Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

netmona
5. máj 2009

emily,,,veru tak,,my sme diskriminovaný,,,a nie tie čarne papule,,česť vynimkam ,,aleluja

iwusska
autor
5. máj 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5629535
a nad týmto ochkám ja 😀 😀 😀 😀 😀 len ma odrádza tá cena ☹

hasleerka
5. máj 2009

no sila a ked som predtým tú fotku skúšala tak to išlo otvoriť, škoda, bola dobrá .... predtým tie vtipy sú poslané tiež z môjho mailu

emily, neviem síce aký opatrovateľský, ale naserie, lebo toto je diskriminácia, že nám bielym nevychádzajú v ústrety

hasleerka
5. máj 2009

baby chytro to pozrite, už to ide , len dovtedy kým som prihlásená na centrume ... ešte idem poslať jednu fotku

iwusska
autor
5. máj 2009

emily to ma mrzí ☹ ale neboj bude lepšie, určite 😵 držím palčeky, a na koho si chcela opatrovateľský?

aadula
5. máj 2009

emily ..asi si nevybavovala osobne ..to by aj mňa naštvalo

netmona...ha..to aj moja svokra hovorí, že najlepšia svokra ja studená... mne nevadí..ak sedí doma a nerýpe do mňa

iwuška tie okuliariky sú suprovskéééé

hasli...tvoj mail nepôjde otvoriť cez link... mail môžeš posielať len mailom 😉

emily333
5. máj 2009

no vybavovala som opatrovatelsky na babku ktrora ma 88 rokov asi sa bali ze bude zit do 120 rokou tak by mi dlho platili 😠 😠

hasleerka
5. máj 2009

iwus pekné si vybrala ... a myslíš že tie okuliare sú dobré, všade strašia s UV, že ked nie je dobrý tak je to ešte horšie ako ked nemáš radšej žiadne okuliare

iwusska
autor
5. máj 2009

emily a ešte sa báli žeby ti museli tak dlho platiť ťažké éčka 😠

hasleerka
5. máj 2009

http://mail06.centrum.sk/~~cook~klokanka/downlo...

skúste otvoriť

emily to akože je problém vybaviť opatrovateľské, to čo už máme za vládu 😠

emily333
5. máj 2009

adulik osobne myslis na obalky nbo tie som nedavala

iwusska
autor
5. máj 2009

haslerka, na nijakých okuliaroch nemožeš na 100% zistiť či tam tá ochrana je 😖 malá bude mať ešte klobúčik, takže očká bude mať v tieni 😉

netmona
5. máj 2009

iwus,,no sú pekné šaty len vadí mi ta ciki caki potlač a cena, veľa veľa, na také šaty

netmona
5. máj 2009

hasli škoda ,,,nič nevidím,,a ja zvedavá 🙂

aadula
5. máj 2009

hasliii to ti nepôôôjdee 😀 tvoj mail je osobný údaj...to sem nehodíš

hasleerka
5. máj 2009

utekám pre Zuzku, pa pa zatial 😉

aadula
5. máj 2009

iwuska, bude kočanda Mišenka 🙂 a dnes idú chlapci a chlapi 😵

netmona
5. máj 2009

hasli,,,pa zatial,, 😵 😎

iwusska
autor
5. máj 2009

adulka ďakujem 😵 a tí chlapci 😖 musím to nejak skĺbiť s ordináciou, tiež to musia dávať v jeden deň 😠 😢

aadula
5. máj 2009

iwus ordináciu vieš pozrieť aj z archívu 😉 a ja si chlapcov a chlapov viem pozrieť doobeda... výhoda bytia na MD 😀

hasleerka
5. máj 2009

ešte som tu ... nechápem a prečo mne to ide otvoriť ... hm škoda

netmona
5. máj 2009

adula,,, chlapci a chlapi,by som aj kukla ale aj ordinovať chcem 😀 ...

ale asi budú nohy do Vinočky s MM 😀 😀 😀

aadula
5. máj 2009

haslerka..lebo je to tvoj mailik pod tvojim hesielkom a iný sa tam dostať nevie ..to preto 😉

netmona
5. máj 2009

haslerka,,,nič si z toho nerob,,, šak do dôchodku času a času,,tak poposielaš na mejli 😀

sinty
5. máj 2009

Ahojtee My sme sa akurát vrátili s mesta.Malá je rozšantena behá po záhrade a ja tu pri nej sedím na dvore.Ale je kosa 😖 Ešte som nevarila sa mi nechceee 😅 😝 čo ste dnes varili?

emily333
5. máj 2009

babenky ja som si kupila lesk na pery z lorealu za 7 eur tak aspon trosku mam pekny den 😀

netmona
5. máj 2009

sinty,,ahoj,,,no ja dnes tarhoňové rizoto,, tak to aj bobak ma rád

netmona
5. máj 2009

emily,,,tak fajn,,,a ja ak na nechty a MM gilelet, ešte že bola akcia lebo stoja dosť, , ale čo nestojí už?

emily333
5. máj 2009

ja si nechty uz nelakujem sa mi nechce ale peru su zvodnejsie ta lesk musi byt 😀 😀