

cicuš ..ja ju kontrolujem...nemôže s hoci kým písať..vždy jej hrôzostrašné scenáre opisujem čo by sa jej mohlo stať 😅 ...väčšinou so spolužiačkami tam klábosnicu...chápeš to?! v škole...vonku a večer tu 😝 o čom sa toľko môžu baviť 😕

aadula
29. apr 2009

ach streda...manželské povinnosti vás zavolali..a ten moj stále u našich bratov čechov 😀

renka9
29. apr 2009

baby kde ste vsetky??? 😨 co sa na mna hnevate 😅