Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

cica13
20. apr 2009

Reni...klido-pido....to prejde...velmi dobre to poznam..... 🙂
Aspon, ze si sa rozpisala... 🙂

aadula
20. apr 2009

reni z toho obliekania si nič nerob..keď Paťka chodila do škôlky, presvedčila oca, že som jej prichystala to čo si chcela dať..tak niekedy išla ako šaško 😉

cica13
20. apr 2009

Kde ste vsetky????

emily333
20. apr 2009

ja uz som tu pokrocila som uz vladzem cvicit 15min 😀 dufam ze sa dopracujem aj dalej 😉 dnes je nas tu nejak malo ☹

aadula
20. apr 2009

no ja som tu, ale už sa aj lúčim dobru a kľudnú noc

cica13
20. apr 2009

Emily...ty uz neprovokuj s tym cvicenim....jedna dietku, druha cvici..... a ja zerem jak svina.....teda aspon dnes...a potom dosli potvory, tak som hned vedela, kde je pes zakopany.... 😀

emily333
20. apr 2009

musim nemam nic na seby odkedy mam net ta som pribrala fest 😠 😠

cica13
20. apr 2009

no ved aj ja som zistila, ze tym lapenim pred netom mi stupa vaha.... 😠 😠 😠 do prdele aj s PC....nemala som kona radsej ani spoznat 😀 😀 😀

bodka13
20. apr 2009

🙂 ahojte...kde ste 😕 som sa chcela pochváliť že už máme nové korčule 🙂 kúpil si aj MM...neviem či neuzavrieme vyššie poistky 😀 😀 😀 ...ale po byte mi to teraz večer išlo celkom dobre 😀

reni...nebuď smutná 😉 ...nepovedala by som že sú chlapi=tatkovia nezodpovední,len oni to berú nejako inak 😒 ...jeden príklad:suseda poslala muža domov aby jej priniesol ponožky...že dobre,ale kde sú?...už zistil že v skrini ale v ktorom šuflíku?....a hádajte čo priniesol 😕 biele pnožky no každú z iného páru 😠 😀 😀 ...keď ho zvozila tak sa jej s úsmevom spýtal že či sú obidve biele,že áno a nechápe o čo jej ide 😠 😀 😀 😀
...ja si takáto veci už radšej nevšímam 😉

aaduli...príjemnú oslavu výročia sobáša 😉

cicus...nepopredajú sa vecičky lepšie na MMA?ako na mmb

emily333
20. apr 2009

hmm az tak nee to by sme sa potom nepoznali a stale sa venovali polovickaam 😀 😀 😀

cica13
20. apr 2009

Bodka ajoooj...kde si sa tulala?
Na aukcie som este nic nedavala, davam na MMB a BB...

Emily...mas pravdu...no kde by som nasla lepsie kamosky.... 😉 😉 😉

andreah70
20. apr 2009

ahojte, emily máš pravdu čo by sme robili bez kona.......ja som tiež celý deň za PC, síce nejako nepriberám, ale cvičiť by to chcelo 😒 čo keď som lenivá 😖

bodka13
20. apr 2009

veď sme boli konečne kúpiť tie korčule a potom chalani chceli ostať chvíľu vonku...a vieš ako to je keď prídeš o 20:00domov ☹ ...neviem čo prv...či sprcha alebo večera alebo tašku kontrolovať
BB je babybazár?

cica13
20. apr 2009

Jaj...uz viem...no jasne, poznam to, ked sa dovalime vecer domov a neviem co skor..... ☹
BB je babybazar..... 🙂

emily333
20. apr 2009

babenky ja sa lucim prajem dobru noc 😉 rano som tuu 😉

cica13
20. apr 2009

Emily, dobru noc!

bodka13
20. apr 2009

idem kuknúť či už je 112 a potom spinkať 😔 ...som nejaká unavená,bola som na školení-zorganizovanom na figu,pol dňa som presedela v aute 😠 ....zajtra idem na poobede takže doobeda koňujem o dušu 😉 😀 😀

a kde sú ostatné hviezdy,všetky pospali 😕 ...lilu má po večierke 😀...aaduli oslavuje 😉

andreah70
20. apr 2009

no vidím, deď som prišla všetci idú do hajan, idem teda aj ja pa dobrú noc 😉

bodka13
20. apr 2009

papa zajtra 🙂

cica13
20. apr 2009

no vy ste hviezdy.....nechate ma tu samu.... ☹
Ja zhanam Davidovi rifle na MMB.

aadula
21. apr 2009

dobré ránko ..my sme hore od 6.30 h. už čakám, že malý pôjde pri dvere a bude búchať na ne, že chce ísť von a mne sa taak nechce

iwusska
autor
21. apr 2009

dobré ránko, idem vás pozdraviť a letím , dnes mám terén idem na kontrolu 😉 ale okolo obeda ma tu máte 😀 ak tu niekto bude 😖
idem sa pochváliť skalka dokopaná, ide sa na jamy pod tuje 😖 😀 zachvíľu budem jak Omar len kopať a kopať 😀 😀 😀

aadula
21. apr 2009

iwuska, vidíš..keby sme boli bližšie k sebe, tak by som ti z tými tujami prišla pomôcť 😉

marcela79
21. apr 2009

I My prajeme dobréééé ránko 🙂

emily333
21. apr 2009

dobre ranko ja uz mam povysavane tak mozem konikovat len dufam ze nebudem sama zo sebou 😉

cica13
21. apr 2009

Cafte hviezdy......tu sa uz konikuje..... 🙂 🙂 🙂

emily333
21. apr 2009

cica zarezavame od rana 😀

andreah70
21. apr 2009

ahojte prišla som vás len pozdraviť a pokračujem v práci, dnes ešte idem s dcérou skontrolovať či sa jej rovnajú zuby, keď už nosí ten strojček......som zvedavá koľko € tam zasa nechám 😖

cica13
21. apr 2009

Ahoj Andy, potom daj vediet, lebo aj nas to caka....

aadula
21. apr 2009

som si doniesla k vám kávu vypiť a ideme s drobcom von..už mi stihol popratať v celej obyvke 😀