Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

netmona
23. máj 2009

no niekedy,,ani nie lebo to tresnem rovno do koša 😅

hasleerka
23. máj 2009

čaute babulky, isto tu nikto nie je , ked je tak pekne ... hold ja som doma, lebo Zuzka má teploty ... mm som vyhnala aspoň s Miškou von

cica13
23. máj 2009

Bodecka, vsetko len to najlepsie, najkrajsie a najmilsie k dnesnym meninkam!

Uz robime pahrebu na rybky...🙂

aadula
23. máj 2009

hašlerka, zuzke skoré uzdravenie 😉

cica mňam zbožňujem rybky... už štartujem metlu 😀 😀 😀

cica13
23. máj 2009

Adulik makaj, su to morske rybky Prazmy... a moj muz ich vyborne vie urobit...tak svihaj a dones vincisko!

aadula
23. máj 2009

cicuš také som ešte nejedla a keď ešte vravíš, že ich robí dobre, tak tu slintááám 😝

hasleerka
23. máj 2009

aadulka dík ... teplota už povoluje, mala 39,6, akurát chcem ísť zase premerať

mnam také rybky ... mm doniesol dáku domovinku, môžem aj ja zapnúť vysávač 😀 😀 😀

emily333
23. máj 2009

aj mi grilujeme ale rybka by bodla 😉 citam ze botka ma meninky tak vsetko najlepsie vela zdraviicka to je najhlavnejsie a ostatne uz pride samo 😉

emily333
23. máj 2009

a zuske skore uzdravenie u nas fuka tak nech aj z nej vyfucii ta teplota

aadula
23. máj 2009

ach ..ja som bola na masáži dnes a taká som z toho zbitá..iste som mala poriadne stvrdnuté všetko 😝 hádam zajtra bude lepšie

hasleerka
23. máj 2009

tak už nám to kleslo na 37,5 --- takí sme smutní, zajtra nemôžme ísť vystupovať ☹

andreah70
23. máj 2009

ahojte 🙂
bodečka všetko najlepšie 😉
Zuzke cmuk, nech sa rýchlo vyzdravie 🤐 🤐
cica aj ja už nasadám na metlu 😀 rybičky mňam
adi , aj ja chcem masáž 😀 veru už som dlho nemala

aadula
23. máj 2009

hašlerka to poznám..Paťka v poslednom čase vždy cez vystúpenia bola chorá 😒 , ale však budú ďalšie 😉 akurát som si z nej robila srandu..neviem či ste pozerali na Strechce so Oľgou Zábl. tam jeden 11r. chlapec bubnuje a chodí už na koncerty...a rodičia stavajú dom...iste aj z toho čo malý zarobí...tak som jej vravela, že keby sa viac snažila už mohla na koncertoch spievať a mohli sme dom stavať 😀 😀 😀

aadula
23. máj 2009

andrejka, veď práve..som dlho už nebola, tak preto som taká..kedysi som chodila najskôr každé dva týždne ..potom raz do mesiaca a bolo mi super...teraz to flákam a potom som ako oťapená z toho..ale to je normálna reakcia 😝

aadula
23. máj 2009

a kde je lilu? 😕

iwuška už iste vínko chladí, koláčiky odkladá do chladničky..dobre unavená 😝

lilu18
23. máj 2009

tu soom 🙂

emily333
23. máj 2009

ahoj lilu 😉

lilu18
23. máj 2009

bodecka oslavujes??tak vsteko naj-- 🙂 😲 😲 😲

lilu18
23. máj 2009

emily cauko--a je mi luto ze sa nezadarilo-mozno o mesiac--vydrz 🙂

emily333
23. máj 2009

sak jasnee 😉 a bodtka nam ani pride uliat iba asi z návstevov chlastaa ☹

lilu18
23. máj 2009

haslerka-- ☹ rychle uzdravenie 🙂 😲

lilu18
23. máj 2009

bodka--mozno uz pod stolom oslavuje 🙂

cica---ty opica,to si na nas nevedela zakricat do sused.dediny,ze pridite mame rybku 😀 si sa bala ze ti ju celu popapame 😀 ..inak mozes lutovat,bolo naj super 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

lilu18
23. máj 2009

babenky som utahana ako tazny kon ☹ zajtra popisem aj fotecky z vyletiku nahodim--snad nieco bude--len mob.som mala zo sebou 😀 ako vzdy

papa dobru nocku 😔

emily333
23. máj 2009

pa pa idem aj ja

hasleerka
23. máj 2009

aadulka to je dobré, to musím aj tej mojej povedať, že nech konečne rozbehne karieru a budeme bývať vo väčšom 😀 😀 😀

inak teplota už zas vybehla na 38, už sme dávali brufén, tak uvidíme aká bude noc .. zatial tu pri nich koníkujem, ale Miška furt vymýšľa , tak neviem dokedy

hasleerka
23. máj 2009

lilu kde ste sa túlali ...

som bodečke písala na FB, že to tu dnes oslávime a dáko nedobehla ☹

renka9
23. máj 2009

ahojte, aj ja som tu 😉

emily333
23. máj 2009

ahoj renka musela som tu nakuknut haslerka ma vymaklama na pokeci 😀

renka9
23. máj 2009

vy sa furt volade stretavate 😠 , a ja ze co je tu tak mrtvo...nestiham za vami 😢

hasleerka
23. máj 2009

čau renka ... emily no konečne si sa vrátila 😉