Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

hasleerka
16. máj 2009

aadul pošli foto torty aj hradu

lilu bankár to som ešte nezistila, mamu s babkou už poznám, mama je dokonca spolužiakova sestra

aadula
16. máj 2009

hašli...tortu odfotím ráno ..teda dúfam, že nezabudnem..ledva som ju napratala do chladničky..tak ju už nebudem vyberať..a na hrade som nefotila.., ale nahrala som takú folklórnu skupinu ako spievali Parta moja parta...to sú také tekaovské pesničky tu od nás čo sa na svadbe pri odčepčení spievajú 😀 , len sa mi to nechce sťahovať z foťáku

lilu18
16. máj 2009

ta dnesna mladez ma ine kriteria na lasku ako sme mali my 😀

adul--mali samkovi zaplatit ze ho pekne zrekonstruoval 😀 -posli dake fotky hradu,rada uvidim ako sa zmenil

aadula
16. máj 2009

mne neviem prečo dnes preletela pesnička teraz hlavou, že Stará povesť spomína, že žijú sťa jedna rodina a nikto z tejto famílie nikdy nie je sám.... to je o príšerkách či čo 😀 😀

aadula
16. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

toto sú fotky od vlani ...z hradných slávnosí....to býva tak v júni...to je tiež kopec programu 🙂 a tú poslednú fotku som hodila, keď som sa na ňu pozrela..som sa pobavila na malom akú bol buchtulko a ten výraz tváre 😀

hasleerka
16. máj 2009

aadul, aké je z neho zlaté mimčo ... normálne by som ešte po jednom zatúžila

lilu no herečka je z nej, ako si vyberá ... som zvedavá ked bude staršia ako bude vyberať 😀 a čo mi domov dovedie

aadula
16. máj 2009

ešte jedno som hodila...tam vidieť hrad..ale na tých hradných pofotím samostane aby ste videli..je to vlastne len zrúcanina, ale je tam aj múzeum, galéria, čajovňa..je to dobré na tieto podujatia...teaz tam aj taký anfiteater urobili

lilu18
16. máj 2009

adulik,tu pesnicku nepoznam,nikdy som ju nepocula 😕 a fotecky...no bez komentaru,maly je na zjedenie rozpravkovy 😵 aj petka je zlatunka,take dievcatko a uz je slecna..a pri kociku je vas tato?? 😵 😵 😵

aadula
16. máj 2009

lilu ďakujem ty lichotníčka 😉 áno náš ocino 😀

iwusska
autor
16. máj 2009

ahojte babulky, ako ste mi chýbali 😖
adulik aké krásne fotočky 😵 😵 😵
lilušik Vivi je chorunká? ☹ daj jej odo mňa taký ozdravovací cmučik 🤐 🤐 🤐
haslerka tak to máš so Zuzkou veselo 😀 😀 😀 ako skoro začína, no ak to takto pôjde ďalej tak sa nenazdáš a budeš mladá babička 😀 😀 😀

hasleerka
16. máj 2009

iwus beda, netraš 😀 ... sa na nich smejem lebo on sa bude ženiť ked bude mať 21 a moja 20, ... aká je unavená, už tu chrápe a Miška nechce pri PC zaspať, asi budem musieť vypnúť

lilu18
16. máj 2009

iwusik--vitaj po dlhej dobe 😀

adula,ved o tebe som radsej pomlcala aj tak si ma otitulovala 😀 tak nech je titul na mieste--VOBEC TAM NEVYZERAS XL-ziadneho slona som nevidela 😀 a ten hrad--kusok vidiet,velmi si ho nepamatam,ale to co si pamatam boli ruiny-takze ho dali do poriadku

aadula
16. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... tak som si trošku zaspomínala, ako sa tu hrabem vo fotkách, som vám hodila môjho drobčeka keď bol ešte bábatko 😅

iwuška a kdeže sa túlaš ? či veľa práce okolo domu?

lilu18
16. máj 2009

..som zabudla-iwus-odovzdam-dakujeme 🙂

iwusska
autor
16. máj 2009

lilu presne to isté som si všimla aj ja 😀
aduli veď ty si kočanda na pohľadanie, ja som to tušila že ti nemám veriť 😀 😀

hasleerka
16. máj 2009

aadul, aj moja Miška mala taký podbradok, idem pozrieť aj ja fokty, len ja to neviem poslať, sem tak kuknite do fotáku

lilu18
16. máj 2009

ako sa zmenil samko- 🙂 ..uz teda nie je babenko

http://www.mimiaukcie.sk/ohodnoceni.php?strana=...
...precitajte si,som sa zhrozila a napriek takym zlym hodnoteniam tam stale bez hanbi predava a drazi 😠

iwusska
autor
16. máj 2009

adulka nerob chute lebo pojdem za mm že aj ja chcem také 😀 😀 😀

aadula
16. máj 2009

ach kočky...to sú fotky rok staré 😀 a tá košeľa ma tak krije a halvne kočík 😀 to viete..na fotkách sa treba vedieť aj maskovať keď nechcete veľa ukázať 😀 😀

lilu18
16. máj 2009

iwus-- 😀 neviem co by ti muzik povedal uz aj tak bude zarabat viac na vlozky 😀

aadula
16. máj 2009

iwuška však možno do štvrtice by sa podarilo 😉

aadula
16. máj 2009

lilu ale iwuška majú veľký dom...tam sa pomestia..a niekto aj manželovi musí okolo domu pomáhať...zaťkovia...tí sa budú len o dcérušky starať 😀

lilu18
16. máj 2009

adula--mozno-treba iwuskinmu odkazat nech nie je lenivy a nerobi cez kopirak...iwus-- 😀

hasleerka
16. máj 2009

iwus myslíš žeby sa nechal nahovoriť na chlapa 🙂

lilu18
16. máj 2009

adula--no pekna predstava--uz si takeho zatka petke vybrala?? 😵

aadula
16. máj 2009

hašli, pozrela som foto...dobre sa nám spomína, že? akú dudulku veľkú mala Miška..zlatko malé 😵

iwusska
autor
16. máj 2009

babyyyyyyyy vy mi ale doprajete 😀 😀 😀 😀 veď ja mm stále vravím že nemá vyvinuté ypsylony keď ho to chytí 😀 😀 😀

hasleerka
16. máj 2009

no moje baby tú najlacnejšiu gumovú, hlavne že som nakúpila silikonové pekné a tie nechceli

veru s radosťou pozerám ... u nás doma teraz stále frčí malá Miška, tak každý deň spomíname

renka9
16. máj 2009

ahojte kocky, konecne mame po oslave, foto hodim neskor...

adulik ta pesnicka je z lochnerskych priser, poznam ju, ja som tie rozpravky este sledovala 😉

hasleerka
16. máj 2009

baby a dnes žiadny drinka, nikto neoslavuje ... žeby som otvorila becherovku, dá si niekto, len tak