Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

lilu18
30. máj 2009

boli sme doobeda plnit chladnicku a este sme sa stavili v bicakovom obchode--tato ze new bike bude mat 😀 teraz mala stava a ja dovaram 😝

lilu18
30. máj 2009

cicus--asi nie,nejdeme ale videla som v tescu reklamu,ze babkove divadielko--to by mohlo byt pekne 🙂

lilu18
30. máj 2009

idem obedik malej dat..potom vas docitam..papa

cica13
30. máj 2009

babulky nesli sme, nestihli by sme to cele posmirovat...
Ak zajtra nebude prsat, tak mame na plane mrknut Viedensku ZOO, zevraj je krasna, maju tam aj pandy...🙂

lilu18
30. máj 2009

teda cica--no super taky vyletik do V...budes referovat ako bolo 🙂

tatolu
30. máj 2009

Ahojte dievočky.
Dnes by bolo aj trošku voľna, čo by som sa mohla zapojiť do debaty, ale svokra vymyslela niečo inšie, keď ma videla k PC zasadať. Ževraj, aha Luky, mamička vám dá rozprávku...
Tak potom čumeli do PC 2 a 1/2 hod...
Teraz som ich už uložila, dvojky sa medzi sebou rozprávajú, ako prežili deň (škoda, že im nerozumiem 😀 ) a Luky už je v ríši snov...

hasleerka
30. máj 2009

ahoj tatolu ... to bolo pekné od svokry 😒 ... moja Miška veru ešte nespí a staršia ešte ani neni doma ... celé poobedie je u kámošky ... neboli ste dnes na niaky den detí?

tatolu
30. máj 2009

No svokra prišla k nám a Lukymu zahlásila, že dnes sa nejde von, lebo je chladno 😠 Ja som mala v pláne ísť na dvor aspon na 1/2 hod. a možno aj dlhšie, ale nerada sa s ňou dohadujem pred deťmi, tak som zaťala zuby a sme ostali...
Na Den detí sme sa ani nikde nechystali. Deti do 15tej spávajú a o 19tej sú už v posteliach... Teda obedný spánok majú iba dvojky, Luky ide spať až o tej 19tej...

hasleerka
30. máj 2009

Luky už nespáva?.. Miška mala tiež fázu že týžden nechcela spávať, ale bola potom nervozna, nemohla som ju nahnať spať, lebo aj Zuzka bola hore ... takže už zase spávame ... ale stihli sme ísť von, súťaže boli v meste, aj ked mohlo byť toho ešte viac prichystaného

aadula
30. máj 2009
https://www.youtube.com/watch?v=-tlS86Ku69Q

pre všetky nás mamičky po 30 😵

emily333
30. máj 2009

ahojte uz sme doma boli sme na den detii ale pre nast rocnych to bolo o nicom ☹

emily333
30. máj 2009

adulik dakujem 😅

tatolu
30. máj 2009

Hasle, nie. Ak spí, tak 1 x za dva týždne....
Chodíme ale spať (teda deti) o 19.00 a vstávajú o 8.00.
Dvojky sa v noci budievajú, ale Luky spí.

emily333
30. máj 2009

tatolu tak to ti pekne neurekom spinkajuu 😉 aj moj janko ked bol maly tak spal no on spi vela aj teraz 😀 😀

hasleerka
30. máj 2009

jej dieťa sa mi konečne vrátilo 🙂

aadula
30. máj 2009

tatolu a kedy ti je lukáško narodený? koľkatého decembra?

hasleerka
30. máj 2009

tatolu som ťa našla v lenivých chlapoch ... teda poviem ti , ja som si tiež myslela že môj je občas lenivý, ale čo tam čítam, tak mm je poklad ... ja niektoré ženy nechápem ako môžu byť s takými chlapmi ...

aadula
30. máj 2009

idem si aj ja tú tému pozrieť keď to tu spomínate

lilu18
30. máj 2009

uz ja citam leniveho chlapa 😀 rozmyslam ci sa tam nepridam--mozno by som aj zvitazila 😀

hasleerka
30. máj 2009

lilu no jedine žeby si si tam niečo vymyslela

lilu18
30. máj 2009

docitane ☹ tak nie,rozmyslela som si to..na tamtych nemame ☹ ..preboha ved s niektorym by som nevydrzala ani hodinu 😠 .....

hasleerka
30. máj 2009

Vivien už asi spinká

aadula
30. máj 2009

lilu ..tiež som to len prebehla...moj je lenivý, ale zas keď niečo začne robiť, tak to urobí perfektne a vlastne niekedy som lenivá aj ja..hlavne keď sa tu zabudnem na MK 😅

lilu18
30. máj 2009

hasler-jasne ved je kopec hodin 🙂

adula--tiez mam lenivca,alebo skor mu vsetko ide ako spomaleny film,ale v tej teme..to je o niecom inom ☹ ako o lenivosti

hasleerka
30. máj 2009

lilu si to vystihla ... každý sme tak trochu lenivý, ale to čo robia tí chlapi je hrôza

emily333
30. máj 2009

aj ja som citala my fakt takych nemame 😉 a my niesme lenive ale psychicky vyčerpene 😀

hasleerka
30. máj 2009

emily také sme vyčerpané, že sa nám niekedy aj písmenka pletú 😀

aadula
30. máj 2009

to sú skôr že humusáci a psycho 😠

lilu18
30. máj 2009

emily a z coho si vycerpana?ved ti male deti neplacu 😀

cica13
30. máj 2009

Ahojte hviezdicky.... 😀

No dnes sme boli iba v Auparku kupit novu dusu na kocik, lebo mam defekt na dalsom kolese a zajtra do ZOO sa mi s buginou absolutne trepat nechce......a hned sme si tam dali vyborne kaficko.....slahacka poliata bielou cokinou.... 😝 😝 dosli sme domov, onjednali pizzu a je nam dobre..... 😀 😀 😀 mame MDD.... 😵 😵