Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

cica13
30. apr 2009

Ahooooojte....tak uz som doma.....konecne...lebo v Petrzalke sa asi certi zenia (ten vetrisko asi nikdy neskonci)
David mal chudak zaslzene oci v kociku a nervozny bol z toho vetra, lebo som nestihala tocit kocik, nemala som buginu ale trojkolku a fasa dobre vyfucane predne koleso...kocik mi stale tocil doprava.....som myslela, ze ani domov nedojdem.....ale nastastie cmucik uz spinka a neviem co mam skor zacat robit (samozrejme, ze prevorade je napisat va na konika 😵 ) a teraz ci upratat, riad umyt alebo zacat varit .....

...a to este neviem, ci ideme uz dnes na zahorie.....tak asi aj veci pobalit.... 😠

No a idem vas trosku pocitat.... 🙂

iwusska
autor
30. apr 2009

cicušik ajooooj 🤐 u vás fučí? U nás je krásne 😎 , chuďatko cmučik ho prefúkalo 😖

cica13
30. apr 2009

Iwus...hroooozne fuci...uz od vikendu kazdy den...uplne na porazenie.....

Satecky su kraaaaasnucke.......nafot Misenku a posli mi fotosky.... 🙂 🙂 🙂

My mame s MM 7.5. 16 rokov...co sme si spolu zacali..... 😀 😀 😀 😀

lilu18
30. apr 2009

uz hajame 😔 ahoj cicus-chuda male prefukane 😢 aj u nas fuci,len tu na sidlisko to trosku baraky tlmia

iwus-kedy si posielala to slniecko??aby sme vedeli kedy dorazi 😎

lilu18
30. apr 2009

cica-gratulujeem?? 😀

cica13
30. apr 2009

Lilusik ahoj.....tu fuci aj medzi tymi nasimi mrakodrapmi.... 🙂 slniecko mame, ale co z toho..... ☹

marcela79
30. apr 2009

Ahojte dievčence, ako som čítala......... kohútik sa tu varíííí. 🙂 Ja som dnes robila sviečkovú. Iwuska, tie šatičky sú krásne 😉

iwusska
autor
30. apr 2009

som rada že sa vám páčia, malú v nich nafotím 😀
cicuš tak to už je poriadne doba 😀 polka života z jedným chlapom 😀 😀 gratulujem 🤐
marcelka mňamky sviečková 😝 si teda kráľovsky varíte, ja ju robím iba v nedeľu 😀

lilu18
30. apr 2009

ahoj marcelka 🙂 uz sa dovaril mam ho na tanieriku 😀 ale sa varil od 6 h ..kto si da?

lilu18
30. apr 2009

marcelka-robis pravu?

iwus-jasne ze nafot,nech sa pokochame.Viem si ju uz predstavit mala princezna-cmuk 😲

cica13
30. apr 2009

Ivi fakt....to ma ani nenapadlo, ze polka zivota s jednym chlapom.....ale nestazujem si....nemenila by som 😀

odovzdam MM grtulacie.... 😀 😀 😀

Lilu...ale pozor, aby si potom po najedeni nezacala kikiriiiiiikat 😀 😀 😀 😀 😀

lilu18
30. apr 2009

bojis sa co??musela by si si dat so mnou aby si mi rozumela 😀

my budeme mat vyrocie...tusim v sept. 😀

cica13
30. apr 2009

Lilu...tak pridem na kohuta a budem muzovi vecer kikiriiikat.... 😀 😀 😀

A v novembri mame 10 vyrocie svadby.... 😉 to je uz aj nejaka okruhlica... 😀

marcela79
30. apr 2009

Hej Lilu - pravú - manžel príde z práce, tak som sa chcela trošku zavďačiť 😅 Iwuš nafoť, bude v nich ako princezná. 😉 Cica - tak to pôjdete niekam osláviť, nie? 🙂
No, kikiríkať - to by bol lepší prípad, len nezačni skákať Lilu... 😀 😀 😀

aadula
30. apr 2009

my sme vyprevadili Paťku na vláčik, už teraz mi chýba a to celé dni aj tak nie je doma a teraz ma to tak chytilo keď nastúpila do vlaku ..joj joj ☹ 😅

u nás moc nefučí a celkom je vonku teplo..tu pri nás je taký domov dôchodcov a jeden ujo sa tam slní v plavkách 😀 tak u nás je až tak pekne

iwuška pekné šatočky pre malú vílu 😵

lilu18
30. apr 2009

pridite 😀 mam plny hrniec,este nohy von trcali 😀

cica -to teda musite riadne oslavit-krasna okruhla 10-ka 🙂
..my mame 15-ku 😀

aadula
30. apr 2009

lilu 😀 😀 mu nohy trčia..? to bacha aby neožil 😀 😀

a tá nostalgia z 1. mája...si spomínam na manifestácie 😀 😀 sme koopec hodín čakali, kým sme sa nezmyselne prehnali pred tribúnov a tuším sme kričali: "Nech žije prvý máj 😀 😀 😀 a snáďa aj iné niečo 😝

lilu18
30. apr 2009

adulik-ahooj-pod sa rozveselit-pozri ako si zo mna robia srandicky 😀 Patka bude raz dva domka,uvidis ubehne to rychlo

aadula
30. apr 2009

lili, ma to tedar rozosmialo..že kohútovi nohy trčia 😀 ... aspoň je tu veseloooo

cica13
30. apr 2009

Marceli, Aduli....tak na to si posvietim...aby sme to oslavili.... 😀 😀 😀 😀

Aduli....nesmut...ved zajtra ti muzik pride...ujcek asi vedel, ze nemas muzika doma....tak ta chcel obstastnit... 😀 😀 😀

aadula
30. apr 2009

lilu som ti lilu napísala prepáááč 🙂 no dnes nám to ubehne..ale zajtra nám dvom so Samkom bude hroozne dlho... a potom večer nám príde ocino domov

aadula
30. apr 2009

cica 😀 ujo 70tnik..ma skôr rozosmial 😀 😀 tak vy tento víkend v jablku oslavujete aj tých 16r. že? hm hm ...tam sa bude jesť s veeeeľkou lyžicou...neviem neviem, či si výlet neurobíme 😀

cica13
30. apr 2009

Lilu...ja som kohuta nikdy nevarila.....musim sa aj ja smiat...ked si predstavim ako mu tie drapy trcia z hrnca...sucine jednej....raz ma u starenky dobre doklval do chrbta....odvtedy ich neznasam... 😠 😠 😠

cica13
30. apr 2009

Aduli...tento vikend oslavujeme este len Filipove narodky so sesternicinym malym.....ale buduci to nase vyrocicko.... 🙂

zuzadlo
30. apr 2009

ahojte hviezdy,idem vas chvilku kuk,makam stale o dusu 🙂

lili,kludne skakat mozes,len aby ti hrebienok nenarastol 😀 ,ale trosku ta podporim ,aj ja som uz varila kohuta a polievocka bola super s domacimi rezancami 🙂

lilu18
30. apr 2009

..dusim smiech nech malu nezobudim 😀 😀 😀 a este ked si toho 70-tnika predstavim vyvaleneho v plavkach 😀

adulik-neboj aj zajtra ti ubehne ved mas MK 🙂

aadula
30. apr 2009

jeej môžem ísť lastovičky vyháňať...však si začali na našom balkoniku hniezdo stavať 😠

aadula
30. apr 2009

zuzi ahoj, poď si k nám trošku oddýchnuť 🙂

lilu inak ten ujo na to, že má toľko rokov nevyzerá zle a má takého slepeckého psíka..., ale ten hafan mi pripadá v kuse hladný 😒

zuzadlo
30. apr 2009

adulik, to nemozes,je to trestne 😒

lilu18
30. apr 2009

zuzadlo -cau,diky za podporu.Ved ho nevyhodim a mala ma aspon bio polievku 😀

cica-vyrocisko?tak my potom mamevyrovyrocisko 😀 ?