Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

iwusska
autor
7. máj 2009

ja to práveže milujem, len doma si to netrúfam robiť 😀 😀 😀
sa na teba teším ako mi budeš vyvárať, aj moju kuchynku ti požičám a to už je čo povedať 😀 😀 😀

lilu18
7. máj 2009

😀 --tak to si vazim 😀 -- len aby suroviny boli 😀 ..este zajtra omrknem kde vsetko nakupim 😕

emily333
7. máj 2009

vau varime my sme akurat odprevadili navstevu bola rychla podavala som nesku /rychlo sa pije a navsteva sa dlho nezdrzii 😀 😀 😀 /

iwusska
autor
7. máj 2009

mi musíš potom zoznam napísať, ale taký aby som tomu rozumela 😀 😀 😀 napr. soľ, vegeta a pod. 😀 😀 😀

lilu18
7. máj 2009

idem moja--ostali sme tu uz len my 2?,ostatne poodpadavali.. 😔

lilu18
7. máj 2009

akurat ta sol tam nie je 😀 ani vegeta 😀

lilu18
7. máj 2009

emily..no nacase-ahooj 😀 a aj dobru 😔

emily333
7. máj 2009

lilu dobruu idem aj ja haji ked uz tu nik nie je ☹

iwusska
autor
7. máj 2009

to som dala ako prirovnanie 😀
tak dobrú nocku 🤐

hasleerka
7. máj 2009

no čaute, ja že vás idem trochu kuknúť a tu už asi nikto ☹

hasleerka
7. máj 2009

takže nikde nikto, si pokecám asi sama, tak idem radšej dlážku umyť 😉

tatolu
8. máj 2009

Dobré ránko.
Šardujem vás do nového dňa 😉

emily333
8. máj 2009

dobre ranko co mate dnes v plane ? 😉

tatolu
8. máj 2009

vyvešať prádlo, urobiť vajcovú polievočku, zemiačky, špenát, uložiť deti a hajde s najstarším von a tak ďalej...
Pomedzi to sa ešte aj učiť 😀 😉

slonisko
8. máj 2009

Dobre rano.
iwusska dam ti vediet ako s tou grolovačkou.dnes ide MM na zahradu čosi robit a zajtra kupit podlahu do kuchyne a obklad za digestor.dufam že si to prečitaš.

emily333
8. máj 2009

vau a to stihnes ked den ma iba 24hodin? 😅 ja mam navarene od vcera a idem ku kamoske na pokec vcera sme sa stretli po 8mich rokoch.

tatolu
8. máj 2009

Noooo veď si sa pýtala, čo máme v pláne 😀 😎
A okrem toho, zistila som, že kávy veľa vecí istia 😔

netmona
8. máj 2009

ahojte,,,dnes máme pekne, tak zase vonku trochu, ale nie ako včera lebo za 3 hod.som mala dosť 😵

aadula
8. máj 2009

ahojte, tu tiež svieti slniečko, len ja sa neviem rozhýbať 😝 malý ráno o 6tej už buntošil, som sa s ním vychniapala do obyvačky a keď mm vstal, tak som ešte zaliezla do postele poleňošiť 😀 a teraz! nefládzem 😝

aadula
8. máj 2009

to tu dnes asi fakt nikto nie je...veď je krásne...ja čakám kým sa malý hm hmkáčk zobudí a tiež trošku vybehneme...len za ním treba bežááááť 😀

netmona
8. máj 2009

aadula,,asi tak, každá dakde von , na návšteve,,,,ja dnes varila jak pre rotu,,,konečne pri káva a potom uvvidíme ked bobak vstane

netmona
8. máj 2009

no to sa ubeháme za detičkami,,,,,jaj MM maká aj dnes aj zajtra a celý týž. no furt od rána do večera ☹

emily333
8. máj 2009

ahojte ja uz som domka vykecali sme sa riadne s kamoskou a medzitym mi volal mm kde som tolko 😠 😠 vecer pridu svagrovci tak budeme grilovat 😉

netmona
8. máj 2009

emily,,závidim,,grilovačka 😠 ...mam rada,,,len v bytovke sa nedá, ešte že máme švvagrinu blízko a má veľku záhradu,,

emily333
8. máj 2009

hej ale zase po kazdom upratovat ma nebavii ☹

netmona
8. máj 2009

jaj,,tak to už je cena za posedenie 🙂 ,,,mna už vôbec nebaví nič,,lebo 2 apol roka furt a furt dokola 😝

netmona
8. máj 2009

mam slabu chvílku dnes že, nevidím zmysel v ničom,,,ani v exe 😀 😀

emily333
8. máj 2009

ale este sa usmievas tak to je dobre ja som tiez mala vybornu naladu ale ked ty moji chlapi ma len nahanaju domou 😠 asi im mam sediet iba pri nohaviciach

netmona
8. máj 2009

no vidíš,,jak sme dopadli 😀 😀 ,,,a ten koš do kuch. už máme bobák ma zábavku 😵

emily333
8. máj 2009

no veru naucila som ich ze len na nete sedim a raz vypadnem a uz konec 😠