Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

sinty
5. máj 2009

JA rozmýšľam,že malej spravím rybie prsty zemiačky dám si to aj ja a keď príde mužík tak mu obiednam pizzu dnes sa mi niiič nechce 😒

renka9
5. máj 2009

ahojte , babule, uz som doma§ 🙂 😀

netmona
5. máj 2009

emily,,,tak to jasné že musí,,noani ja si moc nelakujem,,ale dospela som k 1cm nechtom tak kým sa nezlomia 🙂

renka9
5. máj 2009

ten paragraf bol omylom, do kelu, keby som ho chcela, tak neviem ako ho sem dostat, a omylom sa mi podari 😀 😀 😀

netmona
5. máj 2009

sinty,,,no to sa každej stane,,a preto núdzovka v mrazáku je furt 🙂

renka,,,,vitaj doma 😀

emily333
5. máj 2009

ahoj renka uz doma z prace? 😉

sinty
5. máj 2009

renka ahoooj 🙂

netmona
5. máj 2009

jaj,,,dievčata,,,mna chitila mááááááánia,,už som si stiahla na mojemp3.sk asi 20 veci do telefonu,,amen

sinty
5. máj 2009

😀 😀 ja mám v telefóne 3 a stačia mi 😀

netmona
5. máj 2009

sinty,,chcela som len 1 od Lucie bilej esemes ale, vymklo sa mi to z rrúk 😉

netmona
5. máj 2009

idem pa,,tak zatil

emily,,,a že podaš odvolanie, a pekne z ostra na nich

hasleerka
5. máj 2009

no my sme už zo školy doma ... Zuzka mi opäť robí radosť, zase u nás lietajú včielky 😀

čo tam po nevydarených mailoch, hlavne že sme mladé a krásne ... od zajtra je v drogérke 101 akcia na rimmel, tak idem aj ja na rúž alebo lesk, tieň, ceruzku, no mm pripravím aspoň o 15€

sinty
5. máj 2009

netmona 😀 😀 😀 pa

hasleerka
5. máj 2009

sinty melisa je krásna aj zoe, ale aj teba musím pochváliť aká kočka, to by sa nejeden dedko obzrel za takou kočkou babkou 🙂

cica13
5. máj 2009

Reni,. Sinty ahojte 🙂 🙂 🙂

hasleerka
5. máj 2009

cica už ste napapkaní, čo bolo dobré? 😝

sinty
5. máj 2009

hasleerka 😝 😀 Ďakujeme pekne 😉

emily333
5. máj 2009

aj janko je doma zo skoly ja neviem ci on si nepomylil skolu z brigadou uz druhy den chodi pomahat aj z chalanmi jednej ucke a tak mol za cely den iba na jednej hodke ja som taka robotna bola az na strednej ale my sme chodili profakom na nakupy do mesta 😀 😀 😀

sinty
5. máj 2009

cica Ahooooj 🙂

sinty
5. máj 2009

emily333 a s čím jej pomáha?

emily333
5. máj 2009

no chodia vonku na skolsky dvor nieco hrabat a kopkat.asi si splhaa 😀

cica13
5. máj 2009

Hasli, cmucikovi som podusila morcacie masko na poriku, pridala mrazenu zeleninku (mrkva, hrasok, zelene lusky a karfiol) pomixovala a pridala do toho biely jogurt..iba trosku a uvarila k tomu tarhonu do makkucka, to mi spapa v pohodke.... 🙂 🙂 🙂 tak sa napraskal ....

A nam idem nieco z kuracich ceckov.....MM dojde navecer, ja nejako niesom hladna a Filip ma obed v skole...tak sa nemusim ponahlat... 🙂 🙂

sinty
5. máj 2009

😀 😀 pekne 😀 šikovný
😀 Baby idem malej spraviť tie rybie prsty a dať ju spať uvidím či zaspi dnes je niaka divoká 😅 😵 pá

emily333
5. máj 2009

sinty pa pa

lilu18
5. máj 2009

prisli nam tie plavocky---idem hodit foto ,narychlo som s mob.odfotila 😀 --pocitam neskor 😀 😀

hasleerka
5. máj 2009

cica a polievku mu nedávaš? ... lebo mojej stačí len polievka, ja druhé moc nevarím, mm a Zuzka sa najedia v škole

emily len ho nechaj, nech vie čo je práca a nech si šplhá

renka9
5. máj 2009

dik za privitanie 😉
mne dnes prisla dalsia sukienka pre Angeliku z MMA 🙂 , sa tesim 😉

lilu18
5. máj 2009

cica--tebe uz museli z tych ceckov druhe narast 😀

hasleerka
5. máj 2009

lilu zlatučké ... renka aj ty hod foto